Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van 2 vaasjes in porselein, ca 1900, beide met een dame in goudkleurig gewaad. Onderaan gemerkt en genummerd.

Een lot van 2 vaasjes in porselein, ca 1900, beide met een dame in goudkleurig gewaad. Onderaan gemerkt en genummerd.

A pair of porcelain vases, circa 1900, both featuring a lady in a gold-colored gown. Marked and numbered at the bottom.
Dim. h 18 cm
SKU: 3001240023.
Categories: Beeld, Porselein, XIXe eeuw, XXe eeuw.
Auction day: 30 January 2024 19:00
Catalogue #23
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #214

    “Scholier met vogelnestje”. Een bronzen beeld naar een werk van Emile Bruchon. Op zwart arduinen sokkel. Met bronsgarantiestempel.

    Schoolboy with bird’s nest”. Bronze sculpture after Emile Bruchon. On blackstone base. With foundery seal.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • “De overwinnaar”. Een bronzen beeld op een sokkel van twee soorten marmer.

    “Le vainqueur”. A bronze statue on a two colored marble base.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #513

    “Meisje met bloemen”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gemerkt ‘Biondan’.

    “Flower girl”. Patinated bronze statue. Marked “Blondan”.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #192
    Louis Joseph Anthonissen
    Period: 1849-1913

    “Wijnproevers”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1887. 2 restauratiepunten en 1 klein letsel.

    "Wine Tasters." A painting, oil on canvas. Signed and dated 1887 at the bottom. 2 restoration points and 1 small injury.
    No longer available
    Dim. 68 x 85cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #687

    Een art-deco vaas met planten en bloemen in het decor. Booms glas getekend F. Merijn.

    An Art Deco vase with plants and flowers in the decor. Signed F. Merijn on the glass.
    No longer available
    Dim. h 26 x Ø 25 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #684
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    Een lot van twee etsen van Romain Malfliet: schuur met kar en Mariabeeldje. Beide buiten de plaat gesigneerd.

    Two etchings by Romain Malfliet: shed with cart and Holy Mary Figurine. Both signed outside the plate.
    No longer available
    Dim. 24 x28 en 28 x 10 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #688

    Een schotel en vaas in aardewerk met Afrikaans thema.

    A plate and vase in earthenware with an African theme.
    No longer available
    Dim. h 19 x Ø 19 en Ø 26 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #191

    “De overwinnaar”. Een bronzen beeld op een sokkel van twee soorten marmer.

    Le vainqueur. Une statue en bronze sur un piédestal de deux types de marbre.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #445

    Een lot van 3 Romeinse beeldjes uit marmer gesculpteerd, waarvan 2 kleine bustes met afbeelding van een jonge dame en 1 van een bebaarde man.

    A lot of 3 Roman marble sculpted figurines, including 2 small busts depicting a young lady and one depicting a bearded man.
    No longer available
    Dim. 9 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #603
    Wong Lee

    Een kandelaar met twee lichtpunten, uit brons opgebouwd in de vorm plantenranken met porseleinen bloemen rond een centrale papegaai en op bronzen voet in barokke stijl. Onderaan gemerkt.

    A candlestick with two light arms decorated with bronze branches with porcelain flowers around a parrot. Bronze vase in baroque style. Mark underneath.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #493
    Emile Louis Picault

    “Science guidant l’industrie”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd.

    Science guiding the industry. Patinated bronze statue. Signed.
    No longer available
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 650 / 850
  • #554
    P.J. Redouté

    “Rosier campanulé à fleurs blanches” en “Rosier mousseux à fleurs doubles”. Een paar rasterdrukken naar de meester.

    “Rosier campanulé à fleurs blanches” and “Rosier mousseux à fleurs doubles”. A pair of raster printings after the master.
    No longer available
    Dim. 39 x 29 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #305
    Period: 1931

    Een geslepen spiegel in een zilverkleurig gepatineerde houten kader. 31-07-1931

    A cut mirror in a silver-coloured patinated wooden frame. 31-07-1931
    No longer available
    Dim. 88 x 57 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #482

    Een polychroom gesculpteerd houten beeldje van een monnik met 1 hand manco. Medio 1800.

    A polychrome wooden carved figurine of a monk with one missing hand. Mid-1800s.
    No longer available
    Dim. 16,5cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #325

    Een wandelstok met zilveren handvat, gemerkt 800, Duitse keuren.

    A walking stick with a silver handle, marked 800, German hallmarks.
    No longer available
    Dim. l 91 cm 800‰
    Estimate: € 40 / 60
  • #572
    Antoon Herckenrath
    Period: 1907-1977

    ‘Reinaart De Vos’, een houtsnede uit 1941 door Antoon Herckenrath. Bijgevoegd een boekje van een retrospectieve te Sint-Niklaas.

    "Reinaart De Vos," a woodcut from 1941 by Antoon Herckenrath. Included is a booklet from a retrospective in Sint-Niklaas.
    No longer available
    Dim. 40 x 29 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #415
    P. Van Mol

    “Verger et vigne en mars”. Olieverf op paneel. Gedateerd 1965 en gesigneerd P. Van Mol.

    "Orchard and Vineyard in March". Oil on panel. Dated 1965 and signed P. Van Mol.
    No longer available
    Dim. h 45 x b 59 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #635

    “Droevig meisje”, een litho op papier, genummerd 99/100, gesigneerd.

