Other lots by Atlas Uitgeverij
-
#428Atlas Uitgeverij
Een reeks van 18 modelauto’s op schaal 1/43. In presenteerrekje, met begeleidende folders en dvd. Enkele spiegeltjes en een koplampje manco.
Une série de 18 modèles réduits de voitures à l'échelle 1/43. Dans un présentoir, avec brochures et DVD d'accompagnement. Quelques rétroviseurs et un phare défectueux.No longer availableEstimate: € 90 / 120
Other lots in this auction
-
#92
“Dendervallei”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 117/200 buiten de plaat.
Dender Valley . Une gravure en couleur. Signée et numérotée 117/200 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 39 x 50 cmEstimate: € 40 / 50 -
#648
“Gezin”. Een kunststoffen beeldje. gemonogrammeerd ‘RVH’.
“Famille”. Statuette en plastique monogrammée RVH.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 30 / 50 -
#100
Twee 22 karaats geel gouden munten. King George V. Gold Sovereign 1914 en 1918.
Deux pièces en or jaune de 22 carats. Roi George V. Souverain d'or 1914 et 1918.No longer availableDim. 15,97 gEstimate: € 700 / 800 -
#140
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een diamant van +- 0,66 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie d'un diamant de + - 0,66 ct.No longer availableDim. 4,16 gEstimate: € 1350 / 1450 -
#247
Een gietijzeren replica van een oude muurplaquette met vlaggenstokhouder met opschrift ‘Hofleverancier’.
Une réplique en fonte d'une ancienne plaque murale avec un support de mât avec l'inscription Fournisseur à la maison royale .No longer availableDim. 50 x 42 cmEstimate: € 55 / 65 -
#137Christofle
Een etui met twaalf lepels en twaalf vorken van verzilverd metaal.
Un étui avec douze cuillères et douze fourchettes en métal argenté.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#665
Een marmeren zuil.
Colonne en marbre.No longer availableDim. h: 105 cmEstimate: € 120 / 200 -
#604Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
“Zomers zicht met kempische hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue d'été à la ferme en Campine . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 67 x 80 cmEstimate: € 100 / 120 -
#698Bvlgari
Een armband van struisvogelleder. In doosje.
Un bracelet en cuir d'autruche. En boîte.No longer availableEstimate: € 100 / 130 -
#74Herman GrietenPeriod: 1902 - 1969
“Zicht op de Kalmthoutse heide”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de la Kalmthoutse heide . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 70 x 55 cmEstimate: € 50 / 80 -
#263
Een schemerlamp op getorste bronzen voet met kap van glas in lood in de stijl van Tiffany.
Une lampe de table sur une base en bronze torsadée avec un abat-jour en verre teinté dans le style Tiffany.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 160 / 180 -
#57
Vijf diverse Delftse tegels, versierd met personages. Blauw en wit, behalve één mangaankleurig versierd met een visser in een sloep. XVIIIde eeuw, diverse letsels.
Cinq carreaux de Delft décorés de personnages. En bleu et blanc sauf un exemplaire manganèse à décor d’un pêcher dans une chaloupe. XVIIIe siècle, plusieurs dégâts.No longer availableDim. 13 x 13 cmEstimate: € 60 / 100