#525Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,65 ct.
A pair of 18 kt white gold earrings set with diamonds, with a total weight of approximately 0.65 ct.No longer availableDim. 3,13 gEstimate: € 900 / 1000 -
#203Hergé“De Krab met de Gulden Scharen”. Met vier pleine page kleurplaten. Ed. Casterman 1946. Eerste druk, A46. Goede staat, naam, stempeltje, sletige rug, zeldzaam.
"De Krab met de Gulden Scharen". With four full page colour pages. Ed. Casterman 1946. First edition, A46. Good condition, name, stamp, worn spine, rare.No longer availableEstimate: € 400 / 500 -
#429“Knipselcompositie”. Een gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
"Cut-out composition". A mixed media on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 45 x 35cmEstimate: € 200 / 300 -
#221Een lot van 2 art-deco beelden met sporen van restauratie, een groene zeilboot met meerdere stukken gerestaureerd en haarlijnscheuren en ‘Singing Sailors’ naar Edouard Cazeaux voor Dax met een restauratie aan de voet.
#344Een oude ladder in 2 delen uit een graanschuur te Schelle.
An old ladder in 2 parts from a granary in Schelle.No longer availableDim. h 194 cmEstimate: € 40 / 60 -
#605Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +-0,40 ct.+
A pair of 18 kt white gold earrings set with diamonds with a total weight of approximately 0.40 ct.No longer availableDim. 2,84 gEstimate: € 850 / 950 -
#596Period: 1970Een set in rotan en meerkleurig riet bestaande uit een rek met spiegel, een 2-deurs kastje, een salontafel en 2 armstoelen. Ca. de jaren 70 van de vorige eeuw.
A set in rattan and multi-colored reed consisting of a rack with mirror, a 2-door cabinet, a coffee table, and 2 armchairs. Approximately from the 1970s.No longer availableDim. 184 x 81 x 35 cmEstimate: € 150 / 250 -
#267Een paar aardewerken vazen, met gedrukt blauw decor van bloemen en romantisch landschap. Genummerd en gemerkt onderaan. Eén haarscheur aan de bovenrand.
A pair of earthenware vases, with printed blue decoration of flowers and romantic landscape. Numbered and marked on the bottom. One hairline crack on the upper rim.No longer availableDim. h 34 cm -
#666Een lot van 6 stoelen waaronder 2 armstoelen, alsook 2 bijhorende voetbankjes. Alles met getorste poten en de stoelen en voetbankjes bekleed met een donker okerkleurige stof met goudgele motieven.
A set of 6 chairs including 2 armchairs, as well as 2 matching footstools. All with twisted legs and the chairs and footstools upholstered in a dark ochre-colored fabric with gold-yellow motifs.No longer availableDim. 90 x 60 x 56cmEstimate: € 80 / 120 -
#452Kawanabe KyosaiPeriod: 1831-1889“Cerisier en fleurs, Prémice de voyage.” Gesigneerd: Gyosai (Kyosai). Midden 19de eeuw. Met Micca Dust.
“Cerisier en fleurs, Prémice de voyage.” Signed: Gyosai (Kyosai). Mid 19th century. With Micca Dust.No longer availableDim. 22 x 17 cmEstimate: € 200 / 250