#427
Een lot snuisterijen:- Een insigne van de Royal Canadian Army Medical Corps uit 1948.- Twee herdenkingsinsignes van hetzelfde korps 1940 - 1945.- Een zilveren hanger van de Association des enfants de Maria uit 1830.- Een hanger met beeltenis van Paus Leo XIII.- Een relikwie van de Heilige Gerardi in hanger met zegellak. XIXe eeuw.
Un lot d’objets divers:une insigne ‘Royal Canadian Army Medical Corps’ de 1948deux autres insignes du même corps 1940-1945un pendentif en argent ‘Association des enfants de Maria’ de 1830un pendentif du pape Léo XIIIune relique du Saint Gerardi, avec sachet. XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
Een bijzettafeltje met entretoise in Louis XV stijl.
#762
#654Raoul DufyPeriod: 1877 - 1953
“Portret”. Potlood op papier. Gesigneerd.
#794
Drie grote strombusschelpen van verschillende soorten.
Trois grands strombidae différents.No longer availableEstimate: € 4060 -
#87
Een paar witmetalen poppenstoelen.
#3
#166
Een mahoniehouten tweedeurskast met een lade onder het grijs marmeren blad.
#233Bors à Couneins
Een gedreven geelkoperen comtoiseklok. Compleet en in werkende staat.
#500
Twee aan elkaar gemaakte 18 karaats geel gouden trouwringen.
Deux alliances soudées l’une à l’autre en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 9,37 gEstimate: € 200 / 300 -
#139Bernard De Pooter
#773Broad Street Hill & Robert Hill & Co.
Een chapeau claque en twee vilten hoge hoeden. Engeland.
Un chapeau claque et deux hauts de forme en feutre. Angleterre.No longer availableEstimate: € 80 / 100