Other lots in this auction
-
#345Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en een centrale robijn van ± 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct et d’un rubis central de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 2,86 gEstimate: € 350 / 450 -
#874De Fuiseaux, BaudourEen servies met een decor van vogeltjes, bestaande uit 29 platte borden en 10 diepe borden, een boterschaaltje, een sauskom, een ronde en een ovale serveerschotel. Gemerkt.
Un service au décor d’oiseaux, comprenant 29 assiettes plates, 10 assiettes creuses, un petit beurrier, une saucière, un plat ovale et un plat rond. Marquées.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#377Een lot oude postzegels, waaronder een Columbusreeks.
Un lot d’anciens timbres postes. Dont une série sur Christophe Colomb.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#591“Fluitspelende geisha”. Een Japans bronzen beeld. Op houten sokkel.
”Geisha et flûte”. Une statue en bronze japonaise. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 180 / 200 -
#80Een zeer mooie 18 karaats Victoriaanse broche van zilver bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en smaragden met een gezamenlijk gewicht van ± 5 ct. XIXde eeuw.
Une très jolie broche Victorienne en argent 18 ct sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 1 ct et d’émeraudes ayant un poids total de ± 5 ct. XIXème siècle.No longer availableDim. 12,39 gEstimate: € 400 / 500 -
#433Een paar postzegelalbums met overwegend Belgische zegels in de éne en diverse buitenlandse zegels in de andere.
Une paire d’albums de collection de timbres postes, un avec la plupart des timbres Belges, l’autre la plupart Européens.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#391Een paar messingen spiegels met art nouveau voet.
Une paire de miroirs, pieds Art Nouveau.No longer availableDim. h: 49,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#141Een coupe van Saksisch porselein. Omstreeks 1930.
Une coupe en porcelaine de Saxe. +- 1930.No longer availableDim. l: 45 cm h: 11 cmEstimate: € 120 / 180 -
#820Een antieke lage eikenhouten tafel.
Une table basse antique en chêne.No longer availableDim. 52 x 116 x 60 cmEstimate: € 40 / 80 -
#278Een paar bronzen kandelaars.
Une paire de candélabres en bronze.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 80 / 100 -
#189Rik SlabbinckPeriod: 1914 - 1991“Hooimijten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Meules de foin”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 74 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#264“Dansend koppel”. Olieverf op doek. Zonder signatuur. XIXe eeuw.
”Couple dansant”. Huile sur toile. Pas de signature. XIXème siècle.No longer availableDim. 66 x 95 cmEstimate: € 200 / 240

