#653Een lot van 7 Chinees meerkleurig porseleinen sierborden. Onderaan gemerkt.
A lot of 7 Chinese multicolored porcelain decorative plates. Marked at the bottom.No longer availableDim. Ø26cmEstimate: € 60 / 90 -
#58CineyEen paar gietijzeren spaarpotten in de vorm van kachels, art deco design. Begin 20ste eeuw. Eén gemerkt Vanden Borre Bruxelles.
A pair of cast iron savings banks in the shape of stoves, art deco design. Early 20th century. One marked Vanden Borre Bruxelles.No longer availableDim. h +-11 cmEstimate: € 80 / 120 -
#147P.J. Mène“Jager met jachthond”. Een bronzen groep op zwart marmeren sokkel. Gesigneerd.
#651Een ongeopende doos suiker uit Tienen. ‘Dubbel geraffineerd’. Jaren ‘40. We voegen er een ongeopende ‘Sunlight’ zeep (met waarborg van 200.000 frank!) uit dezelfde periode.
An unopened box of sugar from Tienen. "Double refined". 1940s. We are also including an unopened "Sunlight" soap (with a guarantee of 200,000 francs!) from the same period.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#40Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljantjes, saffieren en robijnen en smaragden met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
#694Booms GlasEen lot van 16 Booms glazen art deco champagnecoupes.
#465Een 18 karaats geelgouden zakhorloge.
#121Een oude Duitse sabel gemerkt Alcoso Solingen met ijzeren schede.
An old German saber marked Alcoso Solingen with an iron scabbard.No longer availableDim. l 108 cmEstimate: € 200 / 300