#741Een lot zeeschelpen, een zeeëgel en een woestijnroos.
#300Een 18 karaats geel gouden schakelhalssnoer.
#46Gebeeldhouwd eikenhouten hoekkastje versierd met personages. Einde XIXde eeuw.
Une armoire en coin en chêne sculpté, décorations de personnages. Fin XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#564“Stilleven met fruit”. Olieverf op doek.
#263Een paar girandoles met zes lichtpunten en pendeloques.
#83Een lot serveerbestekken met zilveren handvatten, bestaande uit een driedelig vleesbestek, een tweedelig slabestek met hoorn en een taartschep.
Un lot de couverts de service, manches et poignées en argent, comprenant un service à viande en trois pièces, un couvert à salade en deux pièces et en corne et une pelle à tarte.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#11Een notenhouten pijp met klepje, een pijp van meerschuim in de vorm van een man met tulband en een beeldje van terracotta in de vorm van een rokende visser, gesigneerd ‘P. Grasso’.
Une pipe en noyer à clapet, une pipe en écume en forme d’un homme à turban et une statue en terre cuite en forme de pêcheur qui fume, signée ‘P. Grasso’.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#341Een art deco groepje met twee zamakken hondjes op voetstuk van onyx.
Un groupe Art Déco en régule de deux chiens sur socle en onyx.No longer availableDim. l: 31,5 cmEstimate: € 20 / 25 -
#687Een gietijzeren haardplaat met een Habsburgse adelaar. Gedateerd 1560.
Une taque en fer forgé, représentation de l’aigle des Habsbourg.No longer availableDim. 96 x 45 cmEstimate: € 100 / 150 -
#817Twee stuks Afrikaans brons als betaalmiddel.
Deux pièces en bronze africain, mode de paiement.No longer availableDim. l: 26 & 15 cmEstimate: € 45 / 60