#910Een voetbankje van kamelenleer en hout.
#109“Zicht op Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd: De Pondt.
#507Garnituur van drie Chinese porseleinen vazen met een Japans decor.
#680Dinh Van ParisEen zilveren schakelketting van 925 ‰ in originele doos.
#629Een verlengbare ovale tafel van mahoniehout met zes tapse poten. Met twee verlengbladen.
#483Een paar kleine porseleinen beeldjes van een man en een vrouw.
#42Rik SlabbinckPeriod: 1914 - 1991“Landschap”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.
”Paysage”. Une lithographie. Signée hors planche. Epreuve d’artiste.No longer availableDim. 40 x 56 cmEstimate: € 100 / 120 -
#524“Strandscènes met jonge baders”. Olieverf op paneel. Pendanten.
”Scènes de plage et jeunes nageurs”. Huile sur panneau. Pendants.No longer availableDim. 23 x 23 cmEstimate: € 100 / 150 -
#621Een gesculpteerde slagtand met diverse personages. Op staander. Chinees werk, eerste helft XXe eeuw. Gemerkt.
Une défense sculptée à personnages divers. Sur support. Travail chinois, première partie XXème siècle. Marque.No longer availableDim. l: 71 cmEstimate: € 1200 / 1400