Similar lots by type
-
#189Willy VandersteenEen lot van 7 strips, Suske en Wiske, rode reeks.
A lot of 7 comic books, Suske en Wiske, red series.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#180Een lot van 2 miniatuur schilderijtjes op paneel.
No longer availableOnline onlyDim. Ø8cmEstimate: € 40 / 60 -
#589Jan Bevort“De Visvangst”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en met label. Kleine herstelling aanwezig.
No longer availableOnline onlyDim. 50 x 60cmEstimate: € 100 / 200 -
#624Karel Van Nuffel“Verzetstrijders”, olieverf op papier, getekend Karel Van Nuffel.
No longer availableOnline onlyDim. h 44 x b 59 cmEstimate: € 60 / 80 -
#614Matthyssens“Koeien op de weide”. Olieverf op paneel. Gesigneerd Matthyssens.
No longer availableOnline onlyDim. h 39 x 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#619“Nieuwsgierig Aagje”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd. 19e eeuws.
No longer availableOnline onlyDim. h 48 x b 58 cmEstimate: € 60 / 100
Other lots in this auction
-
#145Een 19e eeuws massief eiken spaarpot/kastje, 1 lade met 2 sloten, sleutels ontbreken.
A 19th century solid oak piggy bank/cabinet with 1 drawer and 2 locks, missing keys.No longer availableOnline onlyDim. 56 x 53 x 39 cmEstimate: € 20 / 30 -
#62Een lot van tafelkristal bestaande uit een karaf en 2 sets van 2 glazen waarvan 1 met minieme schade aan de rand.
A set of table crystal comprising a decanter and 2 sets of 2 glasses, one of which has minimal damage to the rim.No longer availableOnline onlyDim. h 32.5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#219Een vintage koperen, omgebouwde olielamp naar 2 lichtpunten met kap.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 40 -
#232Een lot van 3 hout gesculpteerde gordijnrail ornamenten.
No longer availableOnline onlyDim. 20cmEstimate: € 20 / 40 -
#52WilescoEen vintage Wilesco stoommachine, de schoorsteen ontbreekt.
A vintage Wilesco steam engine, the chimney is missing.No longer availableOnline onlyDim. 16 x 36 x 24 cmEstimate: € 20 / 30 -
#49Een lot van 2 oude prentenboeken, Sneeuwwitje en de zeven kabouters, volledig, van De Beuckelaer en van Chocolat Aiglon met gevarieerde onderwerpen, onvolledig.
A lot of 2 old picture books - Snow White and the Seven Dwarfs, complete, by De Beuckelaer and Chocolat Aiglon with various subjects, incomplete.No longer availableOnline onlyDim. 37 x 27 cmEstimate: € 20 / 30 -
#185Een decoratief schaaltje uit schelp met kleinere schelp binnenin en verzilverde rand.
No longer availableOnline onlyDim. 9 x 20cmEstimate: € 40 / 60 -
#65Een paar boekensteunen uit gesculpteerd hout met twee krijgers.
A pair of bookends made of carved wood featuring two warriors.No longer availableOnline onlyDim. h 25,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#113Een polychrome vaas van Chinees porselein met decor van figuren en bloemen.
A polychrome vase of Chinese porcelain with decorations of figures and flowers.No longer availableOnline onlyDim. h 33,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#194Een vide-poche in biscuit met twee kindjes zittend op een rieten mand. Onderaan gemerkt en genummerd.
No longer availableOnline onlyDim. h 17 x l 26 cmEstimate: € 20 / 30 -
#141“Moeder met kind”. Een vintage religieus beeldje uit gips.
“Mother with child”. A vintage religious statue made of plaster.No longer availableOnline onlyDim. 33cmEstimate: € 25 / 35 -
#63JHM MartensEen lot van 2 Art-Deco bronzen sporttrofeeën, beide gesigneerd J.H.M. Martens.
A lot of 2 Art Deco bronze sports trophies, both signed J.H.M. Martens.No longer availableOnline onlyDim. 18 x 8 cmEstimate: € 40 / 60

