#373Een verchroomd metalen staande lamp.
Lampe chromée.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#242Een antieke kist met gegalbeerd deksel en met ijzeren beslag.
“Portrait de dame”. Huile sur toile. Signée et datée ‘55.No longer availableDim. 70 x 91 cmEstimate: € 120 / 200 -
#48HerfordEen groepje van meerkleurig Duits porselein in de vorm van een koppeltje met bloemenmand. Gemerkt.
Petit couple au panier fleuri en porcelaine polychrome allemande. Avec marque.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 20 / 25 -
#653Een uniformvest van de Belgische burgerwacht (?)
#411Louis GeensPeriod: 1835 -1906Een lot van negen handgemaakte militaire tekeningen, inkt en/of aquarel op papier, alsook de uitgave “La Garde Civique et ses origines” met 24 prenten naar aquarellen van Louis Geens. Inleidende tekst door G. Wouters. Ed. Auguste Bénard. Luik, 1905. (Sletige kaft)
Lot de neuf dessins militaires faits à la main en encre et/ou aquarelle sur papier. Ainsi que “La Garde Civique et ses origines” contenant 24 plances d’après des aquarelles par Louis Geens. Introduction par G. Wouters, Ed. Auguste Bénard, Liège 1905 (couverture usée).No longer availableEstimate: € 450 / 600 -
#718C. Mahillon, BruxellesEen ventieltrombone, medio jaren ‘50.
Trombone à ventile des années 1950.No longer availableDim. l: 110 cmEstimate: € 80 / 120 -
#2Twee kleine hangaffiches uit de Eerste Wereldoorlog, waarbij één voor een winkelsluiting naar aanleiding van de (verboden) nationale feestdag en de andere ter bescherming van een woonst in eventuele gevechtssituaties.
Deux petites affiches de la Grande Guerre dont une pour la fermeture d’un magasin pour la fête nationale interdite, l’autre pour la protection de la maison dans des situations de combat.No longer availableDim. 14 x 21 & 18 x 24 cmEstimate: € 40 / 50 -
#154Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Garnalenvissers”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Pêcheurs de crevettes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 85 cmEstimate: € 120 / 200