#645Een koperen luchter met een centrale glazen coupe.
#120Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met twee briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
An 18 kt white and yellow gold ring set with two brilliant-cut diamonds with a combined weight of approximately 1 ct.No longer availableDim. 7 gEstimate: € 1400 / 1500 -
#52‘Veenlandschap’, olieverf op paneel, gesigneerd Fr. Vantongerloo en gedateerd 1940
#494Adolf Van Neste“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek in vergulde kader. Getekend Adolf Van Neste.
"Flower still life." Oil on canvas in a gilded frame. Signed by Adolf Van Neste.No longer availableDim. h 90 x b 76 cmEstimate: € 200 / 300 -
#55Val Saint LambertEen lot van 2 stuks Val Saint Lambert kristal, een blauw en kleurloos vaasje en een groen en kleurloos bolvaasje. Miniaturen als voorbeeld voor op maat gemaakte vazen.
A lot of 2 pieces Val Saint Lambert crystal, a blue and colorless small vase, and a green and colorless spherical vase. Miniatures as examples for custom-made vases.No longer availableDim. h 12 x Ø 6 en h 6 x Ø 7.5 cmEstimate: € 120 / 220 -
#514“Femme au chapeau fleuri”. Een print op papier, naar het werk van Picasso.
#650Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met telkens een centrale briljant van +- 0,72 ct. H VS1.
A pair of 18 kt yellow gold earrings set with a central brilliant-cut diamond of approximately 0.72 ct each. H color, VS1 clarity.No longer availableDim. 2 gEstimate: € 1900 / 2000 -
#192Charles Dubois“Dorpszicht aan de rivier”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan Charles Dubois. Onleesbaar gesigneerd. 18e eeuws.
#132P. Smolders“Etend kind”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Sleeping child". Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 380 / 460 -
"Landscape". An oil painting on canvas, signed illegibly at the bottom.No longer availableDim. 58,5 x 71,5 cmEstimate: € 100 / 150