#273
Een wandelstok van een veehandelaar uit Chassepierre van hout en hoorn.
#439
Japanse houtdruk met waterpartij.
#188
#105
Een bronzen olielampje gemonteerd op een versierd rund. Indisch werk, XIXde eeuw.
A bronze oil lamp mounted on a decorated statue of a cow. Indian work, XIXth century.No longer availableDim. H: 8 cmEstimate: € 50/70 -
#271Gouda Holland
Een polychrome plateel vaas - ‘Carlos Royal.’
A polychrome earthenware vase - 'Carlos Royal.'No longer availableDim. h 35 cmEstimate: € 35/45 -
#421
Een grote Chinees porseleinen zalfdoos met famille jaune decor.
A large Chinese porcelain ointment box with famille jaune decor.No longer availableDim. Ø 27 & h 16 cmEstimate: € 40/60 -
#127
Een lot van 2 hoornvazen met vergulde details, Ballieux circa 1850.
#277Musterschutz
#496
Een eiken houten commode met 3 laden.
#430
#483
Een Boeddhistisch bronzen beeldje op houten sokkel.
#509Gerard Portielje
Een lot van 2 tekeningen op papier, gesigneerd.
A lot of 2 drawings on paper, signed.No longer availableDim. 20 x 14 cmEstimate: € 300/400