Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van 4 gevarieerde kaders.

Een lot van 4 gevarieerde kaders.

A lot of 4 assorted frames.
21
h 32 x b 28 cm
Estimate: 510
Catalogue #21
Online only

Bid history

Highest bid:
You must be a registered user to bid in our live auctions.
Log in / Sign up ›
NEW: We have updated our online auction bid system
Confused? Switch back to the old version ›
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #189
    Willy Vandersteen

    Een lot van 7 strips, Suske en Wiske, rode reeks.

    A lot of 7 comic books, Suske en Wiske, red series.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #180

    Een lot van 2 miniatuur schilderijtjes op paneel.

    No longer available
    Online only
    Dim. Ø8cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #589
    Jan Bevort

    “De Visvangst”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en met label. Kleine herstelling aanwezig.

    No longer available
    Online only
    Dim. 50 x 60cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #624
    Karel Van Nuffel

    “Verzetstrijders”, olieverf op papier, getekend Karel Van Nuffel.

    No longer available
    Online only
    Dim. h 44 x b 59 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #614
    Matthyssens

    “Koeien op de weide”. Olieverf op paneel. Gesigneerd Matthyssens.

    No longer available
    Online only
    Dim. h 39 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #619

    “Nieuwsgierig Aagje”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd. 19e eeuws.

    No longer available
    Online only
    Dim. h 48 x b 58 cm
    Estimate: € 60 / 100

Other lots in this auction

  • #145

    Een 19e eeuws massief eiken spaarpot/kastje, 1 lade met 2 sloten, sleutels ontbreken.

    A 19th century solid oak piggy bank/cabinet with 1 drawer and 2 locks, missing keys.
    No longer available
    Online only
    Dim. 56 x 53 x 39 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #62

    Een lot van tafelkristal bestaande uit een karaf en 2 sets van 2 glazen waarvan 1 met minieme schade aan de rand.

    A set of table crystal comprising a decanter and 2 sets of 2 glasses, one of which has minimal damage to the rim.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 32.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #219

    Een vintage koperen, omgebouwde olielamp naar 2 lichtpunten met kap.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 40
  • #232

    Een lot van 3 hout gesculpteerde gordijnrail ornamenten.

    No longer available
    Online only
    Dim. 20cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #52
    Wilesco

    Een vintage Wilesco stoommachine, de schoorsteen ontbreekt.

    A vintage Wilesco steam engine, the chimney is missing.
    No longer available
    Online only
    Dim. 16 x 36 x 24 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #49

    Een lot van 2 oude prentenboeken, Sneeuwwitje en de zeven kabouters, volledig, van De Beuckelaer en van Chocolat Aiglon met gevarieerde onderwerpen, onvolledig.

    A lot of 2 old picture books - Snow White and the Seven Dwarfs, complete, by De Beuckelaer and Chocolat Aiglon with various subjects, incomplete.
    No longer available
    Online only
    Dim. 37 x 27 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #185

    Een decoratief schaaltje uit schelp met kleinere schelp binnenin en verzilverde rand.

    No longer available
    Online only
    Dim. 9 x 20cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #65

    Een paar boekensteunen uit gesculpteerd hout met twee krijgers.

    A pair of bookends made of carved wood featuring two warriors.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 25,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #113

    Een polychrome vaas van Chinees porselein met decor van figuren en bloemen.

    A polychrome vase of Chinese porcelain with decorations of figures and flowers.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 33,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #194

    Een vide-poche in biscuit met twee kindjes zittend op een rieten mand. Onderaan gemerkt en genummerd.

    No longer available
    Online only
    Dim. h 17 x l 26 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #141

    “Moeder met kind”. Een vintage religieus beeldje uit gips.

    “Mother with child”. A vintage religious statue made of plaster.
    No longer available
    Online only
    Dim. 33cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #63
    JHM Martens

    Een lot van 2 Art-Deco bronzen sporttrofeeën, beide gesigneerd J.H.M. Martens.

    A lot of 2 Art Deco bronze sports trophies, both signed J.H.M. Martens.
    No longer available
    Online only
    Dim. 18 x 8 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Online-Only Varia van 18 December 2023

Op Maandag 18 December wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Biedingen geplaatst binnen de 5 minuten voor het aflopen van de veiling zal een korte verlenging geven specifiek voor dat lot.


On Monday December 18th lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. If a bid is placed within 5 minutes of the closure of the auction the lot will get a short extension.

18 December 2023 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 18 December 2023 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More