Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van 2 miniatuur schilderijtjes, olie op een driehoekig paneel, achteraan het opschrift ‘Anvers 7 avril 1892 Het strand bij Maria-Kerke’ en ‘Anvers 4 janvier 1892 Port d’Ostende’. Een van de werkjes draagt vooran de handtekening E. Schmitz.
Een lot van 2 miniatuur schilderijtjes, olie op een driehoekig paneel, achteraan het opschrift ‘Anvers 7 avril 1892 Het strand bij Maria-Kerke’ en ‘Anvers 4 janvier 1892 Port d’Ostende’. Een van de werkjes draagt vooran de handtekening E. Schmitz.
E. Schmitz

Een lot van 2 miniatuur schilderijtjes, olie op een driehoekig paneel, achteraan het opschrift ‘Anvers 7 avril 1892 Het strand bij Maria-Kerke’ en ‘Anvers 4 janvier 1892 Port d’Ostende’. Een van de werkjes draagt vooraan de handtekening E. Schmitz.

A lot of 2 miniature paintings, oil on a triangular panel, with the inscription "Anvers 7 avril 1892 Het strand bij Maria-Kerke" (The beach near Maria-Kerke) and "Anvers 4 janvier 1892 Port d'Ostende" (Antwerp, January 4, 1892 Port of Ostend). One of the works is signed "E. Schmitz" in the front.
Dim. 35 x 13 x 37 cm
SKU: 3001240045.
Categories: curiosa, Hout, Schilderij, XIXe eeuw.
Auction day: 30 January 2024 19:00
Catalogue #45
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #179
    Djef Swennen
    Period: 1871-1905

    Een lot van 2 schilderijen, waarvan 1 getiteld “Maria”, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd en 1 “Portret van een jonge vrouw”, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd, met klein letsel in het doek. Eind 19e eeuws.

    A lot of 2 paintings, one titled "Maria", oil on panel. Signed at the bottom, and one "Portrait of a young woman", oil on canvas. Signed at the bottom, with minor damage to the canvas. Late 19th century.
    No longer available
    Dim. 18,5 x 23cm & 60,5 x 49cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #482

    Een polychroom gesculpteerd houten beeldje van een monnik met 1 hand manco. Medio 1800.

    A polychrome wooden carved figurine of a monk with one missing hand. Mid-1800s.
    No longer available
    Dim. 16,5cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #594
    Victor De Groux
    Period: 1895 - 1973

    ‘Landschap’, olieverf op board, getekend V. De Groux met achteraan het opschrift ‘A Mademoiselle Alberta Solvay en souvenir d’un beau jour. Le Mardi 14 Février 1928.

    'Landscape', oil paint on board, signed V. De Groux with the inscription 'To Mademoiselle Alberta Solvay as a souvenir of a beautiful day. Tuesday, February 14, 1928.
    No longer available
    Dim. 24 x 33 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #352
    Alfons Strybol

    Een portret, olieverf op doek, getekend A. Strybol, ca 1950

    A portrait, oil on canvas, signed by A. Strybol, ca 1950
    No longer available
    Dim. 35 x 25 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #672

    ‘Gestrande schepen bij laag water’, olieverf op doek in vergulde kader, afgeschilferde verf, draagt handtekening.

    "Stranded ships at low tide", oil on canvas in a gilded frame, chipped paint, bears signature.
    No longer available
    Dim. 25 x 41 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #675

    Een lot van twee Afrikaanse hoofdsteunen waarvan één uit Ethiopië.

    A lot of two African headrests, one of which is from Ethiopia.
    No longer available
    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #95

    Een lot van 2 kruishangers, waarvan 1 uit been gesculpteerd met cirkels gegraveerd en 1 uit brons. Vermoedelijk Laat-Romeins / Vroeg-Byzantijns.

    A lot of 2 cross pendants, one of which is carved from bone with engraved circles, and one made of bronze. Probably Late Roman / Early Byzantine.
    No longer available
    Dim. 6,5cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #342

    ‘Havenzicht’, olieverf op board, draagt een monogram en het jaartal 37.

    "Haven view", oil on board, bears a monogram and the year 37.
    No longer available
    Dim. 16 x 20.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #182
    Theodore Gérard
    Period: 1829-1895

    ‘La Sortie d’école’, olieverf op doek, toegeschreven aan Théodore Gérard, met scheurtje en afschilferende verf.

    'La Sortie d'école', oil on canvas, attributed to Théodore Gérard, with a small tear and flaking paint.
    No longer available
    Dim. 65 x 45 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #689

    Een beeldje van de gekruisigde Christus van porselein, biscuit en hout met Maria en engelen aan een wijwatervaatje.

    A figurine of the crucified Christ made of porcelain, biscuit, and wood, with Mary and angels by a font.
    No longer available
    Dim. 50 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #339

    ‘Roeibootje in de reflectie van een boom’, olieverf op doek, verlijmd op paneel. Onleesbaar gesigneerd.

    "Little rowboat in the reflection of a tree", oil on canvas, glued on panel. Illegibly signed.
    No longer available
    Dim. 20 x 30 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #335

    Een wandelstok met zilveren handvat, gemerkt 800, Duitse keuren.

    A walking stick with a silver handle, marked 800, German hallmarks.
    No longer available
    Dim. l 81 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #582
    Rolls Royce

    Een groot reclamepaneel in dik plexiglas van Rolls Royce.

    A large advertising panel in thick plexiglass from Rolls Royce.
    No longer available
    Dim. 100 x 100 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #592

    Een spiegel van geslepen glas met vergulde gesculpteerde lijst.

