#443Een Afrikaans terracotta krukje uit Mali van de Djenne stam.
An African terracotta stool from Mali, belonging to the Djenne tribe.No longer availableDim. h 16 x Ø 19.5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#89Peter ColfsPeriod: 1906-1983“Havenzicht”. Olieverf op doek, onderaan gesigneerd, achterzijde gemarkeerd “P. Colfs Antwerpen”
#644Een dekselvaas van Japans porselein met meerkleurig decor van pioenen, bloesems en goudfazanten. Onderaan gemerkt. Omstreeks 1950.
A lidded vase of Japanese porcelain with multicolored decoration of peonies, blossoms, and golden pheasants. Marked on the bottom. Circa 1950.No longer availableDim. h 31 x Ø 22 cmEstimate: € 35 / 45 -
#171“Paarden”. Een bronzen groep op marmeren sokkel naar een werk van P. J. Mene.
#133WiskemannEen bestekkoffertje met een 87-delig verzilverd Wiskemann bestek voor 12 personen.
A cutlery case with an 87-piece silver-plated Wiskemann cutlery set for 12 people.No longer availableDim. 11 x 48 x 32 cmEstimate: € 150 / 250 -
#159Raymond De Baux“Veehoeder en zijn kudde in een uitgestrekt valleilandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1848.
#611Een gemberpot van Chinees porselein met een decor van personages en vogels in cartouches op een blauwe achtergrond met bloemen. Onderaan gemerkt.
A ginger jar made of Chinese porcelain, decorated with figures and birds in cartouches on a blue background with flowers. Marked at the bottom.No longer availableDim. h 25 cmEstimate: € 30 / 50 -
#541Een ronde hanglantaarn, Louis XVI stijl, met koperen ornamenten en kristallen hangers.
A round hanging lantern, Louis XVI style, with copper ornaments and crystal pendants.No longer availableDim. 50 x Ø30cmEstimate: € 400 / 450