#177Een paar deels vergulde bronzen wandkandelaars in Empirestijl, gedragen door engelen. Met 13 lichtpunten.
#605Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +-0,40 ct.+
A pair of 18 kt white gold earrings set with diamonds with a total weight of approximately 0.40 ct.No longer availableDim. 2,84 gEstimate: € 850 / 950 -
#259Jef Louis Van Leemputten“Herderin met schapen aan de hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd J. L. Van Leemputten.
"Shepherdess with Sheep at the Farm". Oil on canvas. Signed J. L. Van Leemputten.No longer availableDim. h 51 x b 73 cmEstimate: € 80 / 120 -
#629Een eikenhouten spiegel met geslepen glas, midden XXste eeuw.
An oak mirror with cut glass, mid-century.No longer availableDim. 79 x 90 cmEstimate: € 40 / 60 -
#41Een paar laat Art Nouveau glazen vazen met geëmailleerd toetsen, florale en vergulde details.
A pair of late Art Nouveau glass vases with enameled touches, floral, and gilded details.No longer availableDim. 30 x Ø10cmEstimate: € 80 / 120 -
#35Een groot biscuit wijwatervat, gedecoreerd met twee cherubijnen. Vroeg 20ste eeuw.
A large biscuit holy water font, decorated with two cherubs. Early 20th century.No longer availableDim. 30 x 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#339“Le passage du Rhein par l’Armée de France... ”. Een gravure op papier.
#44Bernard Dufour‘Harbour scene’, olieverf en inkt op schilderspaneel, gesigneerd Bernard Dufour.
#584“Albert I met Casque Adrian”. Een in metalen frame gekadreerde foto met gietijzeren kroon en eikentak ornamenten versierd.
"Albert I with Adrian Helmet". A photo framed in a metal frame adorned with cast iron crown and oak branch ornaments.No longer availableDim. 69 x 60cmEstimate: € 80 / 120 -
#439H.J. RedoutéPeriod: 1766-1852“Poissons du Nil”. Een gravure op papier. Le Polpytere Bichir. Illustration de description de l’Egypte.
"Poissons du Nil". An engraving on paper. The Polypterus bichir. Illustration from the Description de l'Egypte.No longer availableDim. 46 x 62cmEstimate: € 80 / 120