#157Een fototoestel, Nikon D60S met Nikkor 18-70 objectief en toebehoren in originele doos.
A camera, Nikon D60S with Nikkor 18-70 lens and accessories in original box.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#173Een blauw-wit Chinees porseleinen dekselpot met floraal thema in het decor.
#43Een bloempot getekend Delfts by Boch.
#234Een halssnoer bezet met 11 rijen schijfjes van parelmoer.
#118Een lot van 3 Boheems kristallen vazen met blauw en rood in de massa.
#247Vaas van veelkleurig Chinees porselein.
#87Een verzilverd metalen boterpot.
A silver plated metal butter pot.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 20 -
#174Een lot van drie gemberpotten waaronder een paar.
#41Een kristallen vaas gemerkt Val Saint Lambert, groen en doorzichtig, met schilferschade op meerdere plaatsen.
#241Een zware metalen kandelaar, gemonteerd als lamp.
Massif metal candlestick mouted as a lamp.No longer availableOnline onlyDim. H: 143 cmEstimate: € 40 / 50