#323Een porseleinen tête-à-tête, ca 1900 bestaande uit een theekannetje, melk- en suikerpot, 2 tassen met ondertas en een dienblaadje.
#235Twee schelpen en een struisvogelei.
Two shells and an ostrich egg.No longer availableDim. H. 28 & 31 cmEstimate: € 200 / 220 -
#202Een grote geslepen spiegel met verguld kader en kuif. Diverse schilfers en afgebroken deeltjes aan de lijst.
A large cut mirror with gilded frame and crest. Various chips and broken bits on the frame.No longer availableDim. 183 x 96cmEstimate: € 125 / 175 -
#692Limoges FranceEen porseleinen servies met bloemmotief, gemerkt DRB Limoges France bestaande uit: 8 platte borden, 12 diepe borden, 12 dessertborden, 12 schoteltjes, 10 kopjes, 2 schalen, 2 kommen, 1 melkpot en 1 suikerpot.
A porcelain dinner set with flower motif, marked DRB Limoges France, consisting of: 8 dinner plates, 12 soup plates, 12 dessert plates, 12 saucers, 10 cups, 2 serving dishes, 2 bowls, 1 milk jug, and 1 sugar bowl.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#292‘Zicht op de Leie’, olieverf op doek in vergulde kader, links onder gesigneerd.
"View of the River Leie", oil on canvas in a gilded frame, signed in the bottom left corner.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#394‘Het levensverhaal van prins Siddharta’, een Boeddhistische Tangka op zijde geschilderd.
"The life story of Prince Siddhartha", a Buddhist Tangka painted on silk.No longer availableDim. 78 x 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
#88Bert Nienhuis De DistelPeriod: 1890-1919Een geglazuurd, meerkleurige aardewerken vaas. Art Nouveau, toegeschreven aan Bert Nienhuis voor De Distel, Amsterdam. Diverse lichte breuk-en haarlijntjes aanwezig. Onderaan gemerkt.
A glazed, multicolored earthenware vase. Art Nouveau, attributed to Bert Nienhuis for De Distel, Amsterdam. Several minor cracks and hairlines present. Marked on the bottom.No longer availableDim. 32 x Ø20cmEstimate: € 150 / 200 -
#314‘Zicht op bos en ruïne’, olieverf op doek, met scheur en reeds op meerdere plaatsen gerestaureerd.
'View of forest and ruin', oil on canvas, with tear and already restored in several places.No longer availableDim. 49 x 64 cmEstimate: € 40 / 60