#228Cailar BayardEen paar verzilverde kandelaars, beide met 5 lichtpunten. Gemerkt “Cailar Bayard”.
#528Een paar verzilverd metalen kandelaars in Adamstijl.
#687Ercuis, ParisEen Art Deco verzilverde theeset, gemerkt “Ercuis”, bestaande uit koffie en theekan, suikerpot en melkkannetje.
An Art Deco silver plated tea set, marked "Ercuis", consisting of coffee and teapot, sugar bowl and milk jug.No longer availableDim. H: 11-18 cmEstimate: € 80 / 100
#177Een bruin lederen reiskoffer. (AID694).
#86Een Georgian hoekbibliotheek van mahoniehout. Bovenaan twee beglaasde deuren met latwerk (twee ruitjes gebarsten), onderaan twee paneeldeuren. Messingen aanslaglijsten en uitgewerkte kroonlijst. XIXde eeuw.
#614Een jardinière op staander met drakendecor in Vlaams aardewerken stijl. Minieme schade aan de draken.
#13Gouda Z. HollandEen grote kruik van veelkleurig plateel. Congola Royal. 4323. Gemerkt met label van Plazuid Gouda.
A large jug of multicolored pottery. Congola Royal. 4323. Marked with a label of Plazuid Gouda.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 50 / 80 -
#619KanagaEen Kanaga masker in gesculpteerd hout en metaal, Dogon, Mali.
Kanaga mask in carved wood and metal, Dogon, Mali.No longer availableDim. 105 x 55 cmEstimate: € 100 / 120 -
#34Een mapje met diverse, architecturale tekeningen op papier.
A folder with various architectural drawings on paper.No longer availableDim. A 4Estimate: € 40 / 60 -
#366Een 3-delig houten nesting tafelset met verguld bovenblad. Onderaan gemerkt “Baker - The Barbara Barry collection”. (AID5408 ref3462G)
A 3-piece wooden nesting table set with gilded top. Marked at the bottom "Baker - The Barbara Barry collection". (AID5408 ref3462G)No longer availableDim. 73 x 37 x 37 cmEstimate: € 300 / 400 -
#124Jan BollaertPeriod: 1958“Gullivers reizen”. Een boek met een schilderswerkje in acrylverf op de achterflap. Gesigneerd en gedateerd op de verso 1995.
#550Een paar druppelvormige amethisten met een gezamenlijk gewicht van +- 3,24 ct.
A pair of drop-shaped amethysts with a combined weight of +- 3.24 ct.No longer availableEstimate: € 100 / 150