Other lots in this auction
-
#731
Een gecraqueleerde Chinese vaas met polychrome afbeeldingen van vogels en bloemen. Onderaan gemerkt.
Un vase chinois craquelé, décor polychrome de fleurs et oiseaux.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 40 / 50 -
#354
“Heilige maagd en serpent”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd. XIXe eeuw.
”La Sainte-Vierge et serpent”. Huile sur panneau. Signature illisible. XIXème siècle.No longer availableDim. 35 x 24 cmEstimate: € 120 / 200 -
#22Leon BruninPeriod: 1861-1949
“La lecture interrompue”. Een ets. Artiestenproef. Gesigneerd buiten de plaat.
”La lecture interrompue”. Une eau-forte. Epreuve d’artiste. Signée hors planche.No longer availableDim. 27 x 20,5.Estimate: € 30 / 40 -
#852Severin
Twee etsen: ‘ Hoevetje’ en ‘ Waaslands hoevetje’ een ingekleurde ets.
Deux eaux fortes: ‘Fermette ‘ & ‘Fermette du pays de Waes’. Ce dernier en couleurs.No longer availableDim. 60 x 54 cmEstimate: € 30 / 50 -
#808
Drie oude camera’s, bestaande uit een Volta 246 met een groot deel platen, een Houghton’s Ensignette No.2 en een No.2 Film Pack Hawk-eye.
Trois anciennes caméras, comprenant une Volta 246 et disques, une Houghton’s Ensignette N° 2 et N°2 Film Pack Hawk -eye.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#860
Een 18 karaats wit en geel gouden ring met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± van samen 1 ct. en een topaas van ± 10 ct.
Une bague en or blanc et jaune sertie de brillants ayant un poids total de ± 1 ct et une topaze de ± 10 ct.No longer availableDim. 14,50 gEstimate: € 500 / 600 -
#76
Een halfrond bijzetmeubeltje met drie tapse poten en twee schuifdeurtjes. Een deurtje beschadigd.
Petit meuble d’appoint en demi-lune sur trois pieds gaines et à deux petites portes glissantes.No longer availableDim. b: 67 cmEstimate: € 80 / 120 -
#149
“Moeder met zogend kind”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
”Mere et enfant tétant”. Huile sur toile. Signature illisible.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 120 / 200 -
#540
Een 18 karaats wit gouden bloemvormige ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,46 ct. Kleur D-F, VVS.
Une bague en forme de fleur en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de 0,46 ct. Couleur D-F VVS.No longer availableDim. 1,62 gEstimate: € 600 / 700 -
#317
Zes borden en een schotel van aardewerk met vergulde en meerkleurige decors op zwarte fond. Grieks werk.
Six assiettes et un plat en faïence, décor doré et polychrome sur fond noir.No longer availableDim. Ø: 24 & 30 cmEstimate: € 20 / 30 -
#678
Twee bronzen maskers uit Benin. XIXde eeuw.
Deux masques en bronze du Bénin. XIXème siècle.No longer availableDim. l: 20 cmEstimate: € 200 / 240 -
#652
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de Perse en laine noué main.No longer availableDim. 377 x 300 cmEstimate: € 400 / 600