#33Aztec Clay Moistener CoEen vintage wortel-en notenhouten humidor met 4 compartimenten voor verschillende formaten. Binnen gemerkt.
A vintage walnut wood and rootwood humidor with 4 size compartments. Marked inside.No longer availableDim. 13,5 x 37 x 24cmEstimate: € 60 / 80 -
#23Een set van 2 betonnen engeltjes elks op hun betonnen sokkel.
#208Tiffany & CoEen lot van 2 zilveren lepeltjes van Tiffany & Co, de ene met de afbeelding van een aapje, de andere met 3 acrobatische aapjes.
#572Jan Francken“Boer op zijn erf.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#273‘Kinderbuste.” Groengepatineerd sculptuurtje uit zamak. Gesigneerd en genummerd.
"Child bust." Small green-patinated sculpture made of zamak. Signed and numbered.No longer availableDim. h 19 cmEstimate: € 60 / 80 -
#14Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“t’Verloren brood Antwerpen”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 9/100.
"t'Verloren brood Antwerp". An etching. Signed and numbered 9/100.No longer availableDim. 36 x 27 cmEstimate: € 30 / 40 -
#4Jaak Gorus‘Bosrand’, een ets door Jaak Gorus, gesigneerd buiten de plaat .
#372Een lot van 2 art deco prenten van een dame met harlekijn.
#377Een lot van 2 cloisonné vaasjes met floraal decor en een schaaltje.
A lot of 2 cloisonné vases with floral decoration and a small bowl.No longer availableDim. Ø: 18 cmH: 6-23 cmEstimate: € 60 / 90 -
#244Emiel Van DrommePeriod: 1913-1998“Landschap te Avila.” Aquarel op papier. Gesigneerd. Gedateerd 1963.
"Landscape in Avila." Watercolor on paper. Signed. Dated 1963.No longer availableDim. 31 x 50 cmEstimate: € 120 / 160 -
#596Period: 1970Een set in rotan en meerkleurig riet bestaande uit een rek met spiegel, een 2-deurs kastje, een salontafel en 2 armstoelen. Ca. de jaren 70 van de vorige eeuw.
A set in rattan and multi-colored reed consisting of a rack with mirror, a 2-door cabinet, a coffee table, and 2 armchairs. Approximately from the 1970s.No longer availableDim. 184 x 81 x 35 cmEstimate: € 150 / 250