Other lots in this auction
-
#303Drie gegraveerde poederdozen en een sigarettendoosje van zilver. Diverse keuren.
Trois poudriers gravés et un porte-cigarettes en argent. Poinçons divers.No longer availableDim. 356,77 gEstimate: € 120 / 180 -
#363“L’illustration”. Een lot gebundelde jaaruitgaven: 1926 (I & II), 1927 (I & II), 1928 (I & II), 1929 (I & II), 1930 (I, II & III), 1931 (I), 1932 (III) & 1934 (III). Totaal van 14 banden.
”L’Illustration”. Un lot de reliures annuelles: 1926 (I & II), 1927 (I & II), 1928 (I & II), 1929 (I & II), 1930 (I, II & III), 1931 (I), 1932 (III) & 1934 (III). 14 bandes au total.No longer availableEstimate: € 70 / 120 -
#195Omega Swiss MadeEen 18 karaats wit gouden dameshorloge en polsband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,48 ct.
Une montre pour dames en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,48 ct.No longer availableDim. 34,19 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#592Een antiek ovaal metalen dienblad op vouwpoot.
Un plateau ovale antique en métal avec un support pliable.No longer availableDim. 70 x 57 cmEstimate: € 80 / 120 -
#652Henri Victor WolvensPeriod: Brussel 1896 - Brugge 1977“Landschap”. Inkt op papier. Gesigneerd.
”Paysage”. Encre sur papier. Signé.No longer availableDim. 20 x 27 cmEstimate: € 120 / 180 -
#300Een 18 karaats geel gouden schakelhalssnoer.
Une chaîne à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 57,58 GEstimate: € 1200 / 1400 -
#279“Carte génerale des Bancs de Flandres”. Een XIXe eeuwse nautische kaart;
”Carte générale des Bancs de Flandres”. Une carte nautique du XIXème siècle.No longer availableDim. 71 x 109 cmEstimate: € 60 / 100 -
#393Een maquette van het raderwiel van de raderboot ‘P.S. Britannia’ en een maquette van een garnaalvissersboot.
Une maquette de la roue du ‘P.S. Britannia’ et une maquette d’un bateau de la pêche à la crevette.No longer availableDim. l : 41 cmEstimate: € 60 / 80 -
#392Een ovale Lodewijk XVI plak in creamware.
Une plaque Louis XVI ovale en creamware.No longer availableDim. l: 70 cmEstimate: € 65 / 80 -
#551Een Chinese vaas en gemberpot met blauwe versieringen. Op de vaas twee pauwen in een tuin en op de gemberpot florale motieven. Kleine barst in de basis
Un vase chinois et un pot à gingembre, décorations bleues. Sur le vase décor de deux paons et sur le pot à gingembre des motifs de fleurs. Petit éclat à la base.No longer availableDim. h: 58,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#904Een grote verzilverd koperen kandelaar als staande lamp.
Un grand candélabre en cuivre argenté monté en lampe.No longer availableDim. h: 150 cmEstimate: € 80 / 100 -
#13“Sint Barbara” & “Sint Rochus”. Twee beeldjes van Naams porselein.
”Sainte Barbara” & “ Saint Roch”. Deux statues en porcelaine de Namur.No longer availableDim. h: 17 & 18 cmEstimate: € 40 / 50

