#222Een houten kapelletje met een wassen Madonna. Omstreeks 1900.
#533Drie, in twee delen opgedeelde gesculpteerde Afrikaanse slagtanden, versierd met een krokodil en een slang. Eerste helft XXe eeuw.
Trois défenses d’éléphants en deux parties chaque sculptées, décoration d’un crocodile et d’un serpent. Travail africain.No longer availableDim. l: 75 cmEstimate: € 150 / 200 -
#392Een ovale Lodewijk XVI plak in creamware.
#855Twee oude glazen kaasbellen en vijf glazen schoteltjes.
#419Een oud houten biervaatje van Brouwerij Moortgat te Breendonk.
#421Val St. LambertEen kristallen vaasje, groen gekleurd in de massa.
#493Een stenen Boeddha-hoofd.
#398Een likeurstelletje, bestaande uit een karafje met zes borreltjes in een peervormige houder.
Un ensemble à liqueur, comprenant une carafe et six verres, support en forme de poire.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 30 / 50 -
#263Een paar girandoles met zes lichtpunten en pendeloques.
#892Een grote Vlaamse kroon van koper. Met acht lichtarmen.
#615Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,52 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,52 ct.No longer availableDim. 6,51 gEstimate: € 650 / 750