#87Een paar witmetalen poppenstoelen.
#207Een aluminium model van een oude racewagen.
#419Een oud houten biervaatje van Brouwerij Moortgat te Breendonk.
#47Een polychroom cloisonné ei.
#88Een grote siervaas van Duits aardewerk met tweekleurig glazuur.
#658Een cartooneske koe van zwartgelakt metaal.
Une vache cartoonesque en métal laqué noir.No longer availableDim. h: 42 cm; l: 52 cmEstimate: € 420 / 460
#775Een 18 karaats geel gouden dasspeld.
#810Singer naaimachine voor kinderen. In oorspronkelijke doos.
#554F. Fastré“Wolken en bergen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nuages et montagnes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#49Een hoge hoed en een bolhoed in originele hoedendozen. De eerste van Jules Coopman en de tweede van Charhay te Antwerpen.
#219“Cleopatra met de slang”. Olieverf op doek. Vlaamse School, XVIIde eeuw.
#532Panamarenko“Stekkedoos motor”. Een gesigneerde poster.
#375Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,04 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,04 ct.No longer availableDim. 3,30 gEstimate: € 800 / 900 -
#496Een handgeknoopt wollen bidkleedje.
#241GuerinBelgisch aardewerken vaas met personages en drie handvaten. Gemerkt onderaan.
#103Een verguld bronzen klokstel in Lodewijk XV-stijl, bestaande uit een pendule en een paar vierarmige kandelaars. Werkje op batterij. glas van de wijzerplaat manco.
Une garniture de cheminée en bronze doré style Louis XV, comprenant une pendule et une paire de candélabres à quatre bras. Travail sur piles. Le verre du cadran est manquant.No longer availableDim. h: 48 & 53 cmEstimate: € 200 / 220