Other lots by Val St. Lambert
-
#876Val St. Lambert
Een lot kleurloos glaswerk, bestaande uit twee bierpullen, een boterpot, een vaasje, een schotel en twee verschillende aperitiefschoteltjes, versierd met een verguld zwaantje. Allen gemerkt.
Lot de verreries incolore, comprenant deux pintes à bière, un pot à beurre, un petit vase, un plateau et deux plateaux apéritif, décoré de cygnes. Marques présentes.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#863Val St. Lambert
Een coupe en een schaal van kleurloos kristal met een messingen rand. Onderaan gemerkt.
Une coupe et un plat en cristal incolore, rebords en laiton. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 23 & 31 cmEstimate: € 35 / 40 -
#791Val St. Lambert
Twee vazen van geslepen kristal, waarbij één kleurlos en blauw en de andere kleurloos en mauve. Niet gemerkt. De blauwe met kleine schilfer.
Deux vases en cristal taillé, dont un incolore et bleu, l’autre incolore et mauve. Pas de marques. Un éclat au vase bleu.No longer availableDim. 17 & 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#121Val St. Lambert
Een rode kristallen vaas model Jupiter. Gekrast aan de hoeken van de voet.
Un vase en cristal rouge, modèle Jupiter. Éraflures au coin du pied.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 100 / 120 -
#378Val St. Lambert
Twee vaasjes van rood gedubbeld en geslepen kristal. Onderaan gemerkt, waarbij één ‘pièce unique’.
Deux vases en cristal doublé taillé rouge. Marque sous la base, dont une ‘pièce unique’.No longer availableDim. h: 14 & 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#437Val St. Lambert
Een serie kristallen schoteltjes.
Une série de coupelles en cristal.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#421Val St. Lambert
Een kristallen vaasje, groen gekleurd in de massa.
Un petit vase en cristal, vert dans la masse.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 20 / 30 -
#41Val St. Lambert
Een reeks van vijf met een gegraveerd en gesatineerd kristal. In origineel etui.
Un ensemble de cinq sous-verres en cristal taillé et satiné. Etui d’origine.No longer availableEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#710
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een parel.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’une perle.No longer availableDim. 2,50 gEstimate: € 150 / 250 -
#455
Drie verschillende 18 karaats geel gouden ringen.
Trois bagues en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 6,46 gEstimate: € 150 / 200 -
#663
Een stenen jardinière op vier gebeeldhouwde gevleugelde leeuwen.
Une jardinière en pierre sur quatre lions ailés sculptés.No longer availableDim. Ø: 63 cm; h: 56 cmEstimate: € 240 / 360 -
#555
Een 18 karaats geel gouden schakelketting.
Une chaîne à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 14,79 gEstimate: € 300 / 400 -
#830
Een Tsjechische bajonet. Mauser VZ-24. Gemerkt ‘Z’.
Une baïonnette tchèque. Mauser VZ-24. Marque ‘Z’.No longer availableDim. l: 44 cmEstimate: € 55 / 60 -
#525
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met parelmoer.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de nacre.No longer availableDim. 5,13 gEstimate: € 300 / 400 -
#839
Een wassen Madonna met kind onder stolp.
Une Vierge à l’Enfant en cire sous cloche.No longer availableDim. 39 x 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#677
Een antieke gietijzeren haardplaat met een classicistische voorstelling van Apollo. Tijdperk Empire.
Un pare-feu antique en fer forgé, représentation classique d’Apollon. Période Empire.No longer availableDim. 60 x 55 cmEstimate: € 100 / 150 -
#336
Een paar gebeeldhouwde bergères in Régencestijl.
Une paire de bergères sculptées, style Régence.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 80 / 100 -
#895Longchamp
Een lange halssnoer van zilver en kalfsleder in originele doos. We voegen er een zilveren armband bezet met rodiet aan toe.
Un long collier en argent et cuir de veau, dans sa boîte d’origine. Nous ajoutons un bracelet en argent, serti de rhodite.No longer availableDim. l: 45 cmEstimate: € 100 / 200 -
#902
Twee verschillende messingen kandelaars, waarbij één barokke en één gemonteerd als staande lamp.
Deux candélabres différents en laiton, dont un Baroque et un monté en lampe.No longer availableDim. h: 142 & 83 cmEstimate: € 40 / 60 -
#803
Een Japans theeservies van Kutani-porselein, bestaande uit een theepot en tien kopjes. in originele doos.
Un service à thé japonais en porcelaine Kutani.No longer availableEstimate: € 60 / 80