#98
Een antiek aardewerken Song vaasje. Archeologische vondst.
#521
Een bronzen vrouwenhoofd op wit marmeren sokkel.
#428
Un grand vase en faïence à décor multicolore de grues. Travail chinois.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 200 / 240 -
#378
Een paar zamakken kandelaars met twee Egyptische figuren.
#582Slavia 631
Een luchtbuks met knikloop. Kaliber 4.5mm.
#209
Een antiek laag eikenhouten bureau met drie laden in de gordel. Omstreeks 1900.
#528
Een os van gesculpteerd jadeïet.
Un bœuf de jadéite sculpté.No longer availableDim. l: 24 cmEstimate: € 150 / 180 -
#20
Une bague en or jaune 18 kt sertie d'un diamant taille ancienne d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 4,75 gEstimate: € 150 / 200 -
#675Beshir
Een handgeknoopt Afghaans wollen karpetje.
#683Laderier
Een verzilverde ijsemmer. Onderaan gemerkt.
#108Pierre le FaguaysPeriod: 1892 - 1962
“Danseres met cimbalen”. Een art deco beeldje van kunstbrons op marmeren voetstuk. Gesigneerd.
Danseuse aux cymbales. Une statuette Art Déco en bronze sur un socle en marbre. Signée.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 220 / 240 -
#308
Een gietijzeren weegschaal met messingen schalen.
Une balance en fonte avec des balances en laiton.No longer availableEstimate: € 50 / 60