Similar lots by type
-
#980
Een Engels mahoniehouten bureau met twee ladenblokken en een kalfslederen blad.
Bureau anglais en acajou à deux caissons aux tiroirs et à tablette en vachette.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#203Erard, Paris
Een palissanderhouten kwartvleugelpiano. Begin XXste eeuw.
Piano quart queue en palissandre. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 2000/3000 -
#1078May ClaerhoutPeriod: 1939-2016
“Moeder is daar”. Een grote wandgroep van meerkleurig aardewerk. Kleine restauratie. Gesigneerd rechtsonder.
“Moeder is daar”. Grand groupe en faïence polychrome. Petite restauration. Signé en bas à droite.No longer availableDim. b: 150 cmEstimate: € 100/150 -
#743
Een oude barometer.
Ancien baromètre.No longer availableDim. h: 103 cmEstimate: € 20/30 -
#375Swatch
Een roestvrijstalen herenhorloge. Waterbestendig.
Montre homme en acier inoxydable. Résistant à l’eau.No longer availableEstimate: € 80/150 -
#1106
Een vierdelige paravent met houten kralen.
Paravent à quatre vantaux aux perles de bois.No longer availableDim. h: 137 cmEstimate: € 50/80 -
#1098
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#1107Val Saint-Lambert
Glasservies model Esneux taillé. 12 water, 11 witte, 11 rode wijn, 10 champagnecoupes, 11 likeurglaasjes. 55 stuks totaal.
Service de verres, modèle Esneux en crital taillé. 12 verres à eau, 11 à vin blanc, 11 à vin rouge, 10 coupes à champagne, 11 gouttes, 55 pièces en total.No longer availableEstimate: € 300/350 -
#320Dupont
Een aansteker van Chinese lak in origineel etui.
Briquet en laque de Chine dans l’étui d’origine.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#380Festina
Een roestvrijstalen herenhorloge. Waterbestendig.
Montre homme en acier inoxydable. Eau résistante.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#385Tommy Hilfiger
Een roestvrijstalen herenhorloge. Waterbestendig.
Montre homme en acier inoxydable. Résistant à l’eau.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#1132SBS Solingen
Een verguld bestek in koffer. Compleet voor twaalf personen.
Coffre à couverts dorés. Complet pour douze personnes.No longer availableEstimate: € 180/240 -
#748
Een bronzen kaarsenluchtertje met 12 lichtpunten.
Petit lustre aux chandelles en bronze. 12 lumières.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#1137
Een mahoniehouten replica van een meesterstuk in de vorm van een trappenhuis.
Réplique en acajou d’un pièce de maîtrise en forme d’escalier.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 200/220 -
#983
Een salon in Lodewijk XV-stijl bestaande uit twee stoelen, een canapé en een ronde tafel.
Salon de style Louis XV comprenant deux chaises, un canapé et une table ronde.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#370
Zes zakhorloges. Eén kleine sleutelhorloge met geguillocheerde kast en vijf remontoirs waarvan een met kast gemerkt 800‰ (werk geblokkeerd), één met mooie gegraveerde zilveren kast van het merk Longines, een dameshorloge gegraveerd zilver en gedreven koper, één van gedeeltelijk verguld zilver en met een geschilderd bloemenmotief op de wijzerplaat, achteraan versierd met een gegraveerd paard en een Roskopf Chemin de Fer met gedreven kast.
Six montres de gousset. Dont une petite montre à clé à boîtier guilloché et cinq remontoirs dont une à boîtier en argent 800‰ (mouvement bloqué), une à boîtier en argent joliment gravé de la marque Longines, une montre de dame en argent gravé et cuivre repoussé, une en argent partiellement doré et à motif de fleurs peintes à la main sur le cadran, le verso décoré d’un cheval gravé et une Roskopf Chemin de Fer à boîtier repoussé.No longer availableEstimate: € 90/120 -
#1080
Een stenen tuinvaas, gedragen door drie kindjes.
Vasque de jardin en pierre portée par trois putti.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#284
“Winterpret”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Scène d’hiver”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#335
Lot decoraties, medailles e.d. Leopoldsorde, Arbeid (1e en 2e klas, meerdere), Laureaat van de Arbeid brons, zilver en goud, gouden palmen, herinneringsmedaille 40-45, gewapende weerstand 40-45, Albert I, 25 jaar enz.
