Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van acht Filippijnse schelpen.

Een lot van acht Filipijnse schelpen.

Un lot de huit coquilles des Philippines.
SKU: 2506190737.
Auction day: 26 June 2019 19:00
Catalogue #737
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #307

    Twee antieke pijpen van meerschuim in de vorm van mannenhoofden.

    Deux pipes antiques en écume en forme de têtes d’hommes.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #665
    Dinh Van

    Twee zilveren ringen. 925 ‰.

    Deux bagues en argent. 925 ‰.
    No longer available
    Dim. 14,86 g
    Estimate: € 60 / 120
  • #744

    “Compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘65.

    ”Composition”. Huile sur toile. Signée et datée ‘65.
    No longer available
    Dim. 70 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #623

    Een bronzen beeld van drie lachende Chinezen.

    Une statue en bronze représentant trois chinois qui rient.
    No longer available
    Dim. l: 35, h: 20 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #142
    J. Gonzalez

    “Parkzicht met reigers”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Vue sur le parc et voyageurs”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 73 x 27 cm
    Estimate: € 320 / 340
  • #749
    Pros Putteman

    “Jeugdig naakt”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1978.

    ”Nudité de jeunesse”. Huile sur toile. Signée et datée au verso 1978.
    No longer available
    Dim. 78 x 55 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #506

    Een handgeknoopt wollen Mori-lopertje.

    Un couloir Mori en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 230 x 75 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #682
    P. Alechinsky

    Een lithografie. Gesigneerd en gedateerd 1969 buiten de plaat.

    Une lithographie. Signée et datée 1969 hors planche.
    No longer available
    Dim. 27 x 43 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #150

    Een 18 karaats geel gouden ketting met gerecycleerde juwelen als hanger.

    Une chaîne en or jaune 18 ct avec un pendentif de bijoux recyclés.
    No longer available
    Dim. 59,88 g
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #598

    Een moderne bronzen plak naar een werk van Modigliani.

    Une plaque en bronze moderne d’après une oeuvre par Modigliani.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm; b: 14 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #298

    Een zilveren handtasje met maliën de beugels versierd met putti. Gemerkt 800‰.

    Un petit sac à main en argent à mailles, armatures décorées de putti. 800 ‰.
    No longer available
    Dim. 394,80 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #382
    Robert Frénay
    Period: 1903-1986

    “Marine” Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Marine”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 45x70 cm
    Estimate: € 50 / 100
View all auction items ›

Veiling 25 & 26 Juni 2019

De veiling is volledig - 910 loten online. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

25 June 2019 19:00
26 June 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 June 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More