#185Val Saint LambertEen Val Saint Lambert vaas, zwart en kleurloos kristal, gesigneerd en genummerd + naam J. M. Hoper (?) 71/2/92.
#126Een paar gerestaureerd, houten gesculpteerde armstoelen met gestoffeerde zitting en rug met jachttafereel en putti’s in het decor.
A pair of restored, wooden carved armchairs with upholstered seat and back featuring a hunting scene and putti in the decoration.No longer availableDim. 105 x 60 x 68cmEstimate: € 400 / 600 -
#6Een stoomgebogen kapstok in de stijl van Thonet.
#420Een 18 kt witgouden bloemvormige ring bezet met een parel.
An 18 kt white gold flower-shaped ring set with a pearl.No longer availableDim. 3,25 gEstimate: € 150 / 200 -
#307Een groot lot bestaande uit stafkaarten, religieuze en culturele teksten en gravures, en documentatie betreffende paardenhandel.
A large lot consisting of topographic maps, religious and cultural texts and engravings, and documentation related to horse trading.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#37Een paar karaffen in geslepen kristal.
#11Een polychrome retro gipsen missie-spaarpot met knikkend hoofdje.
A polychrome retro plaster mission piggy bank with nodding head.No longer availableDim. 32cmEstimate: € 40 / 60 -
#581MärklinMärklin Ho, RET 800 elektrische locomotief, gefabriceerd tussen 1965-1969, met originele verpakking.
Märklin Ho, RET 800 electric locomotive, manufactured between 1965-1969, with original packaging.No longer availableDim. l 18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#278Een lot van 6 meerschuimen pijpen, een tweedelige in zijn originele doosje, een schipper, koning Albert I, Ambiorix, een Afrikaanse dame met schade onderaan en een doodshoofd met breuk aan de kaak en de steel op meerdere plaatsen gelijmd.
#647Een Chinees aardewerken blauw-witte vaas met floraal decor. Onderaan gemerkt.
A Chinese earthenware blue and white vase with floral decoration. Marks at the bottom.No longer availableDim. 19,5 x 22cmEstimate: € 40 / 60