Similar lots by type
-
#624Karel Van Nuffel
“Verzetstrijders”, olieverf op papier, getekend Karel Van Nuffel.
No longer availableOnline onlyDim. h 44 x b 59 cmEstimate: € 60/80 -
#614Matthyssens
“Koeien op de weide”. Olieverf op paneel. Gesigneerd Matthyssens.
No longer availableOnline onlyDim. h 39 x 50 cmEstimate: € 60/80 -
#589Jan Bevort
“De Visvangst”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en met label. Kleine herstelling aanwezig.
No longer availableOnline onlyDim. 50 x 60cmEstimate: € 100/200 -
#619
“Nieuwsgierig Aagje”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd. 19e eeuws.
No longer availableOnline onlyDim. h 48 x b 58 cmEstimate: € 60/100 -
#180
Een lot van 2 miniatuur schilderijtjes op paneel.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. Ø8cmEstimate: € 40/60 -
#189Willy Vandersteen
Een lot van 7 strips, Suske en Wiske, rode reeks.
A lot of 7 comic books, Suske en Wiske, red series.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#124Guerin, Bouffioulx
Een aardewerken kruik met getorsde arm en versierd met een vis in reliëf, gelabeled en onderaan gemerkt Guerin Bouffioulx, medio 1930.
An earthenware jug with twisted handle and fish ornament in relief, labeled and marked Guerin Bouffioulx, circa 1930.No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Dim. 23cmEstimate: € 50/60 -
#90
Een gebeeldhouwde houten lepel. Waarschijnlijk Kongo.
A carved wooden spoon. Likely from Congo.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. H. 59 cmEstimate: € 40/60 -
#94
Mami Wata. Een bronzen beeldje van een zeemeermin. Senegal of Ivoorkust.
Mami Wata. A bronze figurine of a mermaid. Senegal or Ivory Coast.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. H. 20 cEstimate: € 80/120 -
#31
Een grote Chinese vaas, onderaan gemerkt ‘Made In China’.
A large Chinese vase, marked 'Made In China' at the bottom.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h 60 cmEstimate: € 20/30 -
#218
Een lot van 2 uit blik en metalen decoratieve motorfiets modellen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. 24 x 40cm -
#205Les Cordes
‘Fantasia 45’ Een fantasiehalssnoer in blauw kunststof.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25/35 -
#147
Een Venetiaans glazen luchter met 5 armen.
Venetian glass chandelier with 5 arms.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h 70 x Ø 55 cmEstimate: € 30/40 -
#118
Een kristallen vaasje, Val Saint Lambert. Kleurloos en groen in de massa met 2 minieme stukjes schilferschade aan de rand.
A crystal vase, Val Saint Lambert. Colorless and green in the mass with 2 tiny chips on the edge.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h 16.5 x Ø 12 cmEstimate: € 20/30 -
#243
Een paar houten piëdestals.
No longer availableOnline onlyActive bid: 31.00 €Dim. 56 x Ø21cmEstimate: € 40/60 -
#276
Een lot van 3 glazen items.
A lot of 3 glass items.No longer availableOnline onlyActive bid: 9.00 €Estimate: € 30/35 -
#37
Een Grés kruikje in het typische grijs en blauw.
A stoneware jug in the typical gray and blue.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h 32 cmEstimate: € 10/20 -
#71Rozé Santon
Een lot van 4 handgemaakte aardewerken Santon beeldjes. Gemerkt Rozé
A set of 4 handcrafted pottery Santon figurines. Marked Rozé.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. 30cmEstimate: € 40/60