Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van 2 kruishangers, waarvan 1 uit been gesculpteerd met cirkels gegraveerd en 1 uit brons. Vermoedelijk Laat-Romeins / Vroeg-Byzantijns.

Een lot van 2 kruishangers, waarvan 1 uit been gesculpteerd met cirkels gegraveerd en 1 uit brons. Vermoedelijk Laat-Romeins / Vroeg-Byzantijns.

A lot of 2 cross pendants, one of which is carved from bone with engraved circles, and one made of bronze. Probably Late Roman / Early Byzantine.
Dim. 6,5cm
SKU: 3001240095.
Categories: Brons, curiosa, Mineraal.
Auction day: 30 January 2024 19:00
Catalogue #95
Estimate: € 100 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #513

    “Meisje met bloemen”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gemerkt ‘Biondan’.

    “Flower girl”. Patinated bronze statue. Marked “Blondan”.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #493
    Emile Louis Picault

    “Science guidant l’industrie”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd.

    Science guiding the industry. Patinated bronze statue. Signed.
    No longer available
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 650 / 850
  • #582
    Rolls Royce

    Een groot reclamepaneel in dik plexiglas van Rolls Royce.

    A large advertising panel in thick plexiglass from Rolls Royce.
    No longer available
    Dim. 100 x 100 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #214

    “Scholier met vogelnestje”. Een bronzen beeld naar een werk van Emile Bruchon. Op zwart arduinen sokkel. Met bronsgarantiestempel.

    Schoolboy with bird’s nest”. Bronze sculpture after Emile Bruchon. On blackstone base. With foundery seal.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #568

    Een Afrikaanse graanschuur deur, Dogon, Mali.

    An African granary door, Dogon, Mali.
    No longer available
    Dim. h 68 x b 48 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #346

    Een 8-delige art-deco toiletset in gevlamd glas bestaande uit: drie karafjes waarvan twee met stop en één gelijmd aan de hals, een drinkglas, twee dekselpotjes, een zeepbakje en een ringen/juwelenhouder.

    An 8-piece art-deco dressing table set in flamed glass consisting of: three carafes, two with stoppers and one glued to the neck, a drinking glass, two lidded jars, a soap dish, and a ring/jewelry holder.
    No longer available
    Dim. h 21 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #680

    Twee zilveren zegelringen. De ene met gegraveerd granaat, de andere met verguld zegel. Eén met certificaat. Romeins werk uit de omgeving van Trier.

    Two silver signet rings. One with an engraved garnet, the other with a gilded seal. One with certificate. Roman work from the vicinity of Trier.
    No longer available
    Dim. 17,54 g
    Estimate: € 200 / 240
  • #690

    Een lot van 6 zegelringen van zilver, sommige zegels van gegraveerd granaat. Archeologische vondsten, Romeins.

    A lot of 6 silver signet rings, some seals engraved with garnet. Archaeological finds, Roman.
    No longer available
    Dim. 75,25 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #330

    Een lot divers archeologische bodemvondsten van diverse halfedelstenen.

    A lot of various archaeological finds from various semi-precious stones.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 40
  • #504

    Een Napoleon III figuraal, gepatineerd en verguld bronzen brule-parfum. Replica, naar een werk van J. Dasté. Gegoten als een met bladeren versierde urn met twee handvaten en deksel, ondersteund door een putto, op rechthoekige basis met Apollo en groteske maskers. Staande op vier C-rollen poten.

    A Napoleon III figurative patinated and gilded bronze incense burner. Replica, after a work by J. Dasté. Cast as a leaf-adorned urn with two handles and lid, supported by a putto, on a rectangular base with Apollo and grotesque masks. Standing on four C-scroll legs.
    No longer available
    Dim. 110cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • “De overwinnaar”. Een bronzen beeld op een sokkel van twee soorten marmer.

    “Le vainqueur”. A bronze statue on a two colored marble base.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #534
    Original Zwiebelmuster Hutschenreuther

    Een groot lot blauw en wit porseleinen Zwiebelmuster servies, divers gemerkt, bestaande uit 71 items “Hutschenreuther” Germany, 17 items “Original Zwiebelmuster” Chzechoslovakia, 12 items “Blue Danube” Japan & US reg., 1 “Kahla” botervloot en 1 schaal door Louis Regout.

    A large lot of blue and white porcelain Zwiebelmuster service, variously marked, consisting of 71 items "Hutschenreuther" Germany, 17 items "Original Zwiebelmuster" Czechoslovakia, 12 items "Blue Danube" Japan and US registered, 1 "Kahla" butter dish, and 1 bowl by Louis Regout.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 250
  • #515

    Een geelgouden zegelring 22 Kt met een Arabisch zegel van gegraveerd agaat.

    A yellow gold signet ring, 22 Kt, with an engraved agate Arabic seal.
    No longer available
    Dim. 8,32 g
    Estimate: € 350 / 400
  • #494

    Een bronzen sierjardinière, gedragen door een vrouwenfiguur.

