#317Een lot van drie aspergeschalen van polychroom aardewerk. Waaronder één gemerkt Sarreguemines.
A lot of three polychrome earthenware asparagus dishes. Including one marked Sarreguemines.No longer availableDim. 36 x 18, 34 x 26, 26 x 14 cmEstimate: € 40 / 80 -
#668Val Saint LambertEen art deco vaas in glas, gemerkt Val Saint Lambert, Luxval.
An Art Deco glass vase, marked Val Saint Lambert, Luxval.No longer availableDim. h 22 x Ø 14 cmEstimate: € 40 / 50 -
#189Leon EngelenPeriod: *1943“Heidezicht met everzwijnen”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Heath view with wild boars". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 58,5 x 68cmEstimate: € 300 / 500 -
#571Een blauw-wit Chinees porseleinen schotel, met florale details in het decor.
#476TusserkanEen Iraans handgeknoopt nomadentapijt, gemerkt Tusserkan. Geometrische tekening met warm kleurenpallet. Met certificaat.
#137“Bacchante”. Een brons gesculpteerd beeld.
"Bacchante". A bronze sculpted statue.No longer availableDim. 46cmEstimate: € 150 / 250 -
#578Een paar Chinees porseleinen penseelvazen met diverse figuren in het decor.
A pair of Chinese porcelain brush pots with various figures in the decoration.No longer availableDim. 28 x Ø12cmEstimate: € 125 / 175 -
#582Gust Smet“Damesportret”, gemengde techniek op papier, gesigneerd Gust Smet.
"Lady Portrait", mixed media on paper, signed Gust Smet.No longer availableDim. h 34 x b 24 cmEstimate: € 120 / 180