#433Een Afrikaanse terracotta beddenpoot uit Mali, vermoedelijk van de Djenne stam.
#665Een lot van 4 stuks Boheems kristal bestaande uit: 1 blauw en kleurloze vaas, 1 roze en kleurloze vaas, 1 kleurloze vaas en een kleurloos mandje.
A lot of 4 pieces of Bohemian crystal consisting of: 1 blue and clear vase, 1 pink and clear vase, 1 clear vase, and 1 clear basket.No longer availableDim. h 21 x Ø 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#212Emile Durieux“Zeezicht met zeilboten.” Olieverf op doek. Herdoekt. Gesigneerd.
#272Constant Leemans“Achterpoortje.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Backdoor." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 160 / 240 -
#474Vier gebeeldhouwde eikenhouten panelen met vogeldecor en een wildeman. Inscripties: “Willekom in ons huis, 1636 en FST”. XIXde eeuw.
Four carved oak panels with bird decoration and a wild man. Inscriptions: "Welcome to our house, 1636 and FST". 19th century.No longer availableDim. 53 x 26 cmEstimate: € 120 / 180 -
#345ScapaEen zijden sjaal. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 69 x 67 cmEstimate: € 60 / 100 -
#78Charles CatteauEen bloempot, Boch Fr. La Louvière, Charles Catteau getekend CT. met decornummer D.745. in de bodem 2 haarlijnscheurtjes.
A flowerpot, Boch Fr. La Louvière, signed CT Charles Catteau with decor number D.745. Two hairline cracks in the bottom.No longer availableDim. h 20 x Ø 27.5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#24lot bestaande uit 4 ingekleurde gravures, ingekaderd, 18e eeuws, diverse stads-en plattelandszichten . Eén glas van de kader gebroken.
A miniature in a finely detailed copper frame. Carries signature Boucher.No longer availableDim. h 14 x b 10 cmEstimate: € 40 / 60