Other lots in this auction
-
#64Miel De Vos“Stilleven met bloemen en kruik”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs et à la cruche”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 40 / 50 -
#766Een groen marmeren zuiltje.
Colonnette en marbre vert.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 40 / 50 -
#357Een lot antiek kristal, bestaande uit twee geslepen kleurloze coupes en zes groene glaasjes op voet (in twee modellen).
Lot de cristaux anciens comprenant deux coupes taillés incolores et six verres verts sur pied (deux modèles).No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#133Een Ethiopische gebedenboek met illustraties. Hout en perkament. XIXde eeuw.
Livre de prière de l’Ethiopie aux illustrations. Bois et parchemin. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 100 / 140 -
#733Twee antieke lederen patroontasjes aan riem met insignes van de Belgische karabiniers. Eén bevestigingsriempje gelost.
Deux gibernes en cuir et leur ceinture aux insignes des carabiniers belges. Une attache détachée.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#57Een lot van 13 aardewerken flessen uit de Saône & Loire.
Lot de treize bouteilles en faïence provenant de Saône et Loire.No longer availableDim. h: 28,5 cmEstimate: € 65 / 75 -
#719Jules RamboPeriod: 1896 - 1974Een paar straatzichten, olieverf op doek. Beide gesigneerd en één gedateerd ‘57. Niet ingekaderd.
Paire de vues de rues Huile sur toile. Signées et l’une datée ‘57. Sans cadres.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 120 / 140 -
#258Specerijenstel van zilver 800/1000 en geslepen kristal: mosterdpot met deksel en lepel, 2 zoutvaatjes.
Garniture à condiments en argent 800/1000 et cristal taillé comprenant moutardier couvert avec cuillère et deux salières.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#705Een 18 karaats geel gouden ring bezet met 10 saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Une bague en or jaune 18 carats sertie de 10 saphirs d'un poids combiné de + - 0,30 ct.No longer availableDim. 5,28 gEstimate: € 500 / 700 -
#303Drie diverse vazen van meerkleurig Boheems glas. H. 25,5, 22,5 en 18 cm.
Trois vases divers en verre de Bohème polychrome. H. 25,5, 22,5 et 18 cm.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#736Een gesculpteerde en zwartgelakte armstoel.
Fauteuil sculpté et laqué noir.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#379Twee verschillende vlaggenstokken, bovenaan getooid met een leeuw.
Deux différentes hampes, se terminant en lion.No longer availableDim. h: 250 cmEstimate: € 120 / 200