    A mirror with a cut glass and gilded sculpted frame.
    No longer available
    Dim. 38,5 x 28,5cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #602
    Herbert H. Newton
    Period: 1881 - 1951

    ‘Zomers landschap’, olieverf op doek, gesigneerd H. H. Newton.

    "Summer Landscape," oil on canvas, signed H. H. Newton.
    No longer available
    Dim. 41 x 61 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #325

    Een wandelstok met zilveren handvat, gemerkt 800, Duitse keuren.

    A walking stick with a silver handle, marked 800, German hallmarks.
    No longer available
    Dim. l 91 cm 800‰
    Estimate: € 40 / 60
  • #479

    “Polderlandschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan monogram. Lichte verfschade.

    "Polder Landscape". A painting, oil on canvas. Monogram at the bottom. Minor paint damage.
    No longer available
    Dim. 43 x 59cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #415
    P. Van Mol

    “Verger et vigne en mars”. Olieverf op paneel. Gedateerd 1965 en gesigneerd P. Van Mol.

    "Orchard and Vineyard in March". Oil on panel. Dated 1965 and signed P. Van Mol.
    No longer available
    Dim. h 45 x b 59 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #604

    ‘Zeezicht met zeilboten’, olieverf op doek, draagt handtekening.

    "Seascape with sailboats", oil on canvas, bears signature.
    No longer available
    Dim. 40 x 60 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #192
    Louis Joseph Anthonissen
    Period: 1849-1913

    “Wijnproevers”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1887. 2 restauratiepunten en 1 klein letsel.

    "Wine Tasters." A painting, oil on canvas. Signed and dated 1887 at the bottom. 2 restoration points and 1 small injury.
    No longer available
    Dim. 68 x 85cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #674

    ‘Fluisterende jeugd’, een overwegend rood portret van twee kinderen, olieverf op paneel.

    "Whispering Youth," a predominantly red portrait of two children, oil on panel.
    No longer available
    Dim. 37.5 x 44.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #174
    Cornelis Kimmel
    Period: 1804-1877

    ‘Zomer en Winter te Middelburg’, een set van 2 schilderijen, olieverf op paneel, gesigneerd C. Kimmel.

    "Summer and Winter in Middelburg," a set of 2 paintings, oil on panel, signed C. Kimmel.
    No longer available
    Dim. 20.5 x 31.5 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #224
    R. Salme

    “Paysage panorama temps gris”. Olieverf op doek. Gesigneerd R. Salme.

    "Landscape panorama, gray weather." Oil on canvas. Signed R. Salme.
    No longer available
    Dim. h 50 x b 65 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #599
    G. V. D. Hoeven

    ‘Stilleven met kan en fruit’, olieverf op paneel in een rijkelijke vergulde kader, gesigneerd G. V. D. Hoeven.

    'Still life with jug and fruit', oil on panel in a lavish gilded frame, signed G. V. D. Hoeven.
    No longer available
    Dim. 13 x 18 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #208
    Val Saint-Lambert

    Een vaas van geslepen kristal, in de massa frambozenrood gekleurd. Onderaan gemerkt en genummerd 107/180.

    A vase made of cut crystal, colored in raspberry red. Marked and numbered 107/180 at the bottom.
    No longer available
    Dim. H. 21,5 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #207

    Een lot van 4 Romeinse dobbelsteentjes uit been gesculpteerd.

    A set of 4 bone-carved Roman dice.
    No longer available
    Dim. 0,8 x 0,8 x 0,8 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #444
    Luc Heirbaut

    “Surrealistisch portret”. Een schilderij, olieverf op paneel.

    "Surrealist portrait". A painting, oil on panel.
    No longer available
    Dim. 39 x 39cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #605

    Een beeld van een Chinese wijze van speksteen.

    Statue of a Chinese wise man in soapstone.
    No longer available
    Dim. H. 42 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #75

    Een Romeinse dobbelsteen uit been gesculpteerd.

    A Roman bone carved dice.
    No longer available
    Dim. 1,5 x 1,5 x 1,5 cm
    Estimate: € 75 / 150
  • #645
    J. Joz. Jacops
    Period: 1887 - 19??

    ‘Steegje te Lier’, olieverf op paneel, getekend J. Joz. Jacops.

    “Alley in Lier”. Oil on panel. Signed.
    No longer available
    Dim. 32 x 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #351
    Jema, Holland

    Een zittend hondje in polychroom aardewerk, onderaan gemerkt.

    A seated dog in polychrome earthenware, marked on the bottom.
    No longer available
    Dim. h 31 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #422
    Marc

    “Arcachon bis.” Gedateerd 30-4-2011. Gesigneerd.

    "Arcachon bis." Dated 30-4-2011. Signed.
    No longer available
    Dim. 47 x 35 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #497

    Een lot van 2 Oud-Romeinse aardewerken olielampjes met gesculpteerde details. Vermoedelijk 3de eeuw vC.

    A lot of 2 ancient Roman pottery oil lamps with carved details. Presumably from the 3rd century BC.
    No longer available
    Dim. 9 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #549
    Jozef Adriaan Callaerts

    “Zicht op Lier”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "View of Lier". Oil on panel. Signed.
    No longer available
    Dim. 26 x 34 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #308

    Een lot van 2 kleurloos kristallen karaffen.

    A lot of 2 colorless crystal decanters.
    No longer available
    Dim. h 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #631

    Een Indonesische Wajang pop.

    An Indonesian Wajang puppet.
    No longer available
    Dim. h 80 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Januari 2024

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 26 en Zaterdag 27 januari van 10.00 tot 17.00

30 January 2024 19:00
31 January 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 January 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More