Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van 2 Aziatische beeldjes uit Jade gesculptuurd op houten sokkel.
Een lot van 2 Aziatische beeldjes uit Jade gesculptuurd op houten sokkel.
Een lot van 2 Aziatische beeldjes uit Jade gesculptuurd op houten sokkel.
Een lot van 2 Aziatische beeldjes uit Jade gesculptuurd op houten sokkel.
Een lot van 2 Aziatische beeldjes uit Jade gesculptuurd op houten sokkel.

Twee Aziatische beeldjes uit Jade gesculpteerd op houten sokkel.

Two Asian figurines sculpted from Jade on a wooden base.
Dim. 26 cm
SKU: 1804230597.
Categories: Aziatisch, Beeld, Mineraal.
Auction day: 19 April 2023 19:00
Catalogue #597
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #626

    Een Aziatisch houten bijzettafeltje. Organische vormen gesculpteerd met maskers in reliëf. Oppervlak met marmer tablet ingewerkt.

    An Asian wooden side table. Organic shapes sculpted with masks in relief. Surface with marble tablet incorporated.
    No longer available
    Dim. 75 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #541

    “Krijger te paard”. Een Afrikaans bronzen beeld.

    "Guerrier à cheval". Une statue africaine en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #533

    Een paar Chinees porseleinen dekselvazen, blauw-wit met flora in het decor.

    A pair of Chinese porcelain vases and covers, blue and white with flora in the decor.
    No longer available
    Dim. 45 x Ø 23 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #531

    “Vierspan”. Een Indische bronzen groep.

    "Quatre-en-main". Un groupe indien en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #551

    Een paar blauw-wit Chinees porseleinen schaaltjes met divers decor, onderaan gemerkt.

    A pair of blue and white Chinese porcelain bowls with various decors, marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 28 x 23 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #558

    Een brons Tibetaanse beeldje van een 6 armige Boeddha met vuurspuwende draken achtergrond.

    A bronze Tibetan figurine of a 6-armed Buddha with a fire-breathing dragon background.
    No longer available
    Dim. 18 cm
    Estimate: € 225 / 275
  • #198

    Een paar bronzen boeksteunen in de vorm van olifanten.

    A pair of bronze bookend figurines of elephants.
    No longer available
    Dim. 27 x 18 cm
    Estimate: € 425 / 475
  • #609

    Een Afrikaans hardhouten beeld. Beschadiging bovenaan. Kongolees werk.

    Une statue africaine en bois dur. Dégât vers le haut. Travail congolais.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #557

    Een Weens bronzen beeldje met 2 poezen in een roeiboot.

    A Viennese bronze statuette with 2 cats in a rowing boat.
    No longer available
    Dim. 6,5 x 13 cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #309
    Murano

    Een lot van drie clowns met diverse kleuren in de massa.

    A lot of three clowns with various colors in the mass.
    No longer available
    Dim. 28 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #543

    Een polychroom houten gesculpteerd hobbelpaard.

    A polychrome wood sculpted rocking horse.
    No longer available
    Dim. 78 x 124cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #483

    Een Boeddhistisch bronzen beeldje op houten sokkel.

    Une statue bouddhiste en bronze sur un socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #157

    Een vrouwentorso van brons met een donker patina. Naar een werk van Boris Louet Lorski.

    A woman's torso of bronze with a dark patina. After a work by Boris Louet Lorski.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #284

    Een uit marmer gesculpteerd boekje met bronzen beeldje van een beer.

    A marble sculpted booklet with a bronze statuette of a bear.
    No longer available
    Dim. 12 x 9 cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #547

    Een blanc de Chine beeldje van een olifant.

    A Blanc de Chine, figurine of an elephant.
    No longer available
    Dim. 31 x 30 cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #553

    Een paar Chinees porseleinen, cilindervormige bloempotjes.

    A pair of Chinese porcelain cylindrical flower pots.
    No longer available
    Dim. 20 cm x Ø 20 cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #396
    Heywood-Wakefield Co.

    Engelse antieke bureaustoel. Stoel is draaibaar en in hoogte verstelbaar. ca. 1900. Een stevige authentieke gietijzeren veer met een comfortabele zit. H. B. & W. Co xy. Heywood -Wakefield Co. gemerkt.

    English antique desk chair. Chair is rotatable and adjustable in height. ca. 1900. A sturdy authentic cast iron spring with a comfortable seat. HB & W. Coxy. Heywood-Wakefield Co. marked.
    No longer available
    Dim. H: 81 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #616

    Een houten vierkante salontafel, Aziatische vormgeving.