    A decorative jardinière in bronze supported by a female figure.
    No longer available
    Dim. h: 76 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #514

    Een gewitte Tunesische vogelkooi uit Sidi Bou Said, vervaardigd uit hout en metaal.

    A whitewashed Tunisian birdcage from Sidi Bou Said, made of wood and metal.
    No longer available
    Dim. 125 x Ø75cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #675

    Een lot van twee Afrikaanse hoofdsteunen waarvan één uit Ethiopië.

    A lot of two African headrests, one of which is from Ethiopia.
    No longer available
    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #528

    Een Afrikaans beeld, een machtfetisj, Solongo, Angola. Mist zijn speer.

    African sculpture of a power fetish. Solongo, Angola. Missing a spear.
    No longer available
    Dim. h 54 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #578

    Een Afrikaans vlindermasker, Dogon, Mali.

    An African butterfly mask, Dogon, Mali.
    No longer available
    Dim. h 40 x l 116 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #191

    “De overwinnaar”. Een bronzen beeld op een sokkel van twee soorten marmer.

    Le vainqueur. Une statue en bronze sur un piédestal de deux types de marbre.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #523

    “Paard aan een hek”. Een gepatineerd bronzen beeld naar een werk van Pierre-Jules Mêne.

    “Horse by a fence”. Patinated bronze figure after Pierre-Jules Mène.
    No longer available
    Dim. 35 x 29 x 13 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #581

    Een bronzen beeld op marmeren voetstuk naar werk van Zach.

    A bronze statue on a marble stand after the work of Zach.
    No longer available
    Dim. h: 66 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #125

    Een Laat-Romeins / Vroeg Byzantijnse bronzen broche met kruis en cirkels versierd.

    A late roman or early Byzantine bronze broach decorated with a cross and circles.
    No longer available
    Dim. Ø5,5cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #615

    Een Afrikaans Pende masker, Democratische Republiek Congo.

    An African mask. Pende, DRC.
    No longer available
    Dim. h 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #340

    Twee zilveren zegelringen met gegraveerde afbeeldingen. Romeinse archeologische vondsten.

    Two silver signet rings with engraved images. Roman archaeological finds.
    No longer available
    Dim. 30,57 g
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #511

    Bronzen zittende Boeddha. Cambodja.

    Bronze seated Buddha. Cambodia.
    No longer available
    Dim. H. 33 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #608

    Dubbele verzilverde kandelaar gemonteerd op een draak. Indonesië.

    Double silver-plated candlestick mounted on a dragon. Indonesia.
    No longer available
    Dim. H. 60 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #217

    Een lot van 6 vermoedelijk vroeg Middeleeuwse zegel stempels uit been met plaaster omhulsel.

    A lot of 6 presumably early Medieval seal stamps made of bone with plaster casing.
    No longer available
    Dim. 12cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #611

    Bronzen Shiva. Indonesië.

    Bronze Shiva. Indonesia.
    No longer available
    Dim. H. 16 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #257

    Een houten polychroom schommelpaard uit het midden van de vorige eeuw.

    A wooden polychrome rocking horse from the middle of the previous century.
    No longer available
    Dim. h 78 x l 80 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #459

    “Stadsgezicht”. Gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.

    "City view". Mixed media on paper. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 32 x 17cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #37

    Een set van 2 beelden van jonge dames met kromzwaard in zamak op een rond marmeren voetje.

    A set of 2 statues of young ladies with scimitars in zamak on a round marble base.
    No longer available
    Dim. h 48 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #287
    Christofle

    Een lot bestek Christofle voor 12 personen, allen gemerkt op de vismessen na.

    A set of Christofle cutlery for 12 people, all marked except for the fish knives.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #559
    P.J. Redouté

    “Le Cent-feuilles de Bordeaux” en “Rosier du Bengale”. Een paar rasterdrukken naar de meester.

    “Le Cent-feuilles de Bordeaux” and “Rosier du Bengale”. A pair of raster printings after the master.
    No longer available
    Dim. 35 x 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #112
    Araki Nobuyoshi

    Een polaroid foto van de Japanse Kunstenaar Nobuyoshi Araki.

    A Polaroid photo by Japanese artist Nobuyoshi Araki.
    No longer available
    Dim. 8.5 x 8 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #7

    Een grote blikken speelgoed trein in zijn originele doos, aan 1 zijde ontbreekt een wieldeel. Gemerkt Giant Train.

    A large toy train in its original box, missing one wheel part on one side. Marked Giant Train.
    No longer available
    Dim. h 14 x l 40 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #478

    Mbulu Ngulu reliekbeeld van koper op hout. Kota, Gabon.

    Mbulu Ngulu copper reliquary figure on wood. Kota, Gabon.
    No longer available
    Dim. H. 64,5 cm
    Estimate: € 200 / 240
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Januari 2024

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 26 en Zaterdag 27 januari van 10.00 tot 17.00

30 January 2024 19:00
31 January 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 January 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More