#53Een lot van Chinees en japans porselein omvattend 2 kommen en 5 vaasjes.
#101Een bruin lederen reiskoffer. (AID694).
A brown leather travel case. (AID694).No longer availableOnline onlyDim. 23 x 60 x 45 cmEstimate: € 200 / 240 -
#99Dokterstas cijferslot.
Doctor's bag combination lock.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 35 -
#43Een bloempot getekend Delfts by Boch.
#11Een lot boeken met Belgisch geografisch, cultureel thema. Bijgevoegd boek met interieur thema “Pieter Porter”.
A lot of books with a Belgian geographical, cultural theme. Attached book with interior theme “Pieter Porter”.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 100 -
#261Een lot polychroom porselein 10 stuks. Waaronder borden en een vaas.
A lot of polychrome porcelain 10 pieces. Including plates and a vase.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#203Een porseleinen beeld van een ijsbeer met gevelde zeehond.
#194Een Afrikaanse ceremoniele dolk met houden heft.
#71Een beeld van een fluitspelende jongen met lammetje in bronslook / fontijnonderdeel.
An image of a boy playing the flute with a lamb in bronze look / fountain part.No longer availableOnline onlyDim. 38 x 41 x 35 cmEstimate: € 25 / 30 -
#167Een geglazuurde aardewerken vaas, moderne vorm. Merkteken onderaan.
#291Een gedraaide Vlaams aardewerken vaas. Onduidelijk gemerkt onderaan.
#118Een lot van 3 Boheems kristallen vazen met blauw en rood in de massa.
A lot of 3 Bohemian crystal vases with blue and red in the mass.No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 45