Other lots by Vandersteen
Similar lots by type
-
#763
Een gevarieerd lot strips en andere uitgaven, waaronder werken van Willy Vandersteen en Kapoentjesuitgaven. Voornamelijk Jaren ‘60.
Lot varié de bandes dessinées et autres dont Willy Vandersteen et Kapoentjesuitgaven. En majorité des années 60.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#455
Een lot strips, bestaande uit zes albums van Jommeke, drie Kapoentjesalbums en een album van Sjors en Sjimmie.
Un lot de bandes dessinées, comprenant six albums de Jommeke, trois albums de Kapoentjes et un album de Sjors et Sjimmie.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#733
Een lot strips:- 2 albums van Suske & Wiske- Pits & Kaliber- 3 albums Robert & Bertrand- Piet Pienter & Bert Bibber- 4 albums Jerry Spring waarbij 1 dubbel
Un lot de bandes dessinées:- 2 albums de Suske & Wiske- Pits & Kaliber- 3 albums de Robert & Bertrand- Piet Pienter & Bert Bibber- 4 albums de Jerry Spring dont un album en double.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#420Walt Disney
Groot lot van het weekblad Donald Duck. Periode jaren 1980. 122 stuks.
Lot de magazines Donald Duck. Période des années 1980. 122 pièces.No longer availableEstimate: € 25 / 30
Other lots in this auction
-
#187
Twee wandkandelaars van donker gepatineerd en verguld brons met twaalf lichtpunten, gedragen door engelen. Empirestijl.
Deux appliques en bronze patiné et doré a douze points lumineux, portées par des anges. Style Empire.No longer availableDim. h: 105 cmEstimate: € 600 / 700 -
#2
Een reclame-affiche voor St Michel uit le Patriote illustré.
Une affiche publicitaire pour St Michel venant du Patriote illustré.No longer availableDim. 33,5 x 22,5Estimate: € 40 / 60 -
#95
Een 18 karaats wit gouden armband in bladvorm en als klavertje vier bezet diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Un bracelet en or blanc 18 ct. en forme de feuille et des diamants sertis en forme de trèfle à quatre feuilles ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 16,43 gEstimate: € 1500 / 1700 -
#542Thompson
“Quatre bras “. Oude Engelse prent over de slag bij Waterloo.
“Quatre bras”. Une image anglaise ancienne de la bataille de Waterloo.No longer availableDim. 37 x 77 cmEstimate: € 25 / 35 -
#5
Twee paar oorbellen en vijf verschillende hangers van malachiet.
Deux paires de boucles d’oreilles et cinq pendentifs en malachite.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#334Marie Michel Henry
“Stilleven met rozen in Delftse jardinière”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nature morte, fleurs dans une jardinière de Delft”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 29 x 38 cmEstimate: € 160 / 220 -
#391
Een kristallen vaas, groen in de massa.
Un vase en cristal, vert dans la masse.No longer availableDim. h 25 cmEstimate: € 30 / 50 -
#433
“Acht eeuwen Europese schilderkunst” & “Meesterwerken in zilver uit privé-verzamelingen”. Een boek en een catalogus.
“Acht eeuwen Europese schilderkunst” et “Meesterwerken in zilver uit privé-verzamelingen”. Un livre et un catalogue.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#818
Lot boeken over de familie Kennedy, bevattende: Biografieën over de Kennedydynastie, Ted Kennedy, Robert Kennedy, Jacqueline Kennedy-Onassis etc....
Lot de livres portant sur la famille Kennedy, comprenant des biographies de la dynastie Kennedy, Ted Kennedy, Robert Kennedy, Jacqueline Kennedy-Onassis etc.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#701
Een reeks van vier borden van Imariporselein. Begin XXe eeuw.
Une série de quatre assiettes en porcelaine Imari. Début XXième siècle.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#331
Aardewerken bierkan met tinnen deksel. Brussels werk.
Chope en faïence de Bruxelles à couvercle en étain.No longer availableDim. h 22 cmEstimate: € 30 / 40 -
#497
Set Belgische stafkaarten uitgegeven door het ‘ Institut Cartographique Militaire’ jan.-feb. 1899. 5 kaartdelen met linnen versteviging op de rugzijde
Suite de cartes militaires éditées par l’ ‘ institut cartographique militaire’ jan.-fév. 1899. 5 parties de cartes renforcées à la toile.No longer availableEstimate: € 40 / 50