#84Een Chinees porseleinen lamp met afbeelding van een Oude Wijze. Vergulde details, label Garanti Doré.
#215Een oude aardewerken schenkkan met 2 handvatten en schade aan de dop.
#152MinoltaEen lot vintage fototoestellen en benodigdheden.
A lot of vintage cameras and supplies.No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 50 -
#36Een wit aardewerken vaas op piedouche.
#276Porceval, Valencia“Clown met dwarsfluit”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
"Clown with flute". A figurine of multicolored porcelain. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. h: 25 cmEstimate: € 25 / 35 -
#37Een polyester helm met gelaat van een leeuw.
A polyester helmet with a lion's face.No longer availableOnline onlyEstimate: € 10 / 15 -
#212Een paar houten sculpturen, met ‘schunnige ‘good man’’, en een notenkraker.
A pair of wooden sculptures, with 'salacious good man', and a nutcracker.No longer availableOnline onlyDim. h 16 & 33 cmEstimate: € 30 / 35 -
#96Lot van 2 aardewerken bloempotje in de vorm van varkentjes.
#160PierrotEen paar vintage porseleinen “Pierrot” poppen, waarvan 1 in originele doos gemerkt artdesign Holland.
#29Een lot van bronzen en messing dieren, klok en vijzel.
A lot of bronze and brass animals, bell and mortar.No longer availableOnline onlyDim. h 12 cmEstimate: € 20 / 30 -
#114Anne GeddesEen fotoboek, de wereld van Anne Geddes.
A photo book, the world of Anne Geddes.No longer availableOnline onlyEstimate: € 5 / 10 -
A lot of 3 vintage plastic dolls dressed in various dresses and hats. Attached is a smaller size doll, undressed with braids.No longer availableOnline onlyDim. 50cmEstimate: € 35 / 45