Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van 8 brons gesculpteerde beeldjes met divers erotisch thema.
Een lot van 8 brons gesculpteerde beeldjes met divers erotisch thema.
Een lot van 8 brons gesculpteerde beeldjes met divers erotisch thema.

Een lot van 8 brons gesculpteerde beeldjes met divers erotisch thema.

A lot of 8 bronze sculpted figurines with various erotic themes.
Dim. H: 7-18 cm
SKU: 2111230321.
Categories: Beeld, Brons.
Auction day: 22 November 2023 19:00
Catalogue #321
Estimate: € 100 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #493

    Een houten gesculpteerd Boeddhabeeld.

    A wooden carved Buddha statue.
    No longer available
    Dim. 100cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #593
    Paul Sersté

    Een terracotta beeld van een meisje, getekend P. Sersté.

    A terracotta statue of a girl, signed P. Sersté.
    No longer available
    Dim. h 74 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #468

    Een tafellamp in Tiffanystijl met een voet voorstellend een boomstam met wortels en een florale kap.

    A table lamp in Tiffany style with a base depicting a tree trunk with roots and a floral shade.
    No longer available
    Dim. h 52 Ø45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #463
    Devos

    “Vrouwelijk Naakt”. Een massief houten gesculpteerd beeld, onderaan gesigneerd en gedateerd ‘78.

    "Feminine Nude". A solid wooden sculpted statue, signed and dated '78 at the bottom.
    No longer available
    Dim. 83 x 32cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #403

    Een polychroom Chinese cloisonné wierookbrander met personages in het decor, olifantenhandvatten en een Fohond op het deksel. Eind 19e eeuws.

    A polychrome Chinese cloisonné incense burner with figures in the decoration, elephant handles, and a foo dog on the lid. Late 19th century.
    No longer available
    Dim. 35,5 x 22cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #227
    Jul. Dillens

    Bronzen profiel met laurierkrans op houten plaquette, draagt handtekening Jul Dillens.

    Bronze profile with laurel wreath on a wooden plaque, bearing the signature of Jul Dillens.
    No longer available
    Dim. Ø 22 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #383

    Een Chinese bronzen wierookbrander in de vorm van een olifant met pagode.

    A Chinese bronze incense burner in the shape of an elephant with a pagoda.
    No longer available
    Dim. h 42 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #302

    Een lot van 3 porseleinen beeldjes van engeltjes, ‘garniture florale’, waarvan 1 beschadigd.

    A lot of 3 porcelain figurines of angels, 'floral garniture', one of which is damaged.
    No longer available
    Dim. h 12.5 cm
    Estimate: € 25 / 50
  • #141
    Edouard Vereycken
    Period: 1893-1967

    “Oostendse Zeeman”. Een uit steen gesculpteerde buste. Achteraan gesigneerd.

    "Ostend seaman" - A bust sculpted from stone. Signed at the back.
    No longer available
    Dim. 60 x 42 x 33cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #473
    JHM Martens

    Een lot van 2 Art-Deco bronzen sporttrofeeën, beide gesigneerd J.H.M. Martens.

    A lot of 2 Art Deco bronze sports trophies, both signed J.H.M. Martens.
    No longer available
    Dim. 18 x 8 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #315

    Een Japanse bronzen vaas met als decor een zittende man met rokend wierookvat.

    A Japanese bronze vase decorated with a seated man holding a smoking incense burner.
    No longer available
    Dim. h 22 x Ø 12 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #208

    Een gepatineerd houten gesculpteerd beeld van een dame in gewaad met bijenkorf.

    A patinated wooden carved sculpture of a lady in a gown with a beehive.
    No longer available
    Dim. 76 x 28cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #568

    Een houten Buddha beeld op sokkel, beide getekend.

    A wooden Buddha statue on a pedestal, both signed.
    No longer available
    Dim. h 23 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #137

    Een reliëf in Mechelse albast, Petrus en Paulus, met vergulde delen in een houten kader, verguld en met vilt.

    A relief in Mechelen alabaster, depicting Peter and Paul, with gilded parts in a wooden frame, gilt and with felt.
    No longer available
    Dim. h 14 x b 10.5 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #1

    Een vintage beeld van een arend in keramiek, onderaan gemerkt ‘Germany’.

    A vintage ceramic sculpture of an eagle, marked 'Germany' on the bottom.
    No longer available
    Dim. h 32.5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #498

    “Muzikanten”. Een paar brons gesculpteerd beeldjes van een vioolspeelster en fluitspeler, op marmeren voet. Naar Fonderia Lancini.

    "Musicians." A pair of bronze sculpted figurines of a violinist and flutist, on a marble base. By Fonderia Lancini.
    No longer available
    Dim. 27cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #587

    Een Art-Deco schouwklok in marmer met 2 zamakken herten, een marmerdeel ontbreekt en kleine schilferschade bovenaan.

    An Art Deco mantel clock in marble with 2 zamak deer, one marble piece missing and minor chipping at the top.
    No longer available
    Dim. 24 x 62 x 8 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #179

    Een vrouwentorso van brons met een donker patina. Naar een werk van Boris Louet Lorski.

    A woman's torso of bronze with a dark patina. After a work by Boris Louet Lorski.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #423
    Japy Frères

    Een verguld brons Cartelklokje. Frans in neorococo stijl, medio 1880, binnenin gemerkt Japy. Met documentatie.

