#422Marc“Arcachon bis.” Gedateerd 30-4-2011. Gesigneerd.
#441“Bikkelende kinderen.” Sculptuur in aardewerk op robuuste metalen sokkel. Onleesbaar gemonogrammeerd.
"Brawling children." Sculpture in earthenware on a sturdy metal base. Illegibly monogrammed.No longer availableDim. h 11 cm (112 cm)Estimate: € 80 / 120 -
#231Een Hollywood Regency tafellamp met als voet een messing lotusbloem. Ca. jaren 80 van de vorige eeuw.
A Hollywood Regency table lamp with a brass lotus flower base. Approximately from the 1980s.No longer availableDim. h 73 cmEstimate: € 200 / 300 -
#75Een Romeinse dobbelsteen uit been gesculpteerd.
#192Louis Joseph AnthonissenPeriod: 1849-1913“Wijnproevers”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1887. 2 restauratiepunten en 1 klein letsel.
#146ImexcotraEen vintage boekenkast van het merk Imexcotra uit Aalst.
A vintage bookcase by Imexcotra from Aalst.No longer availableDim. 155 x 100 x 37 cmEstimate: € 150 / 200 -
'Nude', pastel on paper, dedicated to Isidoor Opsomer and signed by Robert Van Cauwenberghe.No longer availableDim. 70 x 57 cmEstimate: € 80 / 120 -
#160Een paar 18 kt roze gouden oorbellen bezet met centrale robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 2,02 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
A pair of 18 kt rose gold earrings set with central rubies weighing approximately 2.02 ct in total, and diamonds weighing approximately 0.60 ct in total.No longer availableDim. 4,92 gEstimate: € 1700 / 1800 -
#438Bronzen handvat van een kris. Verguld en met gekleurde glazen kralen. Bali.
Bronze handle of a kris. Gilded and decorated with colored glass beads. Bali.No longer availableDim. H. 13 cmEstimate: € 100 / 120 -
#531Bronzen zittende Boeddha. Thailand, mogelijk XVIIde eeuw.
Bronze seated Buddha. Thailand, possibly 17th century.No longer availableDim. H.23 cmEstimate: € 400 / 600 -
#631Een Indonesische Wajang pop.
An Indonesian Wajang puppet.No longer availableDim. h 80 cmEstimate: € 40 / 50