Other lots in this auction
-
#248Een regulateur met mooi gesculpteerde kast.
Un régulateur à gaine joliment sculptée.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 80 / 120 -
#86Een wortelnoten Art-Decotafeltje met drie verstrengelde poten en één lade.
Une petite table Art Déco en bois de ronce à trois pieds emmêlés et un tiroir.No longer availableDim. h: 72 cmEstimate: € 120 / 140 -
#337Een Madonna van gebeeldhouwd Afrikaans ivoor.
Une Vierge en ivoire africaine sculptée.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 60 / 100 -
#783Een lot kristal, bestaande uit een fruitmand met rookbruine motieven, een geslepen asbak met rode motieven en een kleurloze asbak. De asbakken gemerkt van Val St. Lambert.
Un lot de cristal, comprenant un panier à fruits , motifs en brun fumé, un cendrier taillé, motifs dorés et un cendrier incolore. Les cendriers par Val St. Lambert.No longer availableDim. h: 5,5 - 25 cmEstimate: € 60 / 100 -
#560Een 18 karaats wit en geel gouden speld bezet met een parel en diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Une pince en or blanc et jaune 18 ct sertie d’une perle et de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 7,58 gEstimate: € 400 / 500 -
#85Baume & MercierEen 18 karaats geel gouden dameshorloge in originele doos. Swiss Made.
Une montre pour dames en or jaune 18 ct dans son emballage d’origine. Swiss Made.No longer availableDim. 44,70 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#276Louis-Philippe mahoniehouten secretaire met zwart marmeren blad. Met een lade en twee deuren.
Un secrétaire en acajou Louis Philippe à tablette en marbre noir. Un tiroir et deux portes.No longer availableDim. 160 x 100 cmEstimate: € 100 / 120 -
#406Vier mahoniehouten Regencystoelen.
Quatre chaises Regency en acajou.No longer availableDim. h: 86 cmEstimate: € 40 / 60 -
#472“Pic-nic”. Een ets. Gemonogrameerd en genummerd 4/5 buiten de plaat.
”Picnic”. Une eau-forte. Monogrammée et numérotée 4/5 hors planche.No longer availableDim. 10 x 15 cmEstimate: € 25 / 35 -
#22Gustaaf De BruyneEen ets van een vrouw met kind. Getekend buiten de plaat.
Une eau-forte représentant une femme et son enfant. Signée hors planche.No longer availableDim. 26 x 16 cmEstimate: € 20 / 30 -
#288H. Liebar“Straatzicht”. Olieverf op doek Gesigneerd en gedateerd 1908.
”Scène de rue”. Huile sur toile. Signée et datée 1908.No longer availableDim. 60 x 38 cmEstimate: € 70 / 90 -
#370Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger in de vorm van een kruisje bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct.
Une chaîne en or blanc 18 ct et un pendentif en croix serti de brillants ayant un poids total de ± 0,25 ct.No longer availableDim. 6,72 gEstimate: € 550 / 650

