Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van 3 Romeinse beeldjes uit marmer gesculpteerd, waarvan 2 kleine bustes met afbeelding van een jonge dame en 1 van een bebaarde man.

Een lot van 3 Romeinse beeldjes uit marmer gesculpteerd, waarvan 2 kleine bustes met afbeelding van een jonge dame en 1 van een bebaarde man.

A lot of 3 Roman marble sculpted figurines, including 2 small busts depicting a young lady and one depicting a bearded man.
Dim. 9 cm
SKU: 3001240445.
Categories: Beeld, Marmer.
Auction day: 31 January 2024 19:00
Catalogue #445
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #214

    “Scholier met vogelnestje”. Een bronzen beeld naar een werk van Emile Bruchon. Op zwart arduinen sokkel. Met bronsgarantiestempel.

    Schoolboy with bird’s nest”. Bronze sculpture after Emile Bruchon. On blackstone base. With foundery seal.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #523

    “Paard aan een hek”. Een gepatineerd bronzen beeld naar een werk van Pierre-Jules Mêne.

    “Horse by a fence”. Patinated bronze figure after Pierre-Jules Mène.
    No longer available
    Dim. 35 x 29 x 13 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #482

    Een polychroom gesculpteerd houten beeldje van een monnik met 1 hand manco. Medio 1800.

    A polychrome wooden carved figurine of a monk with one missing hand. Mid-1800s.
    No longer available
    Dim. 16,5cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #685

    Een Afrikaanse houten kruk, gedragen door een vrouwenfiguur.

    An African stool supported by a female figure.
    No longer available
    Dim. h 42 cm Ø 23.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #578

    Een Afrikaans vlindermasker, Dogon, Mali.

    An African butterfly mask, Dogon, Mali.
    No longer available
    Dim. h 40 x l 116 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #581

    Een bronzen beeld op marmeren voetstuk naar werk van Zach.

    A bronze statue on a marble stand after the work of Zach.
    No longer available
    Dim. h: 66 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #691

    Een Afrikaans houten paneel, Punu, Gabon.

    An African wooden panel. Punu, Gabon.
    No longer available
    Dim. 45 x 34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #513

    “Meisje met bloemen”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gemerkt ‘Biondan’.

    “Flower girl”. Patinated bronze statue. Marked “Blondan”.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #615

    Een Afrikaans Pende masker, Democratische Republiek Congo.

    An African mask. Pende, DRC.
    No longer available
    Dim. h 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #588

    Een Afrikaanse blaasbalg van de Fang stam uit Gabon.

    African bellows. Fang, Gabon.
    No longer available
    Dim. h 65 x b 32 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #536

    Een 19e eeuwse vitrine in Napoleon III-stijl met marmeren blad.

    A Napoléon III display cabinet with marble top. XIXth century.
    No longer available
    Dim. 171 x 75 x 37 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #366

    Een Aziatisch houten gesculpteerd bijzettafeltje met marmer ingelegd blad.

    An Asian wooden sculpted side table with a marble inlaid top.
    No longer available
    Dim. 76 x 32 x 32cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #345

    Een set van twee stolpen met porseleinen beelden van edellieden. Het glas van één stolp is stuk.

    A set of two domes with porcelain figurines of noblemen. The glass of one dome is broken.
    No longer available
    Dim. h 44 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #494

    Een bronzen sierjardinière, gedragen door een vrouwenfiguur.

    A decorative jardinière in bronze supported by a female figure.
    No longer available
    Dim. h: 76 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #476

    Een houten marqueterie buikkastje met marmeren blad en 3 laden.

    A wooden marquetry commode with a marble top and 3 drawers.
    No longer available
    Dim. 73 x 48 x 33cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #504

    Een Napoleon III figuraal, gepatineerd en verguld bronzen brule-parfum. Replica, naar een werk van J. Dasté. Gegoten als een met bladeren versierde urn met twee handvaten en deksel, ondersteund door een putto, op rechthoekige basis met Apollo en groteske maskers. Staande op vier C-rollen poten.

    A Napoleon III figurative patinated and gilded bronze incense burner. Replica, after a work by J. Dasté. Cast as a leaf-adorned urn with two handles and lid, supported by a putto, on a rectangular base with Apollo and grotesque masks. Standing on four C-scroll legs.
    No longer available
    Dim. 110cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #694

    Een lot van zes heiligenbeelden waarvan 2 in was, 1 porseleinen, 2 van biscuit en 1 van gips. Drie met stolp.

    A lot of six saint figures, including 2 in wax, 1 porcelain, 2 in biscuit, and 1 in plaster. Three with glass dome.
    No longer available
    Dim. h 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #191

    “De overwinnaar”. Een bronzen beeld op een sokkel van twee soorten marmer.

    Le vainqueur. Une statue en bronze sur un piédestal de deux types de marbre.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #675

    Een lot van twee Afrikaanse hoofdsteunen waarvan één uit Ethiopië.

    A lot of two African headrests, one of which is from Ethiopia.
    No longer available
    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #565

    Een lot van drie oude stolpen met heiligenbeelden in gips.

