#462Anton Rooskens‘De hond’, gouache op papier, getekend Rooskens, 1958.
#205Een groot handvervaardigd kobalt blauw kristallen ei in 2 delen met 6 bijbehorende glazen
#217Een Boheems kristallen vaas met vergulde putto en vergulde details aan de voet. Met bijpassend kistje.
A Bohemian crystal vase with gilded putti figurine and base. With accompanying box.No longer availableDim. 36cmEstimate: € 100 / 120 -
#611Een gemberpot van Chinees porselein met een decor van personages en vogels in cartouches op een blauwe achtergrond met bloemen. Onderaan gemerkt.
A ginger jar made of Chinese porcelain, decorated with figures and birds in cartouches on a blue background with flowers. Marked at the bottom.No longer availableDim. h 25 cmEstimate: € 30 / 50 -
#563ConcordeEen grijze koersfiets, Concorde San Remo, met aluminium profielkader, framemaat 56.
A gray road bike, Concorde San Remo, with an aluminum profile frame, frame size 56.No longer availableDim. 56 cmEstimate: € 80 / 120 -
#329Een grote geelkoperen piëdestal afkomstig uit een kerk.
A large brass church candlestick.No longer availableDim. h 130 x Ø 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#384Een Art Deco dienschaal met porseleinen blad. Breukje in hoek van de omranding.
An Art Deco serving dish with a porcelain top. Small chip in corner of the border.No longer availableDim. 26 x 43cmEstimate: € 40 / 60 -
#418Hergé2 oude albums van Kuifje, Mannen op de maan en Raket naar de maan.
#429“Knipselcompositie”. Een gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
"Cut-out composition". A mixed media on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 45 x 35cmEstimate: € 200 / 300 -
"Cows in the meadow." Oil on panel. Signed Matthyssens.No longer availableDim. h 39 x 50 cmEstimate: € 60 / 80