#680Grandjean & Cie GenèveEen zilveren zakhorloge 800‰ onder stolp met sokkel.
#42Goebel“Dobermann”. Een beeld van geglazuurd biscuit. Gemerkt.
"Dobermann". A sculpture in glazed biscuit. Marked.No longer availableDim. 35 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#104Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983‘Zeilboten op een kabbelende zee’, olieverf op schilderspaneel, gesigneerd H.J. Pauwels.
'Sailboats on a rippling sea', oil on painter's panel, signed H.J. Pauwels.No longer availableDim. h 68 x b 98 cmEstimate: € 150 / 250 -
#220Een 18 kt witgouden ketting met hanger en bijpassende ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en telkens een Tahiti parel.
An 18 kt white gold necklace with pendant and matching ring set with diamonds with a combined weight of approximately 0.30 ct. and each with a Tahitian pearl.No longer availableDim. 5,70 gEstimate: € 1200 / 1300 -
#146Een massief eikenhouten linnenkast, twee-deurs. Herstelling aan stukje boven scharnier.
#152Piet WillequetPeriod: 1880 - 1968“Sneeuwlandschap”. Schilderij olieverf op paneel. Gesigneerd.
#315Claude Carbonell“Boerenpaar.” Een paar aardewerken popjes uit de Provence.
"Farm couple." A pair of clay figurines from Provence.No longer availableDim. h 25 & 26 cmEstimate: € 40 / 50 -
#107Leon Bertaux“3 Puttis”. Een faux marmeren bas reliëf sculptuur met verguld geornamenteerd houten kader. Verso ingewerkt bronzen plaquette, gedateerd 1889.
"3 Putti". A faux marble bas relief sculpture with a gilded ornamental wooden frame. On the back, there is an embedded bronze plaque, dated 1889.No longer availableDim. 35,5 x 27cmEstimate: € 150 / 250 -
#67WiskemannEen groot lot Wiskemann verzilverd bestek. Set messen uit couvert manco.
#171“Paarden”. Een bronzen groep op marmeren sokkel naar een werk van P. J. Mene.
#164Pieter Gorus“Lokeren”. Schilderij olieverf op doek. Gesigneerd.
"Lokeren". Painting oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 110 x 84 cmEstimate: € 1200 / 1800