#525Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#444Een groot Perzisch handgeknoopt tapijt.
#464Een Perzisch handgeknoopt loper.
#454Een groot Perzisch handgeknoopt tapijt.
#449Een lot van 2 zijde Perzisch handgeknoopte tapijten.
#469Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#439Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
#414Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#585Een Perzisch handgeknoopte loper.
#434Een Perzisch handgeknoopte loper.
#424Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#575Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#598Een lot van 3 Perzisch handgeknoopt tapijtjes.
#545Een lot van 3 handgeknoopte Perzische tapijtjes en bijgevoegd wandtapijtje.
#419Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
A Persian hand-knotted carpet.No longer availableDim. 300 x 203cmEstimate: € 80 / 120
#324“Stilleven met flessen op roze achtergrond.” Kleine vlekschade.
"Still life with bottles on a pink background." Minor spots/damage.No longer availableDim. 48 x 69 cmEstimate: € 80 / 120 -
#147van SchierholzEen Duits porseleinen gesculpteerde kandelaar gedecoreerd met 2 putti en florale elementen. 4 lichtpunten. Onderaan gemerkt.
#568Een houten Buddha beeld op sokkel, beide getekend.
#91“O.L.Vrouw van Scherpenheuvel”, een houten beeldje op sokkel, gesculpteerd uit den Eik van Scherpenheuvel. Bijgevoegd 3 boeken getiteld “Onze-Lieve-Vrouw”, met bijhorende documentatie aangaande provenance.
"Our Lady of Scherpenheuvel", a wooden figurine on a pedestal, sculpted from the Oak of Scherpenheuvel. Included are 3 books titled "Our Lady", with accompanying documentation regarding provenance.No longer availableDim. 32cmEstimate: € 200 / 300 -
#337Een verguld bronzen beeld van een Thaise muzikante met snaarinstrument.
#536ScapaEen muisgrijze, gestoffeerde chaise longue. Gemerkt “Scapa”.
#593Paul SerstéEen terracotta beeld van een meisje, getekend P. Sersté.
#375Lombard Ltd, GlasgowThe Highland Gathering, aged 21 years, Special Reserve Scotch Whisky. In een Staffordshire porseleinen kruikje met etui.
The Highland Gathering, aged 21 years, Special Reserve Scotch Whisky. In a Staffordshire porcelain jug with case.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#221A. Moreau‘Broer en zus’, een bronzen beeld op marmeren sokkel van een jongen die zijn zusje draagt, naar Moreau.
"‘Brother and Sister’, a bronze sculpture on a marble pedestal of a boy carrying his little sister, after Moreau."No longer availableDim. h 47 cmEstimate: € 80 / 120