#201CapodimonteEen Capodimonte lamp met beeld van jongen en meisje.
A Capo di Monte lamp with an image of a boy and girl.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#103Een lot porseleinen borden met beschilderd rozendecor.
#33Een porseleinen gemberpot met vergulde details.
#42SBSEen kleine verrekijker, gemerkt SBS met bijhorend tasje.
#182Een set van 3 donkerglazen kandelaars.
#122HardingEen lot met een zwart basaltware dekselpotje en kannetje. Onderaan gemerkt “Harding 30”.
#86Een groot lot van fantasiejuwelen.
A large lot of fantasy jewellery.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 20 -
lot of 3 vintage wooden tennis rackets with wooden tension clamp, 2 x donnay, 1 x snauwaert.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#183Commode met drie laden van gefineerd hout in transitionele stijl. Marmeren blad. Begin XXste eeuw (blad gebroken).
#83Een Chinese replica van een Gunto type 98.
A Chinese replica of a Gunto type 98.No longer availableOnline onlyDim. l: 96 cmEstimate: € 200 / 240