#520Een 18 karaats geel gouden armband.
#370Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger in de vorm van een kruisje bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct.
Une chaîne en or blanc 18 ct et un pendentif en croix serti de brillants ayant un poids total de ± 0,25 ct.No longer availableDim. 6,72 gEstimate: € 550 / 650 -
#214“De Heilige Lucretia met Vanitas”. Olieverf op doek. Omstreeks 1700.
””Sainte Lucrèce et la Vanité”. Huile sur toile. +- 1700.No longer availableDim. 130 x 105 cmEstimate: € 2000 / 3000 -
Un bracelet en or jaune 18 ct serti de boules de couleurs. (chaîne à besoin de réparation).No longer availableDim. 14,58 gEstimate: € 200 / 300 -
#716Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#148Een meesterstuk in de vorm van een vrijstaande wenteltrap.
#31Een set van drie plateel vaasjes, onderaan gemerkt.
#432Een vijfarmig koperen luchtertje.
#221Een gesculpteerd stenen fractie van een Romaanse kapel in de vorm van een vrouw. Vermoedelijk XIVe eeuw.
Une fraction en pierre sculptée d’une chapelle romaine en forme de femme. probablement XIVème siècle.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 600 / 900 -
#756Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#119Gustave Donnet“Stilleven met roze bloemen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs roses”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 48 x 58 cmEstimate: € 60 / 100 -
#348Bolle vaas van bruin glas met vlekkenmotief. Onderaan gemerkt.
Un vase sphérique en verre brun et motifs tachetées. Marque sous la base.No longer availableDim. H.20 cmEstimate: € 50 / 60