#447Een vintage meerkleurige glaspasta vaas. Vermoedelijk Hongaars of Italiaans.
A vintage multicolored glass paste vase. Presumably Hungarian or Italian.No longer availableDim. 35cmEstimate: € 60 / 80 -
#77DelvauxEen zijden foulard. Gemerkt.
#137“Bacchante”. Een brons gesculpteerd beeld.
"Bacchante". A bronze sculpted statue.No longer availableDim. 46cmEstimate: € 150 / 250 -
#98“Theatre TinTin”. Een vintage poppenkast set met 5 poppen van Kuifje, Haddock, Zonnebloem, Janssen en Bobbie.
"Theatre TinTin". A vintage puppet theater set with 5 dolls of Tintin, Haddock, Professor Calculus, Thompson, and Snowy.No longer availableDim. 100 x 55cmEstimate: € 200 / 250 -
#539Een spiegel met kleinere spiegel bovenaan in polychroom porseleinen kader. Vintage look, meerkleurig versierd met rozen en putti’s.
#94Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Interieur van Sint-Gummaruskerk te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#108Delvaux“Deux de Delvaux”. Een tweekleurig lederen heuptasje.
#457Een vintage didactische anatomie van het oor. Gemerkt Deutsch Museum Dresden.
A vintage educational anatomy of the ear. Marked Deutsch Museum Dresden.No longer availableDim. 31 x 44cmEstimate: € 200 / 300 -
#387Een grote Chinese vaas met waterspuwende draken in het decor, onderaan gemerkt.
A large Chinese vase with water-spouting dragons in the decoration, marked on the bottom.No longer availableDim. h 53 cmEstimate: € 40 / 60 -
#138Delvaux“Deux de Delvaux”. Een zwart lederen heuptasje.
"Deux de Delvaux". A black leather waist bag.No longer availableDim. 15 x 21 cmEstimate: € 320 / 360