#696Een ovaal houten salontafel met onderschap.
#81“Straffordshire”. Een lot van vier paar hondjes. Begin 20ste eeuw.
"Staffordshire". A lot of four pairs of dogs. Early 20th century.No longer availableDim. 12,5 en 10 cmEstimate: € 110 / 130 -
#449Twee Japanse prenten. “Acteurs”. Eén is Edo, de andere begin XXste eeuw.
Two Japanese prints. "Actors". One is Edo period, the other from the early 20th century.No longer availableDim. 352 x 160 cmEstimate: € 100 / 150 -
#108Een uit pitch-pine hout en metaal vervaardigde poppen-of kinderwagen.
#472Keith Haring Foundation“Pop Shop IV”. Een zeefdruk op papier. In de plaat gesigneerd met inkt-en droogstempel. Genummerd 85/150.
"Pop Shop IV". A screen print on paper. Signed with ink and dry stamp in the plate. Numbered 85/150.No longer availableDim. 49 x 69 cmEstimate: € 180 / 220 -
#75Een Romeinse dobbelsteen uit been gesculpteerd.
#364‘Cathedrale d’Anvers’. Een ets op papier met zicht op de Onze Lieve Vrouwetoren, rechts onder gesigneerd.
"Cathedral of Antwerp". An etching on paper depicting a view of the Our Lady's Tower, signed in the lower right corner.No longer availableDim. h 45 x b 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#152Jan Van CampenhoutPeriod: 1907-1972“Place de la Concorde, Parijs.” Olieverf op doek, gesigneerd.
"Place de la Concorde, Paris." Oil on canvas, signed.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 300 / 400