Other lots in this auction
-
#694Jos HendrickxPeriod: 1906 - 1971
“Zicht op Florence”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘58 op de verso.
“Vue de Florence”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘58 au verso.No longer availableDim. 22 x 40 cmEstimate: € 100/120 -
#553
Een paar fossielen van vissen op metalen staander.
Paire de fossiles de poissons sur support en métal.No longer availableDim. b: 40 cm -
#790
Zes verschillende halssnoeren van hematiet en één armband zonder slot. We voegen er nog vier grote losse stenen aan toe.
Six différents colliers en hématite et un bracelet sans fermoir. Nous ajoutons quatre grandes pierres dépareillées.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#865
Een armstoel van gesculpteerd eikenhout in Lodewijk XV-stijl, bekleed met naaldwerk.
Fauteuil en chêne sculpté de style Louis XV recouvert de tapisserie.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#2Mendoza
“Zicht op San Giorgio, Venetië”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. XXe eeuw.
“Vue sur San Giorgio, Venise”. Huile sur panneau. Signée. XXe siècle.No longer availableDim. 9,5 x 13,5 cmEstimate: € 100/160 -
#506
Een handgeknoopt Perzisch karpet van wol. Slijtage.
Carpette persane en laine. Nouée main. Usures.No longer availableDim. 219 x 135 cmEstimate: € 200/260 -
#731
Een violontafel van gesculpteerd hout in Louis-Philippestijl met twee laden aan de zijkanten.
Table violon en bois sculpté de style Louis-Philippe à deux tiroirs dans les côtés.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#17H. Emile Blondelet
Een Franse viool. Opnieuw te besnaren. Gemerkt, gedateerd 1923 genummerd B473 binnenin en op de onderste zijrand.
Violon français. Cordes à remplacer. Marque, date 1923 et numéro B473 à l’intérieur et au côté.No longer availableDim. l: 35,6 cm (rug)Estimate: € 400/500 -
#565Ecuador
Een hanger en speld van 925 ‰ sterling zilver bezet met onyx.
Pendentif et épingle en argent sterling 925‰ sertis d’onyx.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#950
Een lot meerkleurig en wit biscuit, bestaande uit een romantisch koppel met schaap, twee putti bij een boom en twee verschillende wijwatervaatjes.
Lot de biscuits monochromes et polychromes comprenant un couple romantique au mouton, deux putti près d’un arbre et deux bénitiers différents.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#1111Val St. Lambert
Een reeks van vijf theeglazen van kleurloos kristal uit de reeks ‘Tiffany’. We voegen er vijf cocktailcoupes van kleurloos kristal aan toe.
Suite de cinq verres à thé en cristal incolore de la série Tiffany. Nous ajoutons cinq coupes à cocktail en cristal incolore.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#163
Een klein antiek pistool. Beschadiging aan de kolf.
Petit pistolet de poche ancien. Crosse abîmée.No longer availableDim. l: 17 cmEstimate: € 60/100