”Chasse et pêche”. Un lot de magazines reliés, années 1905-1910 en 5 reliures.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#150Een 18 karaats geel gouden ketting met gerecycleerde juwelen als hanger.
#117“De slangenbezweerder”. Een bronzen beeldje.
#798Een messingen schaal met gedreven decor en twee handvaten met saterkoppen.
#324Jules Vuylsteke“Paard en ezel in de wei.” Potloodtekening op papier. Gesigneerd.
”Cheval et âne dans le pré”. Un dessin au crayon sur papier. Signé.No longer availableDim. 67 x 50 cmEstimate: € 50 / 80 -
#823Een art deco vaas van oker glas.
#688Twee wandklokjes met handbeschilderde porseleinen wijzerplaat.
#316Een directoire tafel van fruithout met een demi-lune klapblad.
#353WarminkEen notenhouten tafelklokje. Zonder sleuteltje.
#134Al. De Dobbelaer“Bomen langs het kanaal”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘83.
”Arbres le long du canal”. Huile sur toile. Signée et datée ‘83.No longer availableDim. 64 x 80 cmEstimate: € 40 / 60 -
#394Een reclameaffiche van Panhard.
#817Twee stuks Afrikaans brons als betaalmiddel.
Deux pièces en bronze africain, mode de paiement.No longer availableDim. l: 26 & 15 cmEstimate: € 45 / 60