Other lots in this auction
-
#678
Een met messing bekleed haardkistje, versierd met gedreven herbergtaferelen. Bijgevoegd een messingen houtmandje.
Un coffre de cheminée doublé de laiton, décoré de scènes d'auberge en relief. Un panier en bois de laiton est inclus.No longer availableDim. 30 x 42 x 30 cm & h: 36 cmEstimate: € 50/60 -
#114L. M. Webb
“Mon compagnon”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1892.
"Mon compagnon". Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté 1892.No longer availableDim. 44 x 36 cmEstimate: € 120/200 -
#589
Een antieke Japanse houtsnede met verhaal.
Une gravure sur bois japonaise antique avec une histoire.No longer availableDim. 20 x 31 cmEstimate: € 100/120 -
#646
Twee diverse notenhouten fauteuils in Lodewijk XV-en Lodewijk XVI-stijl. Met bruin leder en met tapisserie bekleed.
Deux fauteuils assortis en noyer de style Louis XV et Louis XVI. Avec cuir marron et tapisserie rembourrée.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#272Hugo HeyensPeriod: 1942-1987
“Vrouwtje met mand”. Gemengde techniek op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd Lindos, 1984.
"Femme au panier". Technique mixte sur papier. Monogrammé et daté Lindos 1984.No longer availableDim. 21 x 15 cmEstimate: € 50/80 -
#511
Glasservies van amberkleurig kristal.
Service à verres en cristal de couleur ambre.No longer availableDim. h: 14 - 21 cmEstimate: € 200/240 -
#384
“Portret van Fred Bervoets”. Zeefdruk, door Wilfried Pas naar eigen wassen beeld (37 x 28 cm). “Zittend personage”. Ets, onleesbaar genummerd en gesigneerd buiten de plaat (20 x 17 cm).
"Portrait de Fred Bervoet". Sérigraphie, par Wilfried Pas d'après sa propre image de cire (37 x 28 cm). "Personnage assis". Eau-forte, illisiblement numérotée et signée à l'extérieur de la planche (20 x 17 cm).No longer availableDim. 17x21cm40x25cmEstimate: € 40/50 -
#201
Een paar bronzen classicistische vrouwenbustes gemerkt ‘Boy Ft.’
Une paire de bustes en bronze de femmes classiques marquées 'Boy Ft.'No longer availableDim. h 28 cmEstimate: € 350/400 -
#182Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
“Herfstlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechtsonder.
"Paysage d'automne". Huile sur toile. Signée en bas à droite.No longer availableDim. 62 x 100 cmEstimate: € 100/150 -
#109Gino MilaniPeriod: °1921
“Le Radet - Moulin de Montmartre”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1977.
« Le Radet - Moulin de Montmartre ». Huile sur toile. Signée et datée 1977.No longer availableDim. 55 x 45 cmEstimate: € 120/200 -
#492
“Abstract stilleven met kruiken.” Olieverf op paneel.
"Nature morte abstraite aux pichets." Peinture à l'huile sur panneau.No longer availableDim. 43 x 47 cmEstimate: € 200/240 -
#668
Een houten reisscribaan met lederen schrijfblad.
Un scriban de voyage en bois avec une surface d'écriture en cuir.No longer availableDim. 23 x 35 x 15 cmEstimate: € 80/100