#282R. Gevaert‘Scheepswerf’, olieverf op board getekend R. Gevaert.
'Shipyard', oil on board, signed R. Gevaert.No longer availableDim. h 48 x b 61 cmEstimate: € 80 / 120 -
#228Val Saint-LambertEen kratervaas “Achille” van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt. Een model van Charles Graffart.
A crater vase "Achille" made of cut crystal, colored red throughout. Marked on the bottom. A model by Charles Graffart.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 200 / 300 -
“De overwinnaar”. Een bronzen beeld op een sokkel van twee soorten marmer.
#355Vincenzo BertolottiEen porseleinen beeldje van een dame met parasol, bloemenmandje in een hoepelrok, gemerkt Bertolotti Milano. Kleine schilferschade aan enkele bloemetjes.
#577Een lampenvoet van metaal in de vorm van een vuurtoren. Gemaakt van twee obussen.
A metal lamp base in the shape of a lighthouse. Made from two shell casings.No longer availableDim. H. 113 cmEstimate: € 80 / 100 -
#501Staande Boeddha van brons. Thailand, waarschijnlijk XIXde eeuw.
Standing bronze Buddha. Thailand, probably 19th century.No longer availableDim. H. 55,5 cmEstimate: € 400 / 600 -
#568Een Afrikaanse graanschuur deur, Dogon, Mali.
#426Een vintage bar-cart, ca 1980, in chroom, messing en glas.
A lot of 8 comic strips by Manara. Hardcover, various titles and editions.No longer availableEstimate: € 100 / 150