Other lots by Atlas Uitgeverij
-
#428Atlas Uitgeverij
Een reeks van 18 modelauto’s op schaal 1/43. In presenteerrekje, met begeleidende folders en dvd. Enkele spiegeltjes en een koplampje manco.
Une série de 18 modèles réduits de voitures à l'échelle 1/43. Dans un présentoir, avec brochures et DVD d'accompagnement. Quelques rétroviseurs et un phare défectueux.No longer availableEstimate: € 90/120
Other lots in this auction
-
#220
Een 18 karaats wit gouden bloemvormige ring bezet met briljanten en diamant baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct. en een centrale briljant cushion shape van +- 1,03 ct.
Une bague en forme de fleur en or blanc 18 carats sertie de brillants et de baguettes de diamants d'un poids combiné de + - 0,70 ct. Et d'une forme centrale en coussin brillant de + - 1,03 ct.No longer availableDim. 5,64 gEstimate: € 2500/2600 -
#361
“Cartes de cabinet des Pays-Bas Autrichiens”. Delen I, II & IV en begeleidende boeken III & IV.
Cartes de cabinet des Pays-bas Autrichiens . Parties I, II et IV et livres d'accompagnement III et IV.No longer availableEstimate: € 45/60 -
#335
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met witte en zwarte diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,77 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de diamants blancs et noirs d'un poids combiné de + - 1,77 ct.No longer availableDim. 6,34 gEstimate: € 1200/1300 -
#667
Een glazen stolp met negen vlinders.
Une cloche avec neuf papillons.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 100/150 -
#267
“Meditation”. Een meerkleurig porseleinen beeldje naar ontwerp van M. I. Hummel. Nr. 13 V. Gemerkt.
Meditation . Une figurine en porcelaine multicolore conçue par M. I. Hummel. No 13 V. Marqué.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 420/460 -
#378
Een lot van drie bronzen kruisbeelden van grafstenen. Medio XXe eeuw.
Un lot de trois crucifix de tombes en bronze. Milieu du XXe siècle.No longer availableDim. l: 50 cm -
#509
“Koppeltje”. Steensculptuurstudie. Gemonogrammeerd ‘HL’.
Couple . Étude de sculpture sur pierre. Monogrammé HL .No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 200/300 -
#234Marinus Van Eys
“Hoevezicht met koeien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme aux vaches”. Huile sur toile. SignéeNo longer availableDim. 100 x 130 cmEstimate: € 150/200 -
#86
Een smeedijzeren luchter met gekleurde glazen coupe. Gemerkt.
Lustre en fer forgé à coupe en verre coloré. Avec marque.No longer availableDim. h: 75 cm Ø: 35 cmEstimate: € 120/200 -
#48
“De Heilige Drievuldigheid verschenen aan Abraham”. Bronzen icoon met lichtblauw email. We voegen een klein kruis toe.
La Sainte Trinité apparue à Abraham . Icône en bronze avec émail bleu clair. Nous ajoutons une petite croix.No longer availableDim. 8,5 x 7,5 cmEstimate: € 30/40 -
#221
Een opgezette vos.
Un renard empaillé.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 40/50 -
#82Hans Reifferscheid
“Duits bergdorp”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Village de montagne allemand . Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 27 x 21 cmEstimate: € 75/100