#871
Een smeedijzeren luchter in gotische stijl met vier lichtpunten.
#94Theo Verstreecken
“Zicht op de Werf te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur le chantier à Lier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 75 x 80 cmEstimate: € 60/100 -
#788
Twee Indische lakdoosjes met meerkleurige decors.
Deux petites boîtes d’Inde laquées, décors polychrome.No longer availableDim. Ø: 10,5 cm & 8 x 8 cmEstimate: € 20/30 -
#207
#562
“Roze compositie met vogels.” Gemengde techniek.
#431
Een paar aardewerken liggende Yorkshire terriers. Italiaans werk.
#650
Twee tafelstukken van zilvergepatineerd metaal met telkens vier kaarsenhouders.
#782
Une boîte à couvercle en porcelaine polychrome en forme de tête de majorette.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 35/40 -
#832
Een houten kroonluchter met zes lichtpunten.
#889
Een lot van vier groepjes van blauw en wit Delfts aardewerk.
#80
Een 18 karaats geel gouden ring “toi et moi” bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 en 10 saffieren samen ± 0,50 ct.
Une bague ‘Toi et Moi’ en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct et dix saphirs, ensemble ± 0,50 ct.No longer availableDim. 14,87 gEstimate: € 750/850 -
#838
”La famille” & “Le détournement”. Deux bronzes, dont un sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 26 & 28 cmEstimate: € 100/120