    "Sorrowful girl", a lithograph on paper, numbered 99/100, signed.
    No longer available
    Dim. h 71 x b 59 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #675

    Een lot van twee Afrikaanse hoofdsteunen waarvan één uit Ethiopië.

    A lot of two African headrests, one of which is from Ethiopia.
    No longer available
    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #582
    Rolls Royce

    Een groot reclamepaneel in dik plexiglas van Rolls Royce.

    A large advertising panel in thick plexiglass from Rolls Royce.
    No longer available
    Dim. 100 x 100 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #335

    Een wandelstok met zilveren handvat, gemerkt 800, Duitse keuren.

    A walking stick with a silver handle, marked 800, German hallmarks.
    No longer available
    Dim. l 81 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #581

    Een bronzen beeld op marmeren voetstuk naar werk van Zach.

    A bronze statue on a marble stand after the work of Zach.
    No longer available
    Dim. h: 66 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #689

    Een beeldje van de gekruisigde Christus van porselein, biscuit en hout met Maria en engelen aan een wijwatervaatje.

    A figurine of the crucified Christ made of porcelain, biscuit, and wood, with Mary and angels by a font.
    No longer available
    Dim. 50 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #224
    R. Salme

    “Paysage panorama temps gris”. Olieverf op doek. Gesigneerd R. Salme.

    "Landscape panorama, gray weather." Oil on canvas. Signed R. Salme.
    No longer available
    Dim. h 50 x b 65 cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #35

    Een parasol in zwarte kant, Brussel 1880, de punt dient te worden gerepareerd.

    A black lace parasol, Brussels 1880, the tip needs to be repaired.
    No longer available
    Dim. l 103 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #534
    Original Zwiebelmuster Hutschenreuther

    Een groot lot blauw en wit porseleinen Zwiebelmuster servies, divers gemerkt, bestaande uit 71 items “Hutschenreuther” Germany, 17 items “Original Zwiebelmuster” Chzechoslovakia, 12 items “Blue Danube” Japan & US reg., 1 “Kahla” botervloot en 1 schaal door Louis Regout.

    A large lot of blue and white porcelain Zwiebelmuster service, variously marked, consisting of 71 items "Hutschenreuther" Germany, 17 items "Original Zwiebelmuster" Czechoslovakia, 12 items "Blue Danube" Japan and US registered, 1 "Kahla" butter dish, and 1 bowl by Louis Regout.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 250
  • #275

    ‘Oorlog en bezetting, gezien door Oscar Liedel. Een Nederlandse luxe uitgave op 152/500 met kleurafdrukken van aquarellen, gesigneerd door de auteur.

    "War and Occupation, as seen by Oscar Liedel. A Dutch deluxe edition out of 152/500 with color prints of watercolors, signed by the author."
    No longer available
    Dim. 38 x 28 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #124
    Cor Van Reken

    “Veenlandschap bij avond”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Marsh Landscape at Evening". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 58 x 78 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #437

    Grote terracotta vaas. Bankoni, Mali

    Large terracotta vase. Bankoni. Mali.
    No longer available
    Dim. H. 45 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #121
    Montblanc Meisterstuck Automatic

    Een lot van drie vulpennen, bestaande uit een Montblanc Meisterstuck N.146, een Nino Cerutti en een Cross.

    A lot of three fountain pens, consisting of a Montblanc Meisterstuck N.146, a Nino Cerutti and a Cross.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #410

    Een 18 kt witgouden ring bezet met centrale briljant +- 0,21 ct.

    An 18 kt white gold ring set with a central brilliant cut diamond of approximately 0.21 ct.
    No longer available
    Dim. 2,80 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #597

    Een uit steen gesculpteerde Maya medaillon van een gelaat. Verso label met vermelding; “Gevonden in de piramide van Chicen-Itza, (Mexico)”.

    A stone-carved Maya medallion of a face. Reverse label stating: "Found in the pyramid of Chicen-Itza, (Mexico)."
    No longer available
    Dim. 6,5cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #464
    Toyota Hokkei
    Period: 1780-1850

    “Otafuku” & “Helmet”. Een lot van 2 Japanse houtsnedes op papier. Beide met zegel gemerkt. Verso vertaling opschriften. Edo periode, medio 1890.

    "Otafuku" & "Helmet". A lot of 2 Japanese woodblock prints on paper. Both marked with a seal. Verso translation of inscriptions. Edo period, mid-1890s.
    No longer available
    Dim. 17,5 x 20cm & 18 x 21cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #470

    Een 18 K geelgouden bloemvormige armband bezet met turkoois.

    An 18K yellow gold floral-shaped bracelet set with turquoise.
    No longer available
    Dim. 10,95 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #308

    Een lot van 2 kleurloos kristallen karaffen.

    A lot of 2 colorless crystal decanters.
    No longer available
    Dim. h 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #298

    Een houten folklore dienblad met floraal decor.

    A wooden folklore tray with floral decoration.
    No longer available
    Dim. 12 x 67 x 40cm
    Estimate: € 25 / 35
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Januari 2024

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 26 en Zaterdag 27 januari van 10.00 tot 17.00

30 January 2024 19:00
31 January 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 January 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More