#88Een grote siervaas van Duits aardewerk met tweekleurig glazuur.
#47Een polychroom cloisonné ei.
#419Een oud houten biervaatje van Brouwerij Moortgat te Breendonk.
#87Een paar witmetalen poppenstoelen.
#658Een cartooneske koe van zwartgelakt metaal.
#207Een aluminium model van een oude racewagen.
Une ancienne voiture de course modèle en aluminium.No longer availableDim. l: 48 cmEstimate: € 350 / 400
#710Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een parel.
#254Karel Van LerberghePeriod: 1889 - 1953“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1942.
”Paysage”. Huile sur panneau. Signé et daté 1942.No longer availableDim. 66 x 82 cmEstimate: € 100 / 120 -
#111Een polychroom houten beeld van een ruiter.
#452Drie kopjes, een schoteltje en een ivoren snijstukje. Allen Chinees werk.
#578“Mandolinespelende geisha”. Een Japans bronzen beeld. Op houten sokkel.
#800Een goudgepatineerd houten dienblad met een handgeschilderd églomisé bloemendecor.
Un plateau en bois à patine dorée, décor églomisé peint à la main.No longer availableDim. 42 x 41 cmEstimate: € 40 / 60 -
#51Een houten schemerlamp in de vorm van een siervaas.
#67Een lot verzilverd metaal bestaande uit serveerbestekken en een fotokader.
#424Een eikenhouten barometer-thermometer met gesculpteerde versieringen. Glas gebarsten.
Un baromètre-thermomètre en chêne et décorations sculptées. .No longer availableEstimate: € 60 / 100