Other lots in this auction
-
#643W. GERMANYEen paar vintage Duitse aardewerken kruiken met floraal decor, onderaan gemerkt W. Germany.
A pair of vintage German pottery jugs with floral decoration, marked W. Germany at the bottom.No longer availableDim. 30cmEstimate: € 60 / 80 -
#412Robert Van CauwenberghePeriod: 1905 - 1985‘Naakt’, pastel op papier, opgedragen aan Isidoor Opsomer en getekend door Robert Van Cauwenberghe.
'Nude', pastel on paper, dedicated to Isidoor Opsomer and signed by Robert Van Cauwenberghe.No longer availableDim. 70 x 57 cmEstimate: € 80 / 120 -
#321Ed. Henri Bertels“La Belgique et la Guerre”. Een vierdelige boekenreeks, gedateerd 1920-1923, Bruxelles.
"La Belgique et la Guerre" - A four-part book series, dated 1920-1923, Brussels.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#511Bronzen zittende Boeddha. Cambodja.
Bronze seated Buddha. Cambodia.No longer availableDim. H. 33 cmEstimate: € 300 / 400 -
#214“Scholier met vogelnestje”. Een bronzen beeld naar een werk van Emile Bruchon. Op zwart arduinen sokkel. Met bronsgarantiestempel.
Schoolboy with bird’s nest”. Bronze sculpture after Emile Bruchon. On blackstone base. With foundery seal.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 150 / 200 -
#395Stenen beeld van personage met een krokodil en een luipaard. Mintadi, Congo.
Stone sculpture of a character with a crocodile and a leopard. Mintadi, Congo.No longer availableDim. H. 26,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#74Een lot van 10 miniatuurtjes, bestaande uit schilderijtjes olieverf op paneel, waaronder 1 gesigneerd Rik Bourguignon. Een icoontje, medaille, print, litho, etc.
A lot of 10 miniatures, consisting of oil paintings on panel, including 1 signed Rik Bourguignon. An icon, medal, print, lithograph, etc.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#159Varia Grafisch werk: Ed. De Zwarte Panter, “Langt Fra Hjemmet uden Øl”, kunstmap met telkens 2 litho’s van Fred Bervoets, Walter Goossens en Wilfried Pas, gesigneerd, gedateerd 1974 en genummerd 10/70 buiten de plaat. Walter Goossens, “Zelfportretten”, Map met 5 etsen n.a.v. Tentoonstelling De Zwarte Panter 1974. Gesigneerd en genummerd 7/20 buiten de plaat. “68-78”, kunstmap uitgegeven door Galerij De Zwarte Panter met een overzicht van 10 jaar, met talrijke foto’s en met 33 zeefdrukken van o.m(..)
Various Graphic Works: Ed. De Zwarte Panter, "Langt Fra Hjemmet uden Øl", art portfolio with 2 lithographs each by Fred Bervoets, Walter Goossens, and Wilfried Pas, signed, dated 1974, and numbered 10/70 outside the image. Walter Goossens, "Self-portraits", Portfolio with 5 etchings for the De Zwarte Panter Exhibition 1974. Signed and numbered 7/20 outside the image. "68-78", art portfolio published by Gallery De Zwarte Panter showcasing 10 years with numerous photos and 33 silkscreens by Bervoe(..)No longer availableEstimate: € 400 / 500 -
#345Een set van twee stolpen met porseleinen beelden van edellieden. Het glas van één stolp is stuk.
A set of two domes with porcelain figurines of noblemen. The glass of one dome is broken.No longer availableDim. h 44 cmEstimate: € 40 / 60 -
#35Een parasol in zwarte kant, Brussel 1880, de punt dient te worden gerepareerd.
A black lace parasol, Brussels 1880, the tip needs to be repaired.No longer availableDim. l 103 cmEstimate: € 30 / 50 -
#613WiskemannEen koffieset met melk en suikerpot. Onderaan gemerkt en genummerd.
A coffee set with milk and sugar pot. Marked and numbered at the bottom.No longer availableDim. 21cmEstimate: € 80 / 120 -
#622Een tienarmig luchtertje van koper en kristal met 5 lichtpunten.
A ten-armed copper and crystal chandelier with 5 light points.No longer availableDim. 65cmEstimate: € 120 / 180




