#139Frans Vantongerloo‘Heidezicht’, olieverf op doek in een vergulde kader, gesigneerd Fr. Vantongerloo en gedateerd 1946.
#389Een Boeddhistische Tanka met het levensverhaal van prins Siddharta.
#236Een eikenhouten commode met 3 laden.
#459The Keith Haring Foundation.“Mask”. Litho. In de plaat gesigneerd met inkt en droogstempel K. Haring en genummerd 106 / 150.
"Mask". Lithograph. Signed in ink and embossed with K. Haring's dry stamp. Numbered 106/150.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 160 / 220 -
#270Een 18 kt geelgouden ring bezet met een saffier van +- 1 ct.
#210Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct.
An 18kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1.50 ct.No longer availableDim. 8,50 gEstimate: € 700 / 800 -
#636Ets. Putzeys & Mélot, LiègeEen vintage medische weegschaal van witgelakt metaal, met lengtemeter. Gemerkt Ets. Putzeys & mélot Liège. Medio 1950.
A vintage medical scale made of white lacquered metal, with a height meter. Marked Ets. Putzeys & mélot Liège. Mid-1950s.No longer availableDim. 212cmEstimate: € 100 / 150 -
#10Twee 18 kt geelgouden hangers met haaientanden.
Two 18 kt yellow gold pendants with shark teeth.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#358Chevalier, ParisEen toneelkijker uit messing en parelmoer.
#60Munt de CartierEen 18 kt geelgouden dameshorloge met lederen polsband.
An 18kt yellow gold ladies watch with a leather wristband.No longer availableDim. bruto: 18,05 g gEstimate: € 400 / 500