Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van 6 porseleinen eierdopjes met floraal decor. Gemerkt.
Limoges France

Een lot van 6 porseleinen eierdopjes met floraal decor. Gemerkt.

Un lot de six coquetiers en porcelaine, décor floral. Marque.
SKU: 2506190002.
Auction day: 25 June 2019 19:00
Catalogue #2
Estimate: € 15 / 20
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #640

    Een 18 karaats wit gouden drie rijen ketting met hartvormige hanger. (één ketting te herstellen).

    Une chaîne à trois rangs en or blanc et pendentif en forme de coeur (une chaîne à restaurer).
    No longer available
    Dim. 7,20 g
    Estimate: € 250 / 350
  • #224

    “Herenportret”. Olieverf op doek (herdoekt). Achteraan toeschrijving aan Jacques de Lestin (1597-1661).

    ”Portrait d’homme”. Huile sur toile. Retoilée. Dédicace au dos à Jacques de Lestin (1597 -1661).
    No longer available
    Dim. 64 x 50 cm
    Estimate: € 1500 / 2000
  • #127

    Een messingen schouwpendule in eclectische stijl. We voegen er twee vergulde kandelaars in Lodewijk XV-stijl aan toe.

    Une pendule en laiton , style éclectique. Nous ajoutons deux candélabres dorés, style Louis XV.
    No longer available
    Dim. h: 37 & 41 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #151
    Louis Leloup

    Een lage ronde vaas van glaspasta met een meerkleurig decor. Gesigneerd en gedateerd ‘85.

    Un vase bas rond, décor polychrome. Signé et daté ‘85.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 190 / 220
  • #324
    Jules Vuylsteke

    “Paard en ezel in de wei.” Potloodtekening op papier. Gesigneerd.

    ”Cheval et âne dans le pré”. Un dessin au crayon sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 67 x 50 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #240

    Een 18 karaats geel gouden geweven ketting met hanger bezet met parels en turkoois.

    Une chaîne tissée en or jaune 18 ct avec un pendentif serti de perles et une turquoise.
    No longer available
    Dim. 31,80 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #15

    Een 18 karaats geel gouden broche bezet met pareltjes en een centrale diamant oude slijp van ± 0,25 ct.

    Une broche en or jaune 18 ct sertie de perles et un diamant central ancienne taille de ± 0,25 ct.
    No longer available
    Dim. 6,87 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #20

    Een halssnoer van parels met 18 karaats geel gouden slot.

    Un collier de perles à fermoir en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #167

    Een paar bronzen girandoles met zes lichtarmen en versierd met kristallen pendeloques.

    Une paire de girandoles à six bras et pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #616
    Gabbeh

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis persan en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 315 x 190 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #115

    Franz Josef van Oostenrijk. 1915. Een gouden munt 986 ‰ en 3,48 g. in een 9 karaats geel gouden hanger.

    Franz Josef d’Autriche. 1915. Une pièce en or 986 ‰ et 3,48 gr. Dans un pendentif en or jaune 9 ct.
    No longer available
    Dim. 4,85 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #128

    Een vrouwenbuste van grijsgeaderd wit marmer. Niet gesigneerd.

    Un buste féminin en marbre veiné blanc. Pas de signature.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling 25 & 26 Juni 2019

De veiling is volledig - 910 loten online. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

25 June 2019 19:00
26 June 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 June 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More