#40Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljantjes, saffieren en robijnen en smaragden met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
#563ConcordeEen grijze koersfiets, Concorde San Remo, met aluminium profielkader, framemaat 56.
A gray road bike, Concorde San Remo, with an aluminum profile frame, frame size 56.No longer availableDim. 56 cmEstimate: € 80 / 120 -
#414“Geometrisch abstract”. Een schilderij, olieverf op doek. Ongesigneerd. Gaatje in het doek.
"Geometric abstract". A painting, oil on canvas. Unsigned. Small hole in the canvas.No longer availableDim. 61 x 81cmEstimate: € 200 / 300 -
A terracotta salad bowl, dated '97 with an abstract face on the bottom. Marked and numbered.No longer availableDim. Ø 32 cmEstimate: € 40 / 60
#124Ray KellerPeriod: 1880 - 1968“Afrikaanse olifant”. Schilderij olieverf op doek. Gesigneerd.
"African elephant". Painting, oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 55 x 65 cmEstimate: € 220 / 280 -
#95Val Saint LambertEen Val Saint Lambert bonbonnière, rood en kleurloos kristal, H. Lega, gesigneerd en genummerd 90 69/120.
#440Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met twee zirkonen.
A pair of 18kt yellow gold earrings set with two zircons.No longer availableDim. 3,74 gEstimate: € 200 / 250 -
#441Een lot van 2 Chinees porseleinen famille rose vazen met diverse personages in het decor.
A lot of 2 Chinese porcelain famille rose vases with various figures in the decoration.No longer availableDim. 42,5 x 18cmEstimate: € 120 / 180 -
#681Een vintage houten paard en kar speeltuig.
#126Een paar gerestaureerd, houten gesculpteerde armstoelen met gestoffeerde zitting en rug met jachttafereel en putti’s in het decor.
A pair of restored, wooden carved armchairs with upholstered seat and back featuring a hunting scene and putti in the decoration.No longer availableDim. 105 x 60 x 68cmEstimate: € 400 / 600 -
#386Een lot van 2 Perzisch handgeknoopte tapijten.
#690Een zilveren zakhorloge 800‰ onder stolp met sokkel en met horloge ketting.
#213Hergé“Kuifje in Congo.”. Hard cover. Ed. Casterman 1951 (A51). Matige, sletige staat, hoek beschadigd.
"Flower still life." Oil on canvas in a Baroque frame. Signed Jespers.No longer availableDim. h 72 x b 61 cmEstimate: € 800 / 1200