    A wooden square coffee table, Asian design.
    No longer available
    Dim. 42 x 115 x 115 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #386
    NF Prestige

    Een set van twee vintage nachttafeltjes uit metaal met glazen blad. Gemerkt “NF Prestige” ameublement.

    A set of two vintage metal bedside tables with glass top. Marked "NF Prestige" furniture.
    No longer available
    Dim. 56 x 44 x 36cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #604

    Een Chinees porseleinen celadon dekselpot.

    A Chinese porcelain celadon jar with lid.
    No longer available
    Dim. 27 x Ø18 cm
    Estimate: € 100 / 125
  • #216

    Een eikenhouten tafel met massief onderstel en 3 delig verlengstuk met 50cm lengte. Totale lengte 3m.

    An oak table with a solid base and a 3-part extension with a length of 50 cm. Total length 3m.
    No longer available
    Dim. Ø 150 cm h: 74 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #636

    Een Aziatisch houten bijzettafeltje. Organische vormen gesculpteerd met maskers in reliëf. Oppervlak met marmer tablet ingewerkt.

    An Asian wooden side table. Organic shapes sculpted with masks in relief. Surface with marble tablet incorporated.
    No longer available
    Dim. 46 x 45 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #163
    Gaston Leroux

    “Rebecca”. Een brons gepatineerd beeld van een dame met kelk, dragend op het hoofd. Oriëntalisme, gesigneerd “Gaston Leroux”, Médaillé au salon.

    "Rebecca". A patinated bronze sculpture of a lady with a chalice, carried on her head. Orientalism, signed "Gaston Leroux", Médaillé au salon.
    No longer available
    Dim. 82 cm
    Estimate: € 2250 / 2500
  • #538

    Een lot van 12 porseleinen borden. Chinees, Duits & Delft met diverse grootte, 19e eeuws. Lichte slijtage.

    A lot of 12 porcelain plates. Chinese, German & Delft with various sizes, 19th century. Light wear.
    No longer available
    Dim. Ø: 19.5-23 cm
    Estimate: € 50 / 80

Other lots in this auction

  • #546

    Armstoel in Lodewijk XVI-stijl, wit gestoffeerd, houten frame.

    Louis XVI style armchair, white upholstered, wooden frame.
    No longer available
    Dim. h85 cm x b 62 cm x l56 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #505

    Een bronzen luchter, versierd met kristallen pendeloques.

    A bronze chandelier, decorated with crystal pendeloques.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 450 / 550
  • #515

    Een grote verzilverd metalen luchter met achttien armen versierd met rammen koppen en kristallen pendeloques. Gemerkt.

    A large silver-plated metal chandelier with eighteen arms decorated with rams' heads and crystal pendeloques. Marked.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #4
    Windsor

    Een lot van 4 houten wheelback Windsor stoelen. Gemerkt JB met ster (“JB van Sciver”)

    A lot of 4 wooden wheelback Windsor chairs. Marked JB with star (“JB van Sciver”)
    No longer available
    Dim. 90 x 37 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #603

    Een Afrikaans houtsculptuur met divers decor in reliëf.

    An African wood sculpture with various decor in relief.
    No longer available
    Dim. 51 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #343

    Een Frans “Loto” spel in origineel houten kist met handleiding.

    A French "Loto" game in original wooden box with manual.
    No longer available
    Dim. 30 x 23 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #569

    Een paar landschappen met personages. Houtskool op papier. Engelse School XIXde eeuw. Onleesbaar gesigneerd, kleine letsels. (AID2907).

    A few landscapes with characters. Charcoal on paper. English School XIXth century. Illegibly signed, small injuries. (AID2907).
    No longer available
    Dim. 29 x 23,5
    Estimate: € 200 / 300
  • #286

    Een recente drieladenkast naar Lodewijk XV voorbeeld.

    A recent three drawer cabinet after Louis XV example.
    No longer available
    Dim. 80 x 39 x 94 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #136

    Een bibliotheekkast van gebeitst hout genre sorgue met twee hoge deuren. Engelse stijl. (AID1476).

    A bookcase in stained wood genre sorgue with two high doors. English style. (AID1476).
    No longer available
    Dim. 218 x 133 x 45 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #276

    Een Louis XV-XVI palissanderhouten schrijftafel op klauwpoten met 4 laden.

    A Louis XV-XVI palissander wood writing table on claw feet with 4 drawers.
    No longer available
    Dim. 77 x 110 x 58 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #610

    Een art deco zilveren zakhorloge 800‰.

    Une montre de poche art déco en argent 800‰.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #247
    De Kat

    “Vrouw met bloemenkrans.” n beeld als lampenvoet. Art Deco.

    “Woman with garland of flowers.” Bronze statue as a lamp base. Art Deco.
    No longer available
    Dim. h 39 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More