    A lot of three old glass domes with plaster saint statues.
    No longer available
    Dim. h 54 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #493
    Emile Louis Picault

    “Science guidant l’industrie”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd.

    Science guiding the industry. Patinated bronze statue. Signed.
    No longer available
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 650 / 850
  • #698

    Een lot van 3 vintage Murano clowns met diverse kleuren in de massa.

    A lot of 3 vintage Murano clowns with various colors in the glass.
    No longer available
    Dim. 30 & 25 & 22cm
    Estimate: € 60 / 80
  • “De overwinnaar”. Een bronzen beeld op een sokkel van twee soorten marmer.

    “Le vainqueur”. A bronze statue on a two colored marble base.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #528

    Een Afrikaans beeld, een machtfetisj, Solongo, Angola. Mist zijn speer.

    African sculpture of a power fetish. Solongo, Angola. Missing a spear.
    No longer available
    Dim. h 54 cm
    Estimate: € 120 / 180

Other lots in this auction

  • #97
    Mangani

    Een porseleinen tafellamp met floraal decor en vergulde voet. In hoogte verstelbaar. Onderaan gelabeld.

    A porcelain table lamp with floral decoration and gilt base. Height adjustable. Labeled at the bottom.
    No longer available
    Dim. 82cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #37

    Een set van 2 beelden van jonge dames met kromzwaard in zamak op een rond marmeren voetje.

    A set of 2 statues of young ladies with scimitars in zamak on a round marble base.
    No longer available
    Dim. h 48 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #599
    G. V. D. Hoeven

    ‘Stilleven met kan en fruit’, olieverf op paneel in een rijkelijke vergulde kader, gesigneerd G. V. D. Hoeven.

    'Still life with jug and fruit', oil on panel in a lavish gilded frame, signed G. V. D. Hoeven.
    No longer available
    Dim. 13 x 18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #283

    Een porseleinen dessertserviesje bestaande uit tien borden en twee grote schotels met een gevarieerd fruitdecor en met vergulde kobaltblauwe randen. Gemerkt Malmaison, Bavaria. Omstreeks 1900.

    A porcelain dessert set consisting of ten plates and two large platters with a varied fruit decoration and gilded cobalt blue edges. Marked Malmaison, Bavaria. Circa 1900.
    No longer available
    Dim. Ø 31 en 22 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #219
    Jozef Adriaan Callaerts

    “Vissersboten aan de kade te Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Fishermen boats at the harbor in Antwerp." Oil paint on panel. Signed.
    No longer available
    Dim. 54 x 65 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #369

    2 prenten met een oudere Japanse dame, woodblock print.

    2 prints with an elderly Japanese woman, woodblock print.
    No longer available
    Dim. 16 x 11 cm per prent
    Estimate: € 20 / 30
  • #700

    Een groot halssnoer, van diverse glazen kralen. Archeologische vondst. Evenals een gebroken kraal van groen glas.

    A large necklace, made of various glass beads. Archaeological find. Also a broken bead of green glass.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #353

    Een lot van 60 strips waaronder eerste drukken bestaande uit 30 Rode Ridders, 11 Nero’s, 13 Biggles, 2 Piet Pienter & Bert Bibbers, 1 Kari Lente, 1 Man Van Staal, 1 Bessy en 1 Suske en Wiske.

    A lot of 60 comic books, including first editions, consisting of 30 Red Knights, 11 Nero's, 13 Biggles, 2 Piet Pienter & Bert Bibber's, 1 Kari Lente, 1 Man of Steel, 1 Bessy, and 1 Suske en Wiske.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #202

    Een grote geslepen spiegel met verguld kader en kuif. Diverse schilfers en afgebroken deeltjes aan de lijst.

    A large cut mirror with gilded frame and crest. Various chips and broken bits on the frame.
    No longer available
    Dim. 183 x 96cm
    Estimate: € 125 / 175
  • #171

    “Unguentaria en Balsamarii”. Een lot Oud-Romeins glazen traan & balsem flesjes in diverse afmeting, vorm en kleuren.

    "Unguentaria and Balsamarii". A lot of ancient Roman glass tear and balm bottles in various sizes, shapes, and colors.
    No longer available
    Dim. 5-15cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #542
    Enki Bilal

    Een lot van 7 strips door Enki Bilal. Hardcover, diverse titels, uitgeverij Dargaud. NL/FR.

    A lot of 7 comics by Enki Bilal. Hardcover, various titles, publisher Dargaud. NL/FR.
    No longer available
    Estimate: € 175 / 225
  • #327
    F.T.

    Een druiventonnetje met onderschaal en likeurset in Vlaams aardewerk. ‘Belgium 126’. Met zes ‘glaasjes’ waarvan één gebroken.

    A grape barrel with undersaucer and liqueur set in Flemish earthenware. 'Belgium 126'. With six 'glasses', one of which is broken.
    No longer available
    Dim. 30 x 23 & h 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Januari 2024

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 26 en Zaterdag 27 januari van 10.00 tot 17.00

30 January 2024 19:00
31 January 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 31 January 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More