#40Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljantjes, saffieren en robijnen en smaragden met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
#563ConcordeEen grijze koersfiets, Concorde San Remo, met aluminium profielkader, framemaat 56.
A gray road bike, Concorde San Remo, with an aluminum profile frame, frame size 56.No longer availableDim. 56 cmEstimate: € 80 / 120 -
#414“Geometrisch abstract”. Een schilderij, olieverf op doek. Ongesigneerd. Gaatje in het doek.
"Geometric abstract". A painting, oil on canvas. Unsigned. Small hole in the canvas.No longer availableDim. 61 x 81cmEstimate: € 200 / 300
#434Willem Schenk“Zonder titel”. Een modern handgewoven wandtapijt, onderaan gesigneerd.
"Untitled". A modern handwoven wall tapestry, signed at the bottom.No longer availableDim. 118 x 54cmEstimate: € 150 / 200 -
#44Bernard Dufour‘Harbour scene’, olieverf en inkt op schilderspaneel, gesigneerd Bernard Dufour.
#258His Master’s VoiceEen His Master’s Voice grammofoonspeler met enkele bijbehorende platen. Sporen van herstelling, klem niet origineel.
A His Master's Voice gramophone player with some accompanying records. Signs of repair, clamp not original.No longer availableDim. H: 64 cmEstimate: € 80 / 120 -
#615Een 18 kt witgouden ketting mer hanger bezet met een grijze parel bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,17 ct.
An 18 kt white gold necklace with pendant set with a gray pearl adorned with diamonds totaling approximately 0.17 ct.No longer availableDim. 4,92 gEstimate: € 500 / 600 -
#186Een bronzen luchter, versierd met kristallen pendeloques.
#489Jack GodderisPeriod: 1916-1971“De baan bij nacht”. Olieverf op doek door Jack Godderis. Met bijhorend boekje over de kunstenaar door Albert Van Hoogenbemt.
#423Een Afrikaanse terracotta vaas uit Mali, vermoedelijk van de Djenne stam.
An African terracotta vase from Mali, believed to be from the Djenne tribe.No longer availableDim. h 36 x Ø 16.5 cmEstimate: € 120 / 180