Lot de décorations et de médailles dont: Ordre de Léopold (1e et 2e classe, plusieurs), Lauréat du Travail en bronze, argent et or, palmes d’or, médaille commémorative 40-45, résistance armée 40-45, Albert I, 25 ans etc.No longer availableEstimate: € 60/70 -
#282Fritz GrebePeriod: 1851-1924
“Herder met schapen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Berger et moutons”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#390Festina
Een roestvrijstalen herenhorloge. Waterbestendig.
Montre homme en acier inoxydable. Résistant à l’eau.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#1136
Een schaalmodel van een Douglas DC-3 ‘Dakota’ op staander.
Modèle d’un avion Douglas DC-3 sur support.No longer availableDim. b: 98 cmEstimate: € 460/480 -
#1139
Een replica van een meesterstuk van deels zwartgelakt mahoniehout in de vorm van een wenteltrap.
Pièce de maîtrise en acajou formant un escalier en colimaçon.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 150/180 -
#1121
Een balustervaas van Chinees porselein, versierd met een decor van verscheidene vogels en bloemen. XIXe eeuw.
Vase balustre en porcelaine de Chine décoré d’oiseaux et de fleurs. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 200/300
Other lots in this auction
-
#564
Twee etsen: - Dirk Baksteen: “Kempische schuur”. Gesigneerd en genummerd 69/100 buiten de plaat.- Henri Quittelier: “Dorpszicht onder de wolken”. Gesigneerd en genummerd 30/60 buiten de plaat.
Deux eaux-fortes:- Dirk Baksteen: “Etable en Campine”. Signée et numérotée 69/100 hors planche.- Henri Quittelier: “Vue de village sous les nuages”. Signée et numérotée 30/60 hors planche.No longer availableEstimate: € 60/70 -
#1036
Een paar bankjes van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XVI-stijl, waarvan één met armleuningen.
Paire de banquettes en noyer sculpté de style Louis XVI dont une aux accoudoirs.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#430Peru Cuzco
Twee verschillende halssnoeren bezet met half edelstenen en met zilveren hangers.
Deux colliers différents sertis de pierres semi-précieuses et aux pendentifs en argent.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#909Staf De Smet
“Fanfare”. litho. Gesigneerd en gedateerd 1985. E.A.
“Fanfare”. Litho. Signée et datée 1985. E.A.No longer availableDim. 25 x 33 cmEstimate: € 40/60 -
#596
Een buffetkast met opzet van gesculpteerd eikenhout in Mechelse renaissancestijl met taferelen in reliëf op de onderste paneeldeuren en het opzet gedragen door griffioenen.
Buffet à deux corps en chêne sculpté de style Renaissance décoré de scènes en relief sur les portes du dessous. Le dessus porté par des griffions. Travail malinois.No longer availableDim. h: 220 cmEstimate: € 120/180 -
#722Jan Cockx
“Scheldezicht vanuit Burcht”. Olieverf op plaat. Gesigneerd.
“Vue de l’Escaut par Burcht”. Huile sur planche. Signée.No longer availableDim. 47 x 40 cmEstimate: € 40/50 -
#685Ethiopie
Een halssnoer van Venetiaans, Boheems en Europees glas met twee hangers van been. Gedragen door de medicijnman. Aangekocht in 1985 ter plaatse.
Collier de chaman en verre vénitien, de Bohème, européen à deux pendentifs en os. Acheté sur place en 1985.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#319
“Landschap met molen in de verte.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Paysage au moulin”. Huile sur toile. Illisiblement signée.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#139Alfons WaterschootPeriod: °1931
“Jachtstilleven met korhoenen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux tétras”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 78 x 58 cmEstimate: € 200/250 -
#741
Een lot van vier verschillende glazen karaffen, waarvan drie met handgeschilderde decors.
Lot de quatre carafes en verre dont trois aux décors peints à la main.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#305
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,45 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,45 ct.No longer availableDim. 8,20 gEstimate: € 600/800 -
#1108Val St. Lambert
Een driedelig toiletstelletje van kleurloos en mauve kristal. Gemerkt.
Garniture de toilette trois pièces en cristal incolore et mauve. Avec marque.No longer availableEstimate: € 40/50