#383Val Saint LambertEen blauw kristallen bonbonnière. Onderaan gemerkt.
A blue crystal bonbonniere. Marked at the bottom.No longer availableDim. 26 x Ø15cmEstimate: € 40 / 60 -
#313Val Saint LambertEen kleurloos kristallen karaf, Val Saint Lambert, niet gemerkt met genummerde dop.
A colorless crystal vase, Val Saint Lambert, unmarked with numbered stopper.No longer availableDim. h 32 x Ø 13.5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#630Een 14 K geelgouden ring bezet met een half edelsteen.
#205Val Saint LambertEen Val Saint Lambert vaas, zwart en kleurloos kristal, gesigneerd en genummerd + naam J. M. Hoper (?) 71/2/92.
#622Een tienarmig luchtertje van koper en kristal met 5 lichtpunten.
A ten-armed copper and crystal chandelier with 5 light points.No longer availableDim. 65cmEstimate: € 120 / 180 -
#490Een 18 K geelgouden ketting met hanger bezet met een roze maansteen.
#10Een 18 K geelgouden broche bezet met drie steentjes.
An 18K yellow gold brooch set with three small stones.No longer availableDim. 2,62 gEstimate: € 80 / 120 -
#100Een 14 K geelgouden Vlaams kruis bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 1,80 ct.
#55Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas, kleurloos en groen in de massa gekleurd. Onderaan gemerkt.
#440Een 18 K geelgouden penning. Philippus en Mathildis. Monnaie-Munt Belgium. In originele doos.
An 18K yellow gold medal. Philippus and Mathildis. Monnaie Munt Belgium. In original box.No longer availableDim. 6,29 gEstimate: € 250 / 300 -
#510Twee paar 14 K geelgouden oorbellen bezet met opaal.
#360Drie verschillende broches van zilver bezet met telkens een cameé.
Three different silver brooches each set with a cameo.No longer availableDim. 30,70 gEstimate: € 80 / 120 -
#470Een 18 K geelgouden bloemvormige armband bezet met turkoois.
#370Een 18 K witgouden speld bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,25 ct.
An 18 K white gold brooch set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.25 ct.No longer availableDim. 1,76 gEstimate: € 80 / 120 -
#285Val Saint LambertEen vintage Val Saint Lambert vaas, groen in de massa gekleurd, gemerkt met sticker.
#408Val Saint LambertEen blauwe kristallen schaal, onderaan gemerkt.
#612Een luchtertje van koper en kristal met 6 lichtpunten.
A copper and crystal chandelier with 6 light fixtures.No longer availableDim. 55cmEstimate: € 120 / 180
#665Een schaaltje van Chinees porselein met een famille rose decor binnen een powder blue rand. Hoge zool.
#260Rado SwitzerlandEen herenhorloge, model ‘Ceramica.’ 0115203473025. Large. In originele verpakking.
#442‘Sonnets luxurieux de L’Arétin’, een lot van 18 erotische gravures. Hebben sporen van vocht.
#282R. Gevaert‘Scheepswerf’, olieverf op board getekend R. Gevaert.
'Shipyard', oil on board, signed R. Gevaert.No longer availableDim. h 48 x b 61 cmEstimate: € 80 / 120 -
#40Een 18 kt geelgouden ring bezet met centrale briljant van +- 0,18 ct. FVS1 en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,53 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with a central brilliant-cut diamond of approximately 0.18 ct, FVS1, and brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.53 ct.No longer availableDim. 3,80 gEstimate: € 500 / 600 -
#220Frederique ConstantEen rooskleurige roestvrij stalen herenhorloge met lederen polsband. ‘Moonface’ referentie: FC 705V4S4. Aangekocht bij Tensen 2016. Met certificaat en in originele doos.
A rosy stainless steel men's watch with leather strap. 'Moonface' reference: FC 705V4S4. Purchased from Tensen in 2016. With certificate and in original box.No longer availableEstimate: € 700 / 1000 -
#11Een kleine zilveren kandelaar, 75 gram totaalgewicht met gevuld voetje, gemerkt met Duitse keuren en het gehalte 925.
A small silver candlestick, 75 grams total weight with a filled base, marked with German hallmarks and the fineness of 925.No longer availableDim. 925‰ h 4.5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#617H. Bequet, QuaregnonEen meerkleurig en verguld aardewerken schaal, versierd met draken, vogels en florale details, onderaan gemerkt. Bijgevoegd een Engels porseleinen Staffordshire vaas.
#66Een mahoniehouten tafel met harpvormige poten naar Engels voorbeeld.
A mahogany table with harp-shaped legs in the English style.No longer availableDim. 69 x 60 cmEstimate: € 200 / 240