Similar lots by type
-
#207Een aluminium model van een oude racewagen.
Une ancienne voiture de course modèle en aluminium.No longer availableDim. l: 48 cmEstimate: € 350 / 400 -
#47Een polychroom cloisonné ei.
Un oeuf en cloisonné polychrome.No longer availableDim. h: 16,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#87Een paar witmetalen poppenstoelen.
Une paire de chaises pour poupées en métal blanc.No longer availableDim. h:45 cmEstimate: € 50 / 80 -
#433Een paar postzegelalbums met overwegend Belgische zegels in de éne en diverse buitenlandse zegels in de andere.
Une paire d’albums de collection de timbres postes, un avec la plupart des timbres Belges, l’autre la plupart Européens.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#419Een oud houten biervaatje van Brouwerij Moortgat te Breendonk.
Un petit fût à bière de la Brasserie Moortgat à Breendonk.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 30 / 40 -
#658Een cartooneske koe van zwartgelakt metaal.
Une vache cartoonesque en métal laqué noir.No longer availableDim. h: 42 cm; l: 52 cmEstimate: € 420 / 460 -
#88Een grote siervaas van Duits aardewerk met tweekleurig glazuur.
Un grand vase en faïence allemande, glaçure en deux couleurs.No longer availableDim. H. 42 cmEstimate: € 30 / 50
Other lots in this auction
-
#381Een map papieren spelborden. O.a. een Chinees spel, ganzenborden etc...
Une farde avec des jeux en papier.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#709P. AlechinskyEen affiche (litho) voor een tentoonstelling van Alechinsky te Brussel in 1973 - 1974. Gesigneerd buiten de plaat.
Une affiche (litho) à l’occasion de l’exposition de Alechinsky à Bruxelles en 1973 1974. Signée hors planche.No longer availableDim. 73 x 50 cmEstimate: € 200 / 240 -
#189Rik SlabbinckPeriod: 1914 - 1991“Hooimijten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Meules de foin”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 74 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#706HerizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine nouée main.No longer availableDim. 350 x 254 cmEstimate: € 200 / 240 -
#374R. Van Passen“Nachtelijk Vlaams sneeuwlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage flamand nocturne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#597Een paar vaasjes in Blanc de Chine.
Une paire de vases dans le style des blancs de Chine.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 160 / 180 -
#721Een Japanse vaas met een bloemendecor van cloisonné op koper.
Un vase japonais , décor de fleurs, en cloisonné sur cuivre.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 100 / 160 -
#707Twee wandklokjes met handbeschilderde porseleinen wijzerplaat.
Deux petites pendules murales , cadrans en porcelaine peints à la main.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40 / 50 -
#861Een gevarieerde partij strips, bestaande uit albums van Suske & Wiske, Jommeke, Asterix en Jerom.
Un lot de bandes dessinées, dont des Suske et Wiske, Jommeke, Astérix et Jerom.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#197Een schouwspiegel van goudgepatineerd hout.
Un miroir de cheminée, encadrement en bois doré.No longer availableDim. 142 x 90 cmEstimate: € 200 / 220 -
#521“Surrealistisch vrouwelijk naakt”. Een modern houten beeldhouwwerk.
”Nu féminin surréaliste”. Une sculpture en bois moderne.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#452Drie kopjes, een schoteltje en een ivoren snijstukje. Allen Chinees werk.
Trois tasses, un petit plat et une sculpture en ivoire. Travail chinois.No longer availableEstimate: € 40 / 50

