Een lot  van 14 diverse aardewerken borden.

Lot de 14 assiettes diverses en faïence.
Online only
SKU: 2006180012.
Auction day: 28 August 2018 19:00
Catalogue #12
Estimate: € 28 / 34

  • #57

    Vase balustre en faïence à décor polychrome de fleurs en relief.
    Online only
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #124

    “Diane”. Groupe en biscuit monochrome blanche. Marque de Sèvres et signé Ducuing. Quelques petits dégâts.
    Online only
    Dim. H 45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #32

    Online only
    Dim. H.28 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #116

    Een designvaas van blauw kristal. We voegen er een geel glazen vaasje aan toe.

    Vase design en cristal bleu. Nous ajoutons un petit vase en verre jaune.
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #82

    Een dekselvaas van Gouda-aardewerk met een meerkleurig bloemendecor.

    Vase couvert en poterie de Gouda à décor de fleurs polychromes.
    Online only
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #371
    Constant Troyon
    Period: 1810-1865

    “Paysage à la ferme au bord d’une rivière”. Huile sur panneau. Signé.
    Online only
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #143

    Een schaal van keramiek uit de jaren ‘70.

    Un plat en céramique, années '70.
    Online only
    Dim. l: 40 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #56

    Balustervaas van Cantonporselein. Begin XXste eeuw.

    Vase balustre en porcelaine du Canton. Début XXe siècle.
    Online only
    Dim. H. 46 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #16

    Vijf borden van Limogesporselein.

    Cinq assiettes en porcelaine de Limoges.
    Online only
    Estimate: € 20 / 25
  • #362

    Een Afrikaanse voorraadpot van gebeeldhouwd hout met een decor van vissen.

    Online only
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #54

    “De kroning van Maria”. een bronzen bas-reliëf. XIXe eeuw.

    ”Le couronnement de la Vierge Marie.”Un bas relief en bronze. XIXième siècle.
    Online only
    Dim. 31 x 25 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #115

    buste de Néfertiti en plâtre gris. Eclat vers le haut.
    Online only
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 50 / 60

Online Only Veiling augustus 2018

28 August 2018 19:00