Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van 2 verzilverde vorkensets in bijhorend kistje.

Een lot van 2 verzilverde vorkensets in bijhorend kistje.

Two sets of silver plated forks in a box.
SKU: 1804230340.
Category: Verzilverd.
Auction day: 18 April 2023 19:00
Catalogue #340
Estimate: € 35 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #318

    Lot van 26 items zilver, verzilverd koper en tin, 19e eeuws, diverse schalen, deco, curiosa, waaronder 4 lepels gemarkeerd “Koninklijke Hollandsche LLoyd”.

    Lot of 26 items silver, silver-plated copper and tin, 19th century, various dishes, deco, curiosities, including 4 spoons marked "Koninklijke Hollandsche LLoyd".
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #228
    Cailar Bayard

    Een paar verzilverde kandelaars, beide met 5 lichtpunten. Gemerkt “Cailar Bayard”.

    A pair of silver plated candlesticks, both with 5 light points. Marked "Cailar Bayard".
    No longer available
    Dim. 43 x 32 cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #253
    La Meridiana

    Een glazen vaas met verzilverd voetstuk met organisch reliëf. Onderaan gemerkt “La Meridiana”.

    A glass vase with a silver-plated base with organic relief. Marked on the bottom "La Meridiana".
    No longer available
    Dim. 32 x Ø13cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #330
    Christofle

    Een lot bestaande uit een verzilverde medaille met opschrift “Eendracht maakt macht”, in de vorm van een kroonkurk opener. En een verzilverd knijpschaartje, “Sugar Scissors”.

    A lot comprising of a bottle opener with a medal incribed “Eendracht maakt macht” and a pair of Sugar Scissors.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #528

    Een paar verzilverd metalen kandelaars in Adamstijl.

    Une paire de bougeoirs en métal argenté de style Adam.
    No longer available
    Dim. h: 32,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #687
    Ercuis, Paris

    Een Art Deco verzilverde theeset, gemerkt “Ercuis”, bestaande uit koffie en theekan, suikerpot en melkkannetje.

    An Art Deco silver plated tea set, marked "Ercuis", consisting of coffee and teapot, sugar bowl and milk jug.
    No longer available
    Dim. H: 11-18 cm
    Estimate: € 80 / 100

Other lots in this auction

  • #177

    Een bruin lederen reiskoffer. (AID694).

    A brown leather travel case. (AID694).
    No longer available
    Dim. 23 x 60 x 45 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #86

    Een Georgian hoekbibliotheek van mahoniehout. Bovenaan twee beglaasde deuren met latwerk (twee ruitjes gebarsten), onderaan twee paneeldeuren. Messingen aanslaglijsten en uitgewerkte kroonlijst. XIXde eeuw.

    A Georgian mahogany corner library. At the top two glazed doors with latticework (two panes cracked), at the bottom two panel doors. Brass stop moldings and elaborate cornice. XIXth century.
    No longer available
    Dim. 226 x 89 x 45 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #6

    Een houten gesculpteerd stoel met gele stoffering. XIXde eeuw.

    A wooden sculpted chair with yellow upholstery. XIXth century.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 40
  • #294
    Pablo Picasso

    “Gestileerd gelaat”. Een ets op papier, gesigneerd.

    “Stylized face”. An etching on paper, signed.
    No longer available
    Dim. 31 x 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #614

    Een jardinière op staander met drakendecor in Vlaams aardewerken stijl. Minieme schade aan de draken.

    A jardinniere on a stand with dragon decor in Flemish earthenware style. Minimal damage to the dragons.
    No longer available
    Dim. 84 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #13
    Gouda Z. Holland

    Een grote kruik van veelkleurig plateel. Congola Royal. 4323. Gemerkt met label van Plazuid Gouda.

    A large jug of multicolored pottery. Congola Royal. 4323. Marked with a label of Plazuid Gouda.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #619
    Kanaga

    Een Kanaga masker in gesculpteerd hout en metaal, Dogon, Mali.

    Kanaga mask in carved wood and metal, Dogon, Mali.
    No longer available
    Dim. 105 x 55 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #34

    Een mapje met diverse, architecturale tekeningen op papier.

    A folder with various architectural drawings on paper.
    No longer available
    Dim. A 4
    Estimate: € 40 / 60
  • #49
    Hector Depraet

    “Molen te Oostende”, een schilderij olieverf op paneel, onderaan gesigneerd “H. Depraet”

    “Molen te Oostende”, a painting oil on panel, signed at the bottom “H. Depraet”
    No longer available
    Dim. 23 x 18cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #366

    Een 3-delig houten nesting tafelset met verguld bovenblad. Onderaan gemerkt “Baker - The Barbara Barry collection”. (AID5408 ref3462G)

    A 3-piece wooden nesting table set with gilded top. Marked at the bottom "Baker - The Barbara Barry collection". (AID5408 ref3462G)
    No longer available
    Dim. 73 x 37 x 37 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #124
    Jan Bollaert
    Period: 1958

    “Gullivers reizen”. Een boek met een schilderswerkje in acrylverf op de achterflap. Gesigneerd en gedateerd op de verso 1995.

    "Les voyages de Gulliver". Un livre avec une peinture acrylique sur la couverture arrière. Signée et datée 1995 au verso.
    No longer available
    Dim. 43 x 32 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #550

    Een paar druppelvormige amethisten met een gezamenlijk gewicht van +- 3,24 ct.

    A pair of drop-shaped amethysts with a combined weight of +- 3.24 ct.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 18 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More