Other lots in this auction
-
#104“Stilleven met appel en wijnglas”. Olieverf op paneel.
Nature morte à la pomme et au verre à vin. Huile sur panneau.No longer availableDim. 24 x 30 cmEstimate: € 120 / 180 -
#462Guillaume CorneillePeriod: 1922 - 2010“Femme et chat”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd 148/150 en gedateerd ‘98 buiten de plaat.
Femme et chat. Une lithographie. Signée, numérotée 148/150 et datée '98 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 67 x 57 cmEstimate: € 320 / 350 -
#406WaltherEen ZF1-4X32 CI richtkijker. In originele doos.
Une lunette de visée ZF1-4X32 CI. Dans sa boîte d'origine.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#413Een gebeeldhouwd Afrikaans houten beeld. D.R.Congo. We voegen er een kleiner beeldje aan toe.
Une statue africaine en bois sculpté. R.D.Congo. Nous ajoutons une statue plus petite.No longer availableDim. h: 23 & 28 cmEstimate: € 60 / 80 -
#595Een groot Oosters tapijt (enige randslijtage).
Un grand tapis oriental (quelques usures sur les bords).No longer availableDim. 390 x 300 cmEstimate: € 500 / 800 -
#624Charles DelportePeriod: 1928 - 2012“Surrealistische flora”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Flore surréaliste. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 160 / 240 -
#456HämmerliEen luchtdrukgeweer. Model Hunter Force 900. Kaliber 4.5 mm.Met 6x42 richtkijker in originele doos.
Une carabine à air comprimé. Modèle Hunter Force 900. Calibre 4,5 mm. Avec lunette de visée 6x42 dans sa boîte d'origine.No longer availableDim. l: 114 cmEstimate: € 150 / 200 -
#188Een zilveren peper-, zout- en mosterdstelletje. Met glazen recipiënten. Engelse keuren. Gewogen zonder glaasjes.
Un ensemble sel, poivre et moutarde en argent. Avec récipients en verre. Poinçons anglais. Pesé sans verres.No longer availableDim. 139,95 gEstimate: € 60 / 70 -
#355Gebeeldhouwde notenhouten fauteuil à la Reine in Lodewijk XV-stijl. Bekleed met zijde.
Fauteuil de style Louis XV en noyer sculpté à la Reine. Tapissé de soie.No longer availableDim. H. 82 cmEstimate: € 80 / 120 -
#4Dirk BaksteenPeriod: 1886 - 1971“Zomeravond te Achterbosch (Mol)”. Een tekening op papier. Gesigneerd en op de verso gedateerd augustus 1919.
“Soirée d'été à Achterbosch (Mol)”. Un dessin sur papier. Signé et daté août 1919 au verso.No longer availableDim. 14 x 18 cmEstimate: € 250 / 350 -
#374“Mickey en Minnie”. Een kunststoffen groepje. Gemerkt van Disney.
“Mickey et Minnie”. Groupe en plastique. Marque de Disney.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 30 / 40 -
#277Twee groepjes van meekleurig porselein met vergulde details.
Deux groupes de porcelaine multicolore avec détails dorés.No longer availableDim. h: 19 & 23 cmEstimate: € 60 / 80



