#785Gevarieerd lot ivoor (olifantenrij, krokodillen, kandelaartjes enz.).
Un lot d’ivoire divers.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#382Robert FrénayPeriod: 1903-1986“Marine” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Marine”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 45x70 cmEstimate: € 50 / 100 -
#446Een mahoniehouten stoel met gesculpteerde rug in neogotische stijl. Tijdperk Napoleon III.
Une chaise en acajou, dos sculpté. Style Néogothique. Période Napoléon III.No longer availableDim. h: 102 cmEstimate: € 50 / 80 -
#410Een Weense bronzen dashond.
#364G. Chabot“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#71“Bataille de Jéna” en “Bataille de Friedland”. Twee Napoleontische sierborden van polychroom porselein met vergulde details en emblemen van het Keizerrijk. Waarschijnlijk Wenen, omstreeks 1900. Gemerkt met een N onder een keizerskroon. Afbeelding op het plat naar Charles Vernet.
”Bataille de Jena” et “bataille de Friedland”. Deux assiettes décoratives, période Napoléon, en porcelaine polychrome et détails dorés, emblèmes de l’Empire. probablement viennois, +- 1900. Marque ‘N’ sous la couronne de l'empereur. Image sur le plat de l’assiette par Charles Vernet.No longer availableDim. Ø 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#689“Vliegmachine”. Een reproductie naar een werk van Panamarenko.
#687Een gietijzeren haardplaat met een Habsburgse adelaar. Gedateerd 1560.
Une taque en fer forgé, représentation de l’aigle des Habsbourg.No longer availableDim. 96 x 45 cmEstimate: € 100 / 150 -
#223Een bronzen Art-Deco lamp in de vorm van een vrouw die een bal torst.
#298Een zilveren handtasje met maliën de beugels versierd met putti. Gemerkt 800‰.
Un petit sac à main en argent à mailles, armatures décorées de putti. 800 ‰.No longer availableDim. 394,80 gEstimate: € 100 / 150