#301
“Science et Travail.” Zamakken sculptuur op houten sokkel.
#251
Zilveren sigarettendoosje met vervaagde Belgische keuren.
#186Halesworth, Suggate
Een staande klok met mahoniehouten kast. Engeland, XIXde eeuw.
#40
#653Frédéric-Antonin BreyssePeriod: 1907-2001
“S.O.S. 23 ~ 75”. Stripalbum. Minieme vochtschade aan de kaft.
#492H. Uyttersprot
“Dorpszicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd.
#531
“Vierspan”. Een Indische bronzen groep.
#534
Een groot formaat spiegel met verguld houten kader, ornament bovenaan en geslepen glas.
#291
Een 18de eeuwse koperen bedverwarmer met steel.
#502Theodorus Johannes BertelsPeriod: 1882 - 1967
“Moeder en kind.” Olieverf op board. Toegeschreven via herkomst.
#339Val Saint Lambert
Een drageoir van geslepen en rood gedubbeld kristal. Gemerkt.
#334
Een paar wandlampen van gelakt metaal.