#175Val Saint LambertEen Val Saint Lambert vaas, rood en kleurloos kristal, model Danse De Flor. Gesigneerd en genummerd 46/50.
A Val Saint Lambert vase, red and colorless crystal, model Danse De Flor. Signed and numbered 46/50.No longer availableDim. h 34 x Ø 15 cm 3,5 kgEstimate: € 800 / 1000 -
#225Val Saint LambertEen Val Saint Lambert vaas, rood en kleurloos kristal, model Jupiter, gesigneerd M.
A Val Saint Lambert vase, red and colorless crystal, model Jupiter, signed M.No longer availableDim. h 31,5 x Ø 16 cm 3,5 kgEstimate: € 550 / 750 -
#86Een ladekast in marquetterie met 2 laden.
#170Een 18 kt witgouden ketting met hartvormige hanger bezet met briljanten.
An 18kt white gold necklace with a heart-shaped pendant set with diamonds.No longer availableEstimate: € 400 / 500 -
#5WiskemannEen set van 2 zwaar verzilverde bonbonnières op bijbehorende schaaltjes. Beide gemerkt Wiskemann.
A set of 2 heavily silver-plated candy jars on matching plates. Both marked Wiskemann.No longer availableDim. 9 x 15 x 11 cmEstimate: € 30 / 50 -
#440Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met twee zirkonen.
A pair of 18kt yellow gold earrings set with two zircons.No longer availableDim. 3,74 gEstimate: € 200 / 250 -
#65Val Saint LambertEen Val Saint Lambert vaas, blauw en kleurloos kristal, 1908.
#223Hergé“Raket naar de maan”. Hard cover. Ed. Casterman 1956. Herdruk A56’’. Zeer goede staat.
"Raket naar de maan". hard cover. Ed. Casterman 1956. Reprint A56''. Very good condition.No longer availableEstimate: € 70 / 80 -
#686Een massief eiken 19e eeuws boerentafeltje met 1 lade.
#285Villeroy & Boch, MettlachEen paar sierborden met decor van eenden en bloemen. Gemerkt achteraan.
A pair of decorative plates with duck and flower motif. Marked on the back.No longer availableDim. Ø 35 cmEstimate: € 60 / 70 -
#661Royal Doulton & Co. Ltd“Christmas Morn”. Een porseleinen tafellamp met porseleinen dame in wijde rok. Onderaan gemerkt, copr 1946. (bijkomende stukken toe te voegen).
"Christmas Morn". A porcelain table lamp with a porcelain lady in a wide skirt. Marked at the bottom, copyright 1946. (additional pieces to be added).No longer availableDim. 36cmEstimate: € 40 / 60