#675Een gekleurd kunststoffen luchter. Italië, jaren ‘60.
#533Een paar Chinees porseleinen dekselvazen, blauw-wit met flora in het decor.
#695Een art deco luchtertje van verchroomd metaal en hout en met glazen kapjes.
#445Een sac-à-perles luchter van koper en kristal met externe lampen.
#314Een lot van 5 porseleinen handbeschilderde wapenschildborden.
#612Een rechthoekig hanglantaarn uit metaal en glas, met kristallen versierd en rozen ornamenten in het frame. 3 lichtpunten.
A rectangular hanging lantern made of metal and glass, decorated with crystals and rose ornaments in the frame. 3 points of light.No longer availableDim. 68 x 30 x 30 cmEstimate: € 200 / 240 -
#688Een metalen luchter met 6 lichtpunten, satijnglazen kapjes.
#525Een hanglamp met 2 lichtpunten en glazen lampenkap, hedendaagse uitvoering naar industrieel ontwerp. Gemerkt Ikea.
#535MassiveTwee hanglampen met glazen lampenkap, waarvan 1 met 2 lichtpunten en 1 enkele, ontwerp Art Deco in hedendaagse uitvoering. Gemerkt Massive.
#604Een Chinees porseleinen celadon dekselpot.
#553Een paar Chinees porseleinen, cilindervormige bloempotjes.
#505Een bronzen luchter, versierd met kristallen pendeloques.
#455Een metalen luchter met kristallen pendeloques en kapjes.
#680Een koperen gesculptuurde lampadaire met lampekap, 3-potig.
#565Kristalen luchter met messing, circa 1980,aankoopbewijs met reservestuk
#465Een kristallen luchter met negen lichtarmen in twee rijen.
#6972 houten gedraaide kandelaars, en 2 houten lampadaires.
#302Een paar messing, vintage midden XXste eeuwse Pharmacy vloerlampen, verstelbaar in de hoogte, op platte cirkel voet.
A pair of brass, vintage mid XXth century Pharmacy floor lamps, adjustable in height, on a flat circle base.No longer availableDim. 125 x 50 cmEstimate: € 200 / 300
#679Een wandklok van messing met grote slinger en ronde wijzerplaat. Met gewichten.
A brass wall clock with large pendulum and round dial. With weights.No longer availableDim. H: 130 cmEstimate: € 60 / 100 -
#630Een 18 K geelgouden ring bezet met twee kleuren briljanten en met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. en onyx.
Une bague en or jaune 18 carats sertie de deux couleurs de brillants et d'un poids combiné de + - 1 ct. et onyx.No longer availableDim. 9,65 gEstimate: € 1400 / 1600 -
#271Gouda HollandEen polychrome plateel vaas - ‘Carlos Royal.’
A polychrome earthenware vase - 'Carlos Royal.'No longer availableDim. h 35 cmEstimate: € 35 / 45 -
#378Een set van twee spekstenen vaasjes met twee en drie niveaus.
#498Een gevarieerd lot postzegels. Twee kleine album met gestempelde en postfrisse Belgische zegels. Een doos met Postfolders met ingekleefde zegels, meestal met eerstedagstempel, jaren 60-70. Een doos met losse zegels, diverse landen. Vier diverse albums met een varia Belgische postzegels. Drie albums “Safe Dual”, jaren 80 weinig gevuld, 1968-1974 vrij compleet.
Lot de timbres variés. Deux petits albums avec cachets belges oblitérés et MNH. Une boîte de dépliants de la poste avec des timbres collés, la plupart avec un timbre du premier jour, des années 1960-1970. Une boîte avec des timbres détachés, divers pays. Quatre albums différents avec une variété de timbres belges. Trois albums "Safe Dual", années 1980 peu remplies, 1968-1974 assez complètes.No longer availableEstimate: € 100 / 120