Similar lots by type
-
#737Een lot van 29 Franstalige boeken met betrekking tot moderne kunstenaars.
Lot de 29 livres francophones traitant sur l’art moderne.No longer availableEstimate: € 150 / 180 -
#727Een lot van 50 Franstalige boeken met betrekking tot kunst, waarbij voornamelijk schilderkunst.
Lot de 50 livres francophones traitant sur les arts, surtout la peinture.No longer availableEstimate: € 250 / 300 -
#35412 boeken m.b.t. Scheepvaart en de Antwerpse haven: Pandora. “Stroomversnelling” (2002)(met hypsoskaart). “Antwerpse Havenpenningen” (2011). Antwerpen. L. Bonnet, De Bevaarbaarheid van de Schelde” (1958). Lannoo. Studiecomité, “De Zeemacht” (1992). Gustaaf Asaert e.a. “De Antwerpse Naties” (1993). Mercatorfonds. Albert D’Haenens, “De Hanze” (1984). En zes andere. Goede staat.
12 en relation avec la navigation maritime: Scheepvaart en de Antwerpse haven: Pandora. “Stroomversnelling” (2002)(avec carte hypsos). “Antwerpse Havenpenningen” (2011). Anvers. L. Bonnet, De Bevaarbaarheid van de Schelde” (1958). Lannoo. Studiecomité, “De Zeemacht” (1992). Gustaaf Asaert e.a. “De Antwerpse Naties” (1993). Mercatorfonds. Albert D’Haenens, “De Hanze” (1984). Et six autres. Bon état.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#768Een lot van vier kunstboeken waaronder werken over Magritte, Delvaux en Ensor.
Lot de quatre livres d’art traitant sur Magritte, Delvaux et Ensor.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#747“Nouveau Larousse illustré” Zeven delen. Bijgevoegd: “Larousse médical illustré”.
“Nouveau Larousse illustré” Sept volumes. On ajoute: “Larousse médical illustré”.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#263“Geschiedenis van Antwerpen sedert de stichting der stad tot onze tyden, uitgegeven door de rederykkamer De Olyftak en bewerkt door F.H. Mertens & K.L. Torfs”, Uitgave C. de Vries - Brouwers, Antwerpen 1975. Een Hardcover uitgave in 8 delen in kunstleder met goudopdruk. Talrijke platen en al dan niet uitvouwbare kaarten.
“Geschiedenis van Antwerpen sedert de stichting der stad tot onze tyden, uitgegeven door de rederykkamer De Olyftak en bewerkt door F.H. Mertens & K.L. Torfs”, Ed. C. de Vries - Brouwers, Anvers 1975. Couverture dure, 8 volumes en simili imprimé d’or. Nombreuses planches et cartes dont certaines dépliantes.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#323MercatorfondsVijf kunstboeken: - De orgelkunst- Willem de Zwijger- P.P. Rubens- De Gouden eeuw van Antwerpen- De Vlaamse wandtapijten...
Cinq livres d’Art:: - De orgelkunst- Willem de Zwijger- Rubens- De Gouden eeuw van Antwerpen- De Vlaamse wandtapijten..."No longer availableEstimate: € 100 / 160
Other lots in this auction
-
#531Een art deco schouwpendule van arduin en onyx, versierd met twee herten van zamak.
Garniture de cheminée art déco en pierre de taille et onyx décorée de deux cerfs en régule.No longer availableDim. b: 66 cmEstimate: € 70 / 100 -
#582Alice Frey“Stilleven met groenten”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1943.
“Nature morte aux légumes”. Huile sur toile. Signée et datée 1943.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 300 / 400 -
#535SwarovskiEen lot diertjes van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit twee beertjes, twee zeehonden, twee egels, twee schildpadden, twee neushoorns en twee bevers. Telkens een groot en een klein exemplaar.
Lot d’animaux en cristal taillé incolore comprenant deux oursons, deux phoques, deux hérissons, deux tortues, deux rhinocéros et deux castors. Chaque fois un exemplaire plus grand et plus petit.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#715Een paar aardewerken boekensteunen in de vorm van duiven. Modelnummer onderaan.
Paire de serre-livres en faïence en forme de pigeons. Numérotés sous la base.No longer availableDim. h: 18,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#371MuranoEen vaas, een schaaltje en een groot tulpvormig glas op voet van gekleurd glas. Beide gemerkt. We voegen er een Val St Lambert Coupe van mauve kristal, gemerkt aan toe.
Un vase, une coupelle et un grand verre en forme de tulipe en verre polychrome. Portent une marque. Nous ajoutons Une coupe en cristal mauve de Val St. Lambert. Marqué.No longer availableDim. h: 38 & 41 cm. l VsL 66 cmEstimate: € 30 / 50 -
#372“XVIIIe eeuwse jachtscène”. Een modern wandtapijt.
“Scène de chasse du XVIIIe siècle”. Tapisserie récente.No longer availableDim. 105 x 150 cmEstimate: € 80 / 120 -
#228Een paar zilveren kandelaars in Adamstijl. Geen zilverkeuren. 950 gram bruto.
Une paire de chandeliers en argent, style Adam. Pas de poinçons. 950 g brut.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 200 / 250 -
#54Diamantairswerktuig van gietijzer en messing.
Un instrument de diamantaire en laiton et fonte.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#502“Clown”. Eglomisé in de geest van Floris Jespers. Niet gesigneerd.
“Clown”. Eglomisé dans l’esprit de Floris Jespers. Sans signature.No longer availableDim. 36 x 24 cmEstimate: € 80 / 100 -
#425Een armstoel van gebeeldhouwd notenhout in eclectische stijl met lederen bekleding.
Fauteuil en noyer sculpté de style éclectique, recouvert de cuir.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#552Corneille“Vrouw met kat”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘98 en genummerd 111/150 buiten de plaat.
“Femme et chat”. Lithographie. Signée, datée 1998 et numérotée 111/150 hors planche.No longer availableDim. 76 x 56 cmEstimate: € 220 / 260 -
#510Swarovski“Assepoester”. Een groep van deels gesatineerd kristal met los muiltje. De basis licht beschadigd. In originele doos.
“Cendrillon”. Groupe en cristal partiellement satiné et avec soulier amovible. Base légèrement accidentée. Dans la boîte d’origine.No longer availableDim. h: 10,5 cmEstimate: € 80 / 120

