Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van 6 vermoedelijk vroeg Middeleeuwse zegel stempels uit been met plaaster omhulsel.
Een lot van 6 vermoedelijk vroeg Middeleeuwse zegel stempels uit been met plaaster omhulsel.
Een lot van 6 vermoedelijk vroeg Middeleeuwse zegel stempels uit been met plaaster omhulsel.
Een lot van 6 vermoedelijk vroeg Middeleeuwse zegel stempels uit been met plaaster omhulsel.

Een lot van 6 vermoedelijk vroeg Middeleeuwse zegel stempels uit been met plaaster omhulsel.

A lot of 6 presumably early Medieval seal stamps made of bone with plaster casing.
Dim. 12cm
SKU: 3001240217.
Auction day: 30 January 2024 19:00
Catalogue #217
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #684
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    Een lot van twee etsen van Romain Malfliet: schuur met kar en Mariabeeldje. Beide buiten de plaat gesigneerd.

    Two etchings by Romain Malfliet: shed with cart and Holy Mary Figurine. Both signed outside the plate.
    No longer available
    Dim. 24 x28 en 28 x 10 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #320

    Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,48 ct. FVVS1.

    An 18kt white and yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of 0.48 ct. FVVS1.
    No longer available
    Dim. 4 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #611

    Bronzen Shiva. Indonesië.

    Bronze Shiva. Indonesia.
    No longer available
    Dim. H. 16 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #285
    Val Saint Lambert

    Een vintage Val Saint Lambert vaas, groen in de massa gekleurd, gemerkt met sticker.

    A vintage Val Saint Lambert vase, green in color, marked with sticker.
    No longer available
    Dim. h 36 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #462

    ‘Sonnets luxurieux de L’Arétin’, een reeks van 18 ingekleurde erotische gravures met originele kaft.

    "‘Sonnets luxurieux de L’Arétin’ – a series of 18 colored erotic engravings with original cover."
    No longer available
    Dim. 21 x 28 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #507

    Een Mesopotamisch-Sumerisch kleitablet met spijkerschrift inscriptie op voor en achterzijde. Vermoedelijk Ur III-periode, ca. 100 v.Chr.

    A Mesopotamian-Sumerian clay tablet with cuneiform inscription on front and back. Likely from the Ur III period, ca. 100 BCE.
    No longer available
    Dim. 1,5 x 5 x 4,5cm
    Estimate: € 350 / 450
  • #561

    Een bronzen beeld van een beer op een marmeren voet.

    Bronz sculpture of a bear. On a marble base.
    No longer available
    Dim. H. 17 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #503

    Een kubistisch bronzen beeld met monogram. In de geest van Zadkine.

    A cubist bronze sculpture with monogram. In the spirit of Zadkine.
    No longer available
    Dim. H. 65 cm
    Estimate: € 2400 / 2500
  • #586

    Een wollen tapijt, vierkant, met de afbeelding van lama’s of alcapa’s.

    A wool carpet, square, featuring a depiction of llamas or alpacas.
    No longer available
    Dim. 202 x 202 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #103
    Lancelot Samson

    Een bronzen buste, Lancelot Samson Voorburg Den Haag.

    A bronze bust, Lancelot Samson Voorburg The Hague.
    No longer available
    Dim. h 46 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #21

    Een porseleinen milieu de table in de vorm van een schaal op voet met daarop een beeldje van de jonge Napoleon Bonaparte. Onderaan een merkteken en een nummer. Kleine schilferschade aan Napoleon’s jas.

    A porcelain centerpiece in the shape of a footed bowl with a figurine of young Napoleon Bonaparte on top. It has a mark and number on the bottom. Small chips on Napoleon's jacket.
    No longer available
    Dim. h 35 x l 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #472
    Keith Haring Foundation

    “Pop Shop IV”. Een zeefdruk op papier. In de plaat gesigneerd met inkt-en droogstempel. Genummerd 85/150.

    "Pop Shop IV". A screen print on paper. Signed with ink and dry stamp in the plate. Numbered 85/150.
    No longer available
    Dim. 49 x 69 cm
    Estimate: € 180 / 220
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Januari 2024

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 26 en Zaterdag 27 januari van 10.00 tot 17.00

30 January 2024 19:00
31 January 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 January 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More