    A gilded bronze cartel clock. French in neo rococo style, circa 1880, marked Japy on the inside. With documentation.
    No longer available
    Dim. L: 37 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #428

    Een bronzen beeld voorstellend een oosterse dame aan de waterput. Achteraan genummerd ‘3132’.

    A bronze sculpture depicting an Eastern lady at the well. Numbered "3132" on the back.
    No longer available
    Dim. 34.5 x 27 x 13.5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #181

    Een polychrome houtgesculpteerde Corpus Christi, laat 19e- vroeg 20ste eeuws.

    A polychrome wood carved Corpus Christi, late 19th-early 20th century.
    No longer available
    Dim. h 45 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #523
    Rutger Rosier

    Een gesculpteerd eikenhouten beeld van een dame, gesigneerd Rutger Rosier en gedateerd 1909.

    An oak wood sculpted statue of a lady, signed Rutger Rosier and dated 1909.
    No longer available
    Dim. h 54 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #151
    Bruno Gerrits
    Period: 1881 - 1970

    “Orpheus”. Een gepatineerd bronzen beeld van een schaars geklede man met harp en aan diens voeten een poema. Onderaan gesigneerd.

    "Orpheus". A patinated bronze sculpture of a sparsely dressed man with a harp and a puma at his feet. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 85cm
    Estimate: € 2200 / 2800
  • #161

    Een girandole van verguld brons met 6 lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques en een driekantige pegel bovenaan.

    A girandole of gilded bronze with 6 light points and adorned with crystal pendeloques and a triangular drop at the top.
    No longer available
    Dim. 73 x 35cm
    Estimate: € 150 / 250

Other lots in this auction

  • #148

    “Char de l’Amour”. Een beeld van kunstbrons. Naar Auguste Moreau.

    "Char de l'Amour". A sculpture in bronze. Inspired by Auguste Moreau.
    No longer available
    Dim. 65 x 26 cm
    Estimate: € 220 / 300
  • #106

    Een gesculpteerde massief eikenhouten Mechelse kast met glas-in-loodraam, 2 deuren en 1 lade.

    A carved solid oak Mechelen cabinet with stained glass window, 2 doors, and 1 drawer.
    No longer available
    Dim. 220 x 95 x 45 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #549

    Een polychroom houten masker. West-Afrika.

    A polychrome wooden mask. West Africa.
    No longer available
    Dim. 50 x 22 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #163
    Sarreguémines

    Een jardinière van Frans aardewerk, meerkleurig versierd met saterhoofden en met een bloem- en plantendecor in reliëf. Gemerkt Sarreguémines, schilfertje aan de rand. Met bijgevoegd piëdestal in meerkleurig aardewerk met planten decor en vogel in het reliëf.

    A jardinière made of French earthenware, multicolored decorated with satyr heads and a floral and plant decor in relief. Marked Sarreguémines, small chip on the edge. Comes with assorted pedestal made of multicolored earthenware with plant decor and bird in relief.
    No longer available
    Dim. 104 x 47cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #534
    S. Audenaert

    “Stilleven met druiven en sinaasappel”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1981.

    "Still Life with Grapes and Orange". Oil on canvas. Signed and dated 1981.
    No longer available
    Dim. 28,5 x38cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #272

    Een lot van 2 oude gravures met stadszichten, Mechelen en Lier.

    A lot of 2 old engravings with city views, Malines and Lier.
    No longer available
    Dim. h 27 x b 35 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #273
    Lladro

    ‘Jolie’, een Lladro beeld, modelnummer 5210 in originele verpakking.

    'Jolie', a Lladro figurine, model number 5210 in its original packaging.
    No longer available
    Dim. h 19.5 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #586

    Een salontafel met cannage en glazen blad op gesculpteerde klauwpoten.

    A coffee table with caning and a glass top on carved claw feet.
    No longer available
    Dim. 62 x Ø99cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #323

    Een lotje van 2 Chinese snuff-bottles in been.

    A pair of 2 Chinese snuff bottles in bone.
    No longer available
    Dim. h 7 cm
    Estimate: € 25 / 50
  • #276

    Een lot van 13 vergaderstoelen bekleed in groen leder. Naar Empire voorbeeld. Gebruikssporen aanwezig.

    A set of 13 meeting chairs upholstered in green leather. Based on an Empire design. Signs of wear present.
    No longer available
    Dim. 96 x 52 x 50cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #135

    Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale saffier van +- 0,20 ct. en twee briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct.

    An 18 kt white gold ring set with a central sapphire of approximately 0.20 ct. and two brilliant-cut diamonds with a combined weight of approximately 0.10 ct.
    No longer available
    Dim. 1,75 g
    Estimate: € 300 / 350
  • #93
    Lladro Society

    ‘A Wish Come True’, een Lladro beeld, modelnummer 07676 in originele verpakking.

    "A Wish Come True", a Lladro figurine, model number 07676 in original packaging.
    No longer available
    Dim. h 24 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 21 & 22 november 2023

Veiling volledig: 600 loten. Tentoonstelling op vr. 17 & zat. 18 november van 10.00 tot 17.00

21 November 2023 19:00
22 November 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 November 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More