Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van 6 vermoedelijk vroeg Middeleeuwse zegel stempels uit been met plaaster omhulsel.
Een lot van 6 vermoedelijk vroeg Middeleeuwse zegel stempels uit been met plaaster omhulsel.
Een lot van 6 vermoedelijk vroeg Middeleeuwse zegel stempels uit been met plaaster omhulsel.
Een lot van 6 vermoedelijk vroeg Middeleeuwse zegel stempels uit been met plaaster omhulsel.

Een lot van 6 vermoedelijk vroeg Middeleeuwse zegel stempels uit been met plaaster omhulsel.

A lot of 6 presumably early Medieval seal stamps made of bone with plaster casing.
Dim. 12cm
SKU: 3001240217.
Auction day: 30 January 2024 19:00
Catalogue #217
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #158
    Val Saint-Lambert

    Een grote vaas van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt.

    A large vase of cut crystal, red colored throughout. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. H. 33 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #175

    Een speciale editie op groot formaat van Blake en Mortimer, “Le Mystère de la grande pyramide” door E.P. Jacobs (46,5 x 34,5 cm). Vergezeld van een grote affiche van “Het Gele Teken”.

    A special oversized edition of Blake and Mortimer, "The Mystery of the Great Pyramid" by E.P. Jacobs (46.5 x 34.5 cm). Accompanied by a large poster of "The Yellow Sign."
    No longer available
    Dim. 175 x 118 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #559
    P.J. Redouté

    “Le Cent-feuilles de Bordeaux” en “Rosier du Bengale”. Een paar rasterdrukken naar de meester.

    “Le Cent-feuilles de Bordeaux” and “Rosier du Bengale”. A pair of raster printings after the master.
    No longer available
    Dim. 35 x 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #263

    Een zilveren zout en peperstel op voet met monogram, later is dit omgevormd tot tafellamp, met 2 kristallen kommetjes.

    A silver salt and pepper set on a base with monogram, later transformed into a table lamp, with 2 crystal bowls.
    No longer available
    Dim. h 42 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #571

    Een paar bronzen kandelaars met morianen.

    Pair of bronze candlestick carried by mores.
    No longer available
    Dim. H. 36 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #319
    J. Cornélis

    “Drie elegante portretten van jonge dames”. Aquarellen op papier. Gesigneerd. Medio XXste eeuw.

    "Three elegant portraits of young ladies". Watercolor on paper. Signed. Mid-20th century.
    No longer available
    Dim. cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #603
    Wong Lee

    Een kandelaar met twee lichtpunten, uit brons opgebouwd in de vorm plantenranken met porseleinen bloemen rond een centrale papegaai en op bronzen voet in barokke stijl. Onderaan gemerkt.

    A candlestick with two light arms decorated with bronze branches with porcelain flowers around a parrot. Bronze vase in baroque style. Mark underneath.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #427
    ‘Hop’

    “Tendrement.” ‘Couple 1’. Abstract werk met hout en metaal. Gemonogrammeerd ‘Hop’ of ‘VHop’.

    "Tenderness." 'Couple 1'. Abstract artwork with wood and metal. Monogrammed 'Hop' or 'VHop'.
    No longer available
    Dim. h 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #517

    Een lot van 8 Romeinse haarpinnen uit been en brons, gesculpteerd met diverse details en verschillende groottes. Bijgevoegd een been gesculpteerd kammetje. Vermoedelijk 2e-3e eeuws nC.

    A lot of 8 Roman hairpins made of bone and bronze, sculpted with various details and different sizes. Also included is a bone sculpted comb. Presumably from the 2nd-3rd century AD.
    No longer available
    Dim. 16,5 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #391

    Tempeldanseres van gepatineerd en verguld brons.

    Temple dancer made of patinated and gilded bronze.
    No longer available
    Dim. H. 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #557

    Een uit Rode Jaspis gesculpteerd Romeinse Camee buste. Vermoedelijk 1e eeuw nC.

    A Roman cameo bust sculpted from Red Jasper. Presumably from the 1st century AD.
    No longer available
    Dim. 1,5 x 3 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #392
    R. Anthonissen

    “Dansend koppel.” Olieverf op papier. Gesigneerd. Gedateerd 2010.

    "Dancing couple." Oil paint on paper. Signed. Dated 2010.
    No longer available
    Dim. 23 x 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Januari 2024

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 26 en Zaterdag 27 januari van 10.00 tot 17.00

30 January 2024 19:00
31 January 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 January 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More