#40Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljantjes, saffieren en robijnen en smaragden met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
#414“Geometrisch abstract”. Een schilderij, olieverf op doek. Ongesigneerd. Gaatje in het doek.
"Geometric abstract". A painting, oil on canvas. Unsigned. Small hole in the canvas.No longer availableDim. 61 x 81cmEstimate: € 200 / 300 -
#563ConcordeEen grijze koersfiets, Concorde San Remo, met aluminium profielkader, framemaat 56.
A gray road bike, Concorde San Remo, with an aluminum profile frame, frame size 56.No longer availableDim. 56 cmEstimate: € 80 / 120 -
A cutlery case, 12 persons, Solingen West Germany, 23/24 carat gold-plated parts.No longer availableDim. 9 x 45 x 32 cmEstimate: € 60 / 80
#27Een trench-art obus met een deksel waarop een zwijntje, een militair embleem en 2 kogels vooraan.
A trench art shell with a lid featuring a little pig, a military emblem, and 2 bullets on the front.No longer availableDim. h 18,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#219Vital Keuller“Vijverzicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd 1945.
"Landscape with a pond." Oil on canvas. Signed. Dated 1945.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 200 / 260 -
#168Sèvres“Vase Bouc A Raisins”, een paar handbeschilderde kobaltblauwe dekselvazen met ramskoppen met onderaan het merkteken van Sèvres, aan de ene zijde beschilderd met een bloemenweelde en een vlinder, de andere zijde draagt een tafereel met telkens 3 personen in een Franse tuin van weleer. 19e eeuws.
#315Claude Carbonell“Boerenpaar.” Een paar aardewerken popjes uit de Provence.
"Farm couple." A pair of clay figurines from Provence.No longer availableDim. h 25 & 26 cmEstimate: € 40 / 50 -
#596Period: 1970Een set in rotan en meerkleurig riet bestaande uit een rek met spiegel, een 2-deurs kastje, een salontafel en 2 armstoelen. Ca. de jaren 70 van de vorige eeuw.
A set in rattan and multi-colored reed consisting of a rack with mirror, a 2-door cabinet, a coffee table, and 2 armchairs. Approximately from the 1970s.No longer availableDim. 184 x 81 x 35 cmEstimate: € 150 / 250 -
#394“Sweet Love”. Een beeldje, materie onbekend, van een zittende Putti. Verso getiteld en genummerd 1/8.
#118Delvaux“Model Sommelier”. Een bruintinten tressé leder grote tas.
#367Een lot van Duits ‘Notgeld’ gebruikt kort na de 1ste wereldoorlog.
A lot of German "emergency money" used shortly after the 1st World War.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#84Een lot van 2 vergulde kaders met een geweven tafereel uit 1001 nacht.
A lot of 2 gilded frames with a woven scene from 1001 nights.No longer availableDim. h 93 x b 62 cmEstimate: € 120 / 180