Een lot van 5 kleurenlitho’s met een erotisch thema, allemaal getekend buiten de plaat Bernard Charoy.
Bernard Charoy

Dim. 60 x 50 cm
SKU: 3001240229.
Categories: Grafiek, XXe eeuw.
Auction day: 30 January 2024 19:00
Catalogue #229
Estimate: € 120 / 180

Other lots by Charoy

  • #274
    Bernard Charoy

    "Young woman in Touquet-Paris beach". Lithograph on paper. Signed at the bottom, artist proof and numbered 12/20.
    Dim. 59 x 80 cm
    Estimate: € 80 / 120

  • #274
    Bernard Charoy

    Dim. 59 x 80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #274
    Bernard Charoy

    Dim. 59 x 80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #274
    Bernard Charoy

    Dim. 59 x 80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #274
    Bernard Charoy

    Dim. 59 x 80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #274
    Bernard Charoy

    Dim. 59 x 80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #274
    Bernard Charoy

    Dim. 59 x 80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #274
    Bernard Charoy

    Dim. 59 x 80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #274
    Bernard Charoy

    Dim. 59 x 80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #274
    Bernard Charoy

    Dim. 59 x 80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #274
    Bernard Charoy

    Dim. 59 x 80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #274
    Bernard Charoy

    Dim. 59 x 80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #274
    Bernard Charoy

    Dim. 59 x 80 cm
    Estimate: € 80 / 120

Veiling van 30 & 31 Januari 2024

30 January 2024 19:00
31 January 2024 19:00