Other lots in this auction
-
#44Julien Van Santen“Vrouw en kind langs de rivier”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 158/350 buiten de plaat.
”Femme et enfant le long de la rivière”. Une eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 158/350 hors planche.No longer availableDim. 49,5 x 39,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#553Een paar balustervazen van blauw en wit Chinees porselein uit de XIXe eeuw.
Une paire de vases balustre en porcelaine chinoise bleue et blanche du XIXème siècle.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 120 / 180 -
#282Albert De Deken“Jongen met hondje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Garçon et petit chien”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#878Boch, La LouvièreEen dienblaadje en vier onderzetters van aardewerk, versierd met meerkleurige bloemendecors.
Un petit plateau et quatre sous-verres en faïence, décoration de décors de fleurs.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#814Twee kandelaars van Val Saint-Lambert, één van kristal, één van glas.
Deux candélabres Val St. Lambert, un en cristal et un en verreNo longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#207Een aluminium model van een oude racewagen.
Une ancienne voiture de course modèle en aluminium.No longer availableDim. l: 48 cmEstimate: € 350 / 400 -
#351Een groep en een heiligenbeeldje van steengoed, waarbij het tweede op houten sokkeltje.
Un groupe et une statue de Saint en faïence, le deuxième sur socle en bois.No longer availableDim. h: 27 & 32 cmEstimate: € 50 / 80 -
#547Een klein Chinees huisaltaar van gebeeldhouwd hout.
Un petit autel domestique chinois en bois sculpté.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 100 / 160 -
#451Jacques Sillis“Vogel”. Een beeld van plaaster met bronspatina en op marmeren sokkel. Gesigneerd.
”Oiseau”. Une statue en plâtre à patine bronze sur socle en marbre. Signée.No longer availableDim. H: 51 cmEstimate: € 80 / 120 -
#134Al. De Dobbelaer“Bomen langs het kanaal”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘83.
”Arbres le long du canal”. Huile sur toile. Signée et datée ‘83.No longer availableDim. 64 x 80 cmEstimate: € 40 / 60 -
#596GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine nouée main.No longer availableDim. 260 x 200 cmEstimate: € 180 / 240 -
#560Een 18 karaats wit en geel gouden speld bezet met een parel en diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Une pince en or blanc et jaune 18 ct sertie d’une perle et de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 7,58 gEstimate: € 400 / 500

