#276Porceval, Valencia“Clown met dwarsfluit”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
"Clown with flute". A figurine of multicolored porcelain. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. h: 25 cmEstimate: € 25 / 35 -
#29Een lot van bronzen en messing dieren, klok en vijzel.
A lot of bronze and brass animals, bell and mortar.No longer availableOnline onlyDim. h 12 cmEstimate: € 20 / 30 -
#86Een groot lot van fantasiejuwelen.
A large lot of fantasy jewellery.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 20 -
#225Een lotje van 2 oude portemonneetjes en een boekje.
Lot of 2 old purses and a booklet.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#176Een lot bestaande uit een vintage kan en schaal met groen in de massa.
#99Dokterstas cijferslot.
Doctor's bag combination lock.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 35 -
#190Een lot van 2 vazen met pastelroze bloemen, Limoges en Bareuther.
#229Twee Afrikaanse houten beelden op stenen voetstuk.
#168Een set van 2 sierlijke zamac vazen waarvan 1 met schade.
#72Een kleurloos glazen vaas met vergulde rand.
#118Een lot van 3 Boheems kristallen vazen met blauw en rood in de massa.
A lot of 3 Bohemian crystal vases with blue and red in the mass.No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 45