#28Een knobbelvaas en een wijwatervaatje van meerkleurig Delfts aardewerk. Beide gerestaureerd. XIXe eeuw.
Un vase à nodule et un bénitier en faïence de Delft polychrome. Restaurations. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 16 & 44 cmEstimate: € 100 / 120 -
#334“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Omstreeks 1910.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. +- 1910.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#777Een designlamp van plexiglas in de vorm van paarden.
Une lampe en plexi en forme de chevaux.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 80 / 100 -
#496Een handgeknoopt wollen bidkleedje.
#855Twee oude glazen kaasbellen en vijf glazen schoteltjes.
#14Twee informatieborden van de provinciale bestrijding der tuberculose.
Deux feuillets d’information concernant la tuberculose.No longer availableDim. 71 x 56 cmEstimate: € 40 / 60 -
#347Een paar verzilverd metalen art deco kandelaars.
Une paire de candélabres en métal Art Déco en métal argenté.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#542“Dakenzicht.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
”Vue des toits”. Huile sur toile. Signature illisible.No longer availableDim. 80 x 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
Une paire de vases en faïence japonaise et décor polychrome de Geishas dans un jardin.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 40 / 60 -
#209Drie XIXe eeuwse religieuze reliëfjes van pijpaarde achter glas.
Trois reliefs du XIXème siècle en terre de pipe sous verre.No longer availableDim. h: 5, 6 & 7 cmEstimate: € 50 / 60