#153Een vintage lederen schooltas.
#161Een lot van 4 porseleinen beeldjes met diverse thema’s.
#300Een tafellamp uit zamak met gesculpteerde details en kap.
#214Twee zeskantige schotels van wit metaal.
A lot of ten figures in polychrome plastic, biscuit and porcelain.No longer availableOnline onlyDim. h: 3 - 22 cmEstimate: € 25 / 35 -
#96Lot van 2 aardewerken bloempotje in de vorm van varkentjes.
#206Een paar engeltjes van verguld plaaster. Eén vleugel kapot. We voegen er een kleine wandconsole aan toe.
#28Een lot van 4 kristallen karaffen.
A lot of 4 crystal decanters.No longer availableOnline onlyDim. 28cmEstimate: € 15 / 20 -
#154Een houten kistje met blauw vilt afgewerkte binnenkant en sleuteltje.
A wooden box with blue felt finished inside and key.No longer availableOnline onlyDim. 11 x 29.5 x 21 cmEstimate: € 15 / 20 -
#172Val Saint LambertEen lot van 4 doorzichtige kristallen voorwerpen van Val Saint Lambert, bestaande uit 2 kommetjes en 2 schalen. Onderaan gemerkt.
A lot of 4 transparent pieces of crystal Val Saint Lambert, consisting of 2 bowls and 2 dishes. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40