#673Vijf Italiaans glazen presse-papiers met inclusies.
#228Een paar verzilverd metalen kandelaars in Adamstijl.
Un ensemble de couverts composé de cuillères, fourchettes, couteaux, cuillères à café, fourchettes à gâteaux et couteaux à poisson pour douze personnes.No longer availableEstimate: € 120 / 200
#604Robert Hoppe“Playboy cover”. Zeefdruk naar een ontwerp van de kunstenaar.
Couvertures Playboy. Sérigraphie d'après un dessin de l'artiste.No longer availableDim. 70 x 51 cmEstimate: € 25 / 35 -
#475Een beschilderde grenenhouten tweedeurskast. Indisch werk, begin XXste eeuw.
Une armoire à deux portes en pin peint. Travail indien, début XXème siècle.No longer availableDim. 130x40x185 cmEstimate: € 150 / 250 -
#157Royal DuxEen paar art nouveau vazen met vegetaal decor. Onderaan gemerkt met de roze driehoek.
#507Een paar hoge gemberpotten van Chinees porselein met een famille rose decor van lange lijzen en met tekst achteraan. Porseleinen deksels.
#63“De kus”. Een bronzen beeldje naar het werk van Rodin. Met gieterijstempel.
#80Een paar 18 K wit en geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,48 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18 kt serties de diamants d'un poids combiné de +- 0,48 ct.No longer availableDim. 6,69 gEstimate: € 750 / 850 -
#101Een schouwpendule in Rococo stijl. Verguld hout en plaaster. Met handgeschilderd romantisch tafereel. In werkende staat. Gerestaureerd en herverguld.
Une horloge de cheminée de style rococo. Bois doré et plâtre. Avec scène romantique peinte à la main. En état de marche. Restaurée et redorée.No longer availableDim. h 42 cmEstimate: € 120 / 160 -
#245Een notenhouten theekistje met spiegeltjes op vier bolpootjes met daarin twaalf theelepeltjes met Nederlandse keuren, tweede gehalte datumletter B voor 1832, een suikertang en theezeefje en twee diverse schepjes, eveneens Nederlands zilver.
Une boîte à thé en noyer avec miroirs sur quatre pieds boule contenant douze cuillères à café avec poinçons hollandais, deuxième lettre de date de contenu B pour 1832, pince à sucre et passoire à thé et deux boules diverses, également en argent hollandais.No longer availableDim. 130 g zilverEstimate: € 80 / 120