#58Een Nanking vaas met de afbeelding van een pauw .
#148Een witgelakte loomchair.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
A lot of three patinated plaster sculptures, consisting of a girl's bust, a woodworker and a pieta. We add a group of a boy on a plastic branch. Some very small flakes.No longer availableOnline onlyDim. h: 19 - 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#92Een paar onyxen lampjes, stijl Pakistan. Eén beschadigd in de middenrand. Italiaans.
#19Een vaasje en een theepotje van koper.
#197Een vergrote fotoaffiche van Charles Trenet. Achteraan gedateerd 1971. Slijtage.
#194Een set smeedijzeren haardijzers .
No longer availableOnline onlyDim. 70 cm -
#203Een print op papier met paard en hooiwagen.
#169Een lot van een verguld cloisonné appel en peer potje.
#189Een staande lamp met vier lichtpunten op messing voet met leeuwenpootjes. De elektriciteit dient vernieuwd te worden.
Paire de fauteuils en chêne recouverts de cuir (usures au cuir).No longer availableOnline onlyDim. H:105 cmEstimate: € 80 / 100