Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van 6 porseleinen eierdopjes met floraal decor. Gemerkt.
Limoges France

Een lot van 6 porseleinen eierdopjes met floraal decor. Gemerkt.

Un lot de six coquetiers en porcelaine, décor floral. Marque.
SKU: 2506190002.
Auction day: 25 June 2019 19:00
Catalogue #2
Estimate: € 15 / 20
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #57
    Sitzendorf

    Een groep van meerkleurig en verguld porselein in de vorm van een romantisch koppel en een putto in een gestileerde slee. in de geest van de de XVIIIe eeuw. Onderaan gemerkt.

    Un groupe en porcelaine polychrome et doré représentant un couple romantique et un putto dans une luge stylisée. Dans l’esprit du XVIIIème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm, l: 31 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #788

    Drie stuks aardewerk, waarbij een XVIIIe eeuwse kruik, een puddingvorm en een kookpotje.

    Trois pièces de faïence, dont une cruche du XVIIIème siècle, un moule à pudding et une casserole.
    No longer available
    Dim. H: 38 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #529

    Een lot van drie Thaise werken, waarvan twee op zijde en één op papier.

    Un lot de trois oeuvres thaïs, dont deux sur soie et une sur papier.
    No longer available
    Dim. 48 x 43,5 cm
    Estimate: € 45 / 60
  • #697

    Twee wandklokjes met handbeschilderde porseleinen wijzerplaat. Eén gerestaureerd.

    Deux petites pendules murales, cadrans en porcelaine peints à la main. Une pendule restaurée.
    No longer available
    Dim. l: 23 & 24 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #704
    Jozef Peeters
    Period: 1895 - 1960

    Een ontwerp voor de cover van het maandblad “Het Overzicht” van februari 1925. Een linosnede. Gesigneerd en genummerd 108/250 buiten de plaat.

    Un projet pour la couverture du magazine “Het Overzicht” de février 1925. Une lino. Signée et numérotée 108/250 hors planche.
    No longer available
    Dim. 33 x 25 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #593

    “Man op reiger”. Een beeldje van fijn gesculpteerd en deels gepolychromeerd Chinees ivoor. Onderaan gesigneerd. Restauratie

    ”Homme sur une grue”. Une statue en ivoire chinoise, partiellement sculptée et polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #676
    Turkman

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis oriental en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 285 x 195 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #258

    Een regulateur met mooi gesculpteerde kast.

    Un régulateur à gaine joliment sculptée?
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #608

    Een grote jardinière op sokkel van meerkleurig geglazuurd Belgisch aardewerk. Voet van de vaas gerestaureerd.

    Une grande jardinière sur socle en faïence belge à glaçure. Pied du vase restauré.
    No longer available
    Dim. h: 115 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #820

    Een antieke lage eikenhouten tafel.

    Une table basse antique en chêne.
    No longer available
    Dim. 52 x 116 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #262
    Albert Beaussaert
    Period: 1898-1985

    “Rust en beweging”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Repos et mouvements”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 49 x 82 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #566

    Een Afghaans tapijt.

    Un tapis Afghan.
    No longer available
    Dim. 316 x 218 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling 25 & 26 Juni 2019

De veiling is volledig - 910 loten online. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

25 June 2019 19:00
26 June 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 June 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More