#389Een Boeddhistische Tanka met het levensverhaal van prins Siddharta.
#446Een handgeknoopt Perzisch tapijt met medaillon.
A hand-knotted Persian carpet with medallion.No longer availableDim. 292 x 188 cmEstimate: € 120 / 200 -
#132P. Smolders“Etend kind”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Sleeping child". Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 380 / 460 -
#229Victor DolphynPeriod: 1909-1992“Portret van een oude dame in rouwkledij.” Olieverf op doek. Gedateerd ‘40. Gesigneerd.
#55Val Saint LambertEen lot van 2 stuks Val Saint Lambert kristal, een blauw en kleurloos vaasje en een groen en kleurloos bolvaasje. Miniaturen als voorbeeld voor op maat gemaakte vazen.
A lot of 2 pieces Val Saint Lambert crystal, a blue and colorless small vase, and a green and colorless spherical vase. Miniatures as examples for custom-made vases.No longer availableDim. h 12 x Ø 6 en h 6 x Ø 7.5 cmEstimate: € 120 / 220 -
#685Een houten commode met 3 laden. Bovenste sleutelgatlijst manco.
#333Een lot van 51 strips waaronder 3 x Kuifje, 5 x de Smurfen, 3 x Piet Pienter en Bert Bibber, 2 x Michel Vaillant, 2 x Guust, 6 x Bernard Prince, 10 x Astérix (Franstalig) hardcover, 13 x Asterix, 11 x gevarieerd en een gebundelde boek van de Rode Ridder.
A lot of 51 comic books including 3 x Tintin, 5 x The Smurfs, 3 x Piet Pienter en Bert Bibber, 2 x Michel Vaillant, 2 x Gaston Lagaffe, 6 x Bernard Prince, 10 x Astérix (French language) hardcover, 13 x Asterix, 11 x assorted, and a bundled book of Red Knight.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#387Een grote Chinese vaas met waterspuwende draken in het decor, onderaan gemerkt.
A large Chinese vase with water-spouting dragons in the decoration, marked on the bottom.No longer availableDim. h 53 cmEstimate: € 40 / 60 -
#104Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983‘Zeilboten op een kabbelende zee’, olieverf op schilderspaneel, gesigneerd H.J. Pauwels.
'Sailboats on a rippling sea', oil on painter's panel, signed H.J. Pauwels.No longer availableDim. h 68 x b 98 cmEstimate: € 150 / 250 -
#539Een spiegel met kleinere spiegel bovenaan in polychroom porseleinen kader. Vintage look, meerkleurig versierd met rozen en putti’s.
#467LucanEen lot modern keramiek, bestaande uit 4 vaasjes, dewelke onderaan gesigneerd. Bijgevoegd een beeldje van een figuur op kruk.
A lot of modern ceramics, consisting of 4 vases, each signed at the bottom. Included is a figurine of a figure on a stool.No longer availableDim. H: 14-22 cmEstimate: € 80 / 120