Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van 55 strips en albums, waaronder Jommeke en Nero.

Een lot van 55 strips en albums, waaronder Jommeke en Nero.

Lot de 55 albums de bandes dessinées dont Jommeke et Nero.
SKU: 2506190388.
Auction day: 25 June 2019 19:00
Catalogue #388
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #741

    Een lot zeeschelpen, een zeeëgel en een woestijnroos.

    Un lot de coquillages de mer, un oursin et une rose du désert.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 160
  • #300

    Een 18 karaats geel gouden schakelhalssnoer.

    Une chaîne à maillons en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 57,58 G
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #46

    Gebeeldhouwd eikenhouten hoekkastje versierd met personages. Einde XIXde eeuw.

    Une armoire en coin en chêne sculpté, décorations de personnages. Fin XIXème siècle.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #564

    “Stilleven met fruit”. Olieverf op doek.

    ”Nature morte, fruits”. Huile sur toile.
    No longer available
    Dim. 100 x 100 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #263

    Een paar girandoles met zes lichtpunten en pendeloques.

    Une paire de girandoles à six points lumineux et pendeloques.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #441
    Meissen

    Een porseleinen kopje en een gekartelde schotel met decor van wijnbladeren. Onderaan gemerkt.

    Une tasse et un plat dentelé, décor de feuilles de vigne. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 27 & 8,5 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #83

    Een lot serveerbestekken met zilveren handvatten, bestaande uit een driedelig vleesbestek, een tweedelig slabestek met hoorn en een taartschep.

    Un lot de couverts de service, manches et poignées en argent, comprenant un service à viande en trois pièces, un couvert à salade en deux pièces et en corne et une pelle à tarte.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #32
    Louis Peeters
    Period: 1876-1964

    “Interieur”. Een kleurenets . gesigneerd en genummerd buiten de plaat.

    ”Intérieur”. Une eau-forte en couleurs. Signée et numérotée hors planche.
    No longer available
    Dim. 51 x 35,5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #11

    Een notenhouten pijp met klepje, een pijp van meerschuim in de vorm van een man met tulband en een beeldje van terracotta in de vorm van een rokende visser, gesigneerd ‘P. Grasso’.

    Une pipe en noyer à clapet, une pipe en écume en forme d’un homme à turban et une statue en terre cuite en forme de pêcheur qui fume, signée ‘P. Grasso’.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #341

    Een art deco groepje met twee zamakken hondjes op voetstuk van onyx.

    Un groupe Art Déco en régule de deux chiens sur socle en onyx.
    No longer available
    Dim. l: 31,5 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #687

    Een gietijzeren haardplaat met een Habsburgse adelaar. Gedateerd 1560.

    Une taque en fer forgé, représentation de l’aigle des Habsbourg.
    No longer available
    Dim. 96 x 45 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #817

    Twee stuks Afrikaans brons als betaalmiddel.

    Deux pièces en bronze africain, mode de paiement.
    No longer available
    Dim. l: 26 & 15 cm
    Estimate: € 45 / 60
View all auction items ›

Veiling 25 & 26 Juni 2019

De veiling is volledig - 910 loten online. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

25 June 2019 19:00
26 June 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 June 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More