#716Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#139Bernard De Pooter“Begijnhof te Lier.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd 1951.
”Béguinage à Lier”. Huile sur toile. Signée. Datée 1951.No longer availableDim. 71 x 55 cmEstimate: € 40 / 60 -
#683Een paar aardewerken tuinvazen met blauw glazuur.
#894Vier diverse vaasjes met metaalopleg.
#390Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met witte en zwarte diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,52 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants blanc et noirs ayant un poids total de ± 0,52 ct.No longer availableDim. 5,78 gEstimate: € 550 / 650 -
#742Hublet“Straatzicht”. Olieverf op doek. Gemonogrameerd en gedateerd 1976.
”Scène de rue”. Huile sur toile. Monogramme et daté 1976.No longer availableDim. 82 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#670Een halssnoer met schijfjes van zoetwaterparels met een zilveren slot.
#862Een lot blauw glaswerk met vergulde decors, bestaande uit een drageoir, twee verschillende vazen op voet en een hoge vaas.
#481Een lot recente postzegels vanaