#239
Een smeedijzeren staande lamp.
#112
Een gefineerde banjobarometer. Een instrument manco.
#194
Een set smeedijzeren haardijzers .
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. 70 cm -
#265
A lot of ten figures in polychrome plastic, biscuit and porcelain.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h: 3 - 22 cmEstimate: € 25/35 -
#270Les Corbes
Een fantasie halssnoer bezet met grote en kleine ringen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 40/60 -
#141
“Clown mit Kind”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan onleesbaar gesigeerd.
#79Scheurich
Een zwarte aardewerken vaas met decor van een reiger en bloemen. West Duits. Gemerkt onderaan.
#238Indo-Keshan
Handgeknoopt wollen karpet.
Hand-knotted wool rug.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 95 x 62 cmEstimate: € 40/50 -
#1Val Saint Lambert
Een kleurloos kristallen schaaltje met een gesatineerd decor van een korhoen. Gemerkt.
A colorless crystal dish with a satined decor of a black grouse. Marked.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø: 15 cmEstimate: € 10/15 -
#202
Een presentatiekastje op sokkel gemaakt van een wijnkist.
#240
Oost-Europese vlasspindel op voet.
Fuseau de lin d'Europe de l'Est sur pied.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h 178 cmEstimate: € 100/120 -
#62
Een lot van 6 boeken met oorlogsthema.
A lot of 6 war-themed books.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30/35