#192Charles Dubois“Dorpszicht aan de rivier”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan Charles Dubois. Onleesbaar gesigneerd. 18e eeuws.
#24lot bestaande uit 4 ingekleurde gravures, ingekaderd, 18e eeuws, diverse stads-en plattelandszichten . Eén glas van de kader gebroken.
#650Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met telkens een centrale briljant van +- 0,72 ct. H VS1.
A pair of 18 kt yellow gold earrings set with a central brilliant-cut diamond of approximately 0.72 ct each. H color, VS1 clarity.No longer availableDim. 2 gEstimate: € 1900 / 2000 -
#18Een kristallen schaal op een gedreven verzilverde voet met vogelkoppen, onderaan gemerkt Henniger.
#461Een grote keramische wandsculptuur van Perignem/Amphora in abstracte vormgeving.
A large ceramic wall sculpture by Perignem/Amphora in abstract design.No longer availableDim. 35 x 90 cmEstimate: € 200 / 300 -
#274Alexander Tielens“Boerenerf.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#521Kaiser, GermanyEen Duits porseleinen servies. Onderaan gemerkt, serie Domino Aalborg.
A German porcelain Kaiser service. Marked at the bottom, Domino Aalborg series.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#432Jac Gijzen‘Kathmandu’, gemengde techniek op papier, gedateerd ‘85 en gesigneerd Joc Gijzen.
#468“Rouwende Madonna van Neurenberg”. Een houten gesculpteerd beeldje op marmeren voet. Eind 19e eeuw, Frankrijk.
"Mourning Madonna of Nuremberg." A wooden carved figurine on a marble base. Late 19th century, France.No longer availableDim. 32cmEstimate: € 100 / 200