#565Een broche van 18 karaats geel goud met een gesculpteerd ivoren gezicht.
#657Een recent bronzen Boeddhabeeld in Thaise stijl.
#534“Dame met bloemenhoed”. Aquarel op papier.
”Femme et chapeau de fleurs”. Aquarelle sur papier.No longer availableDim. 27 x 17 cmEstimate: € 150 / 200 -
#318Een siervaas van Saksisch porselein in rococostijl, versierd met een koppel met een geitje. Onderaan gemerkt. Eén hoofdje hersteld.
#518Een grote woestijnroos.
#632Een rechthoekige spiegel in mahoniehouten lijst.
#158“Pierrot met poedel”. Een beeld van brons naar een werk van Barye.
#451Jacques Sillis“Vogel”. Een beeld van plaaster met bronspatina en op marmeren sokkel. Gesigneerd.
”Oiseau”. Une statue en plâtre à patine bronze sur socle en marbre. Signée.No longer availableDim. H: 51 cmEstimate: € 80 / 120 -
#216Een koppel waterdragers.
#486Twee handgeknoopte wollen tapijtjes.
#881MatchboxVier miniatuurtanks uit de reeks ‘Battle Kings”:- K-101 Sherman- K-102 M48-A2.- K-103 Chieftain- K-104 King TigerIn originele, ongeopende verpakkingen.
Quatre tanks miniature de la série ‘Battle Kings’:- K-101 Sherman- K-102 M48-A2.- K-103 Chieftain- K-104 King Tiger. Emballages d’origine, non-ouverts.No longer availableEstimate: € 60 / 80