Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van 55 strips en albums, waaronder Jommeke en Nero.

Een lot van 55 strips en albums, waaronder Jommeke en Nero.

Lot de 55 albums de bandes dessinées dont Jommeke et Nero.
SKU: 2506190388.
Auction day: 25 June 2019 19:00
Catalogue #388
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #766
    Amanaban

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis d’Orient en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 332 x 242 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #857

    Een bronzen Boeddhistisch beeldje.

    Une statue Bouddha en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #615

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,52 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,52 ct.
    No longer available
    Dim. 6,51 g
    Estimate: € 650 / 750
  • #445

    Een paar bolvormige hangers van amethist gemonteerd met 18 karaats geel goud. (één barstje in).

    Une paire de pendentifs en forme de boule avec améthystes montées et or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 8,39 g
    Estimate: € 50 / 70
  • #268

    Een Art-Deco beeld van een boogschutter.

    Une statue Art Déco en forme de Sagittaire.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm; l: 60 cm.
    Estimate: € 180 / 200
  • #390

    Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met witte en zwarte diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,52 ct.

    Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants blanc et noirs ayant un poids total de ± 0,52 ct.
    No longer available
    Dim. 5,78 g
    Estimate: € 550 / 650
  • #41
    Val St. Lambert

    Een reeks van vijf met een gegraveerd en gesatineerd kristal. In origineel etui.

    Un ensemble de cinq sous-verres en cristal taillé et satiné. Etui d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #658

    Een cartooneske koe van zwartgelakt metaal.

    Une vache cartoonesque en métal laqué noir.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm; l: 52 cm
    Estimate: € 420 / 460
  • #69
    Roger Hebbelinck
    Period: 1912 - 1987

    “Winters dorpszicht aan de Leie”. Een lithografie naar een werk van Saverys. Gesigneerd en genummerd 255/350 buiten de plaat.

    ”Vue de village hivernal et la Lys”. Une lithographie d’après une oeuvre par Saverys.
    No longer available
    Dim. 49 x 59 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #234

    Een commode van mooi symmetrisch mahoniehoutfineer met vier laden en een wit marmeren blad. Met drie grote laden en een kleinere in de gordel. XIXe eeuw.

    Une commode en bois de placage d’acajou joliment symmétrique à quatre tiroirs et une tablette en marbre blanc. Ouvrant à trois grands tiroirs et un plus petit en ceinture. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 86 x 106 x 52 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #272
    J. Stocquart

    “Bomen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Achteraan gedateerd 1819.

    “Bouquet d’arbres”. Huile sur panneau. Signé et daté 1819 au verso.
    No longer available
    Dim. 52 x 39 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #320

    Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.

    Une chaîne en or blanc 18 ct avec pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct.
    No longer available
    Dim. 4 g
    Estimate: € 1000 / 1200
View all auction items ›

Veiling 25 & 26 Juni 2019

De veiling is volledig - 910 loten online. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

25 June 2019 19:00
26 June 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 June 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More