#343Een benen slabestek met zilveren handvaten. Gemerkt 800‰.
#326Een paar clubzetels, bekleed met rood fluweel.
#217Een oude Belgische vlag.
#62Daniël Levering“Bank te park den Brandt te Wilrijk”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Banc au parc den Brandt à Wilrijk”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 44 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#299Ida Vander Veken“Marina met meeuwen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Marine et mouettes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 65 cmEstimate: € 80 / 120 -
#264“Dansend koppel”. Olieverf op doek. Zonder signatuur. XIXe eeuw.
”Couple dansant”. Huile sur toile. Pas de signature. XIXème siècle.No longer availableDim. 66 x 95 cmEstimate: € 200 / 240 -
#244“Engel tussen de rozen”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening “L. Perrault”.
”Ange et roses”. Huile sur toile. Porte une signature: “L. Perrault”.No longer availableDim. 30 x 44 cmEstimate: € 750 / 1000 -
#159Raphaël LagyePeriod: 1862-1952“Waterput in de sneeuw”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Puit à eau en hiver”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 140 / 180 -
#186Een sobere hoge ladenkast met zes laden, geflankeerd door twee zuiltjes.
#409Een paar kristallen schaaltjes. lichte schade aan een rand.
#518Een grote woestijnroos.
#750Een 18 karaats geel gouden gegraveerde zakhorloge. Chronometre Andree.
Une montre de poche en or jaune 18 ct. Chronomètre Andree.No longer availableDim. 84,49 gEstimate: € 600 / 800