#55Val Saint LambertEen lot van 2 stuks Val Saint Lambert kristal, een blauw en kleurloos vaasje en een groen en kleurloos bolvaasje. Miniaturen als voorbeeld voor op maat gemaakte vazen.
A lot of 2 pieces Val Saint Lambert crystal, a blue and colorless small vase, and a green and colorless spherical vase. Miniatures as examples for custom-made vases.No longer availableDim. h 12 x Ø 6 en h 6 x Ø 7.5 cmEstimate: € 120 / 220 -
#444Willem SchenkPeriod: 1919-1999“Johanna die Irrsinnige”. Een modern handgeweven wandtapijt, onderaan gesigneerd.
"Johanna the Mad." A modern handwoven wall tapestry, signed at the bottom.No longer availableDim. 155 x 79cmEstimate: € 250 / 350 -
#190Een 18 kt witgouden strikvormige broche.
An 18kt white gold bow-shaped brooch.No longer availableDim. 5,80 gEstimate: € 180 / 250 -
#281ValEen kleurloos kristallen vintage set van schaal en kom met vergulde rand en getekend Val Saint Lambert met bijhorende vergulde lepel, erbij toegevoegd een niet gesigneerde ijsemmer met ijsblokjestang.
A colorless crystal vintage set of bowl and dish with gilded rim, signed Val Saint Lambert, and accompanied by a gilded spoon. Also included is an unsigned ice bucket with ice tongs.No longer availableDim. Ø 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#273‘Kinderbuste.” Groengepatineerd sculptuurtje uit zamak. Gesigneerd en genummerd.
"Child bust." Small green-patinated sculpture made of zamak. Signed and numbered.No longer availableDim. h 19 cmEstimate: € 60 / 80 -
#108Delvaux“Deux de Delvaux”. Een tweekleurig lederen heuptasje.
#555Een glazen luchter met 5 lichtpunten.
#80Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met telkens een parel.
#5WiskemannEen set van 2 zwaar verzilverde bonbonnières op bijbehorende schaaltjes. Beide gemerkt Wiskemann.
A set of 2 heavily silver-plated candy jars on matching plates. Both marked Wiskemann.No longer availableDim. 9 x 15 x 11 cmEstimate: € 30 / 50 -
#468“Rouwende Madonna van Neurenberg”. Een houten gesculpteerd beeldje op marmeren voet. Eind 19e eeuw, Frankrijk.
#576Een handgeknoopte Perzische loper.
A hand-knotted Persian runner.No longer availableDim. 407 x 106 cmEstimate: € 160 / 220