#468“Jeanne D’Arc.” Bronzen buste. Gesigneerd.
”Jeanne d’Arc”. Un buste en bronze. Signé.No longer availableDim. 15,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#623Een bronzen beeld van drie lachende Chinezen.
#646TabrizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#79Albert ServaesPeriod: 1883 - 1966“Winterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1924.
”Paysage hivernal”. Huile sur toile. Signée et datée 1924.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 1000 / 1500 -
#245Een 18 karaats geel gouden horlogeketting. Lengte: 57 cm.
#236Een grote Indische salontafel. Blad op te frissen.
#857Een bronzen Boeddhistisch beeldje.
”Chasse et pêche”. Un lot de magazines reliés, années 1905-1910 en 5 reliures.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#350Zes verschillende 18 karaats geel gouden gegraveerde slavenarmbanden.
Six bracelets en or jaune 18 ct différents.No longer availableDim. 42,20 gEstimate: € 900 / 1000 -
#36Een reeks van zes mahoniehouten Directoire stoelen.
#583Een paar Chinese porseleinen dekselvazen met een blauwwitte decoratie van fabeldieren.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine chinoise, décoration d’animaux fantastiques.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 160 / 180 -
#792Ed. Van Goethem“Afrikaanse vrouw”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1987.
”Femme africaine”. Huile sur toile. Signée et datée 1987.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 80 / 100