#185Val Saint LambertEen Val Saint Lambert vaas, zwart en kleurloos kristal, gesigneerd en genummerd + naam J. M. Hoper (?) 71/2/92.
#110Le MondeEen 18 kt geelgouden dameshorloge met 18 kt geelgouden polsband.
An 18 kt yellow gold ladies' watch with an 18 kt yellow gold bracelet.No longer availableDim. 41.25 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#142Henri Privat-LivemontPeriod: 1861-1936“Les Boches”. Een kunstmap met 6 litho’s, gemengde techniek. Onderaan gesigneerd.
"Les Boches". An art portfolio with 6 lithographs, mixed media. Signed at the bottom.No longer availableDim. 55 x 37cmEstimate: € 300 / 400 -
#470Een 18 kt geelgouden hanger in de vorm van een harlekijn.
An 18 kt yellow gold pendant in the shape of a harlequin.No longer availableDim. 8,90 gEstimate: € 150 / 200 -
#3Een Art-Nouveau jardinière in aardewerk met een decor van bloemen. Manufacture Imperiale et Royale NIMY.
An Art Nouveau jardinière in faience with a floral decor. Manufacture Imperiale et Royale NIMY.No longer availableDim. h 23 x Ø 28 cmEstimate: € 30 / 40 -
#31Val Saint LambertEen kristallen vaas, kleurloos en pruim, onderaan gesigneerd Val Saint Lambert.
A crystal vase, colorless and plum, signed Val Saint Lambert at the bottom.No longer availableDim. h 22 x Ø 15 cmEstimate: € 60 / 80 -
#99Franklin Mint‘Roman De La Rose’ een gobelin wandkleed door Anne Aknin voor Franklin Mint.
"Roman De La Rose" a tapestry wall hanging by Anne Aknin for Franklin Mint.No longer availableDim. h 117 x b 93 cmEstimate: € 120 / 180 -
#243“Stielers Hand Atlas”. “Gotha: Justus Perthes”. Een atlas met 100 gravure kaarten en 162 nevenkaart. Duitse uitgave, compleet, 1905.
#362Pat WoutersEen lot van 8 etsen en een drukplaat van 7 van de 8 etsen door Pat Wouters uit Hoboken, gedateerd 1991, 2 etsen en de drukplaat zijn ingekaderd. Allen buiten de plaat gesigneerd.
A set of 8 etchings and a printing plate of 7 out of the 8 etchings by Pat Wouters from Hoboken, dated 1991. 2 etchings and the printing plate are framed. All are signed outside the plate.No longer availableDim. h33 x b 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#673Een plaasteren art nouveau beeld van een vrouw met een amfoor.
#695Een vierkante massief eiken salontafel.
A square solid oak coffee table.No longer availableDim. 40 x 100 x 100Estimate: € 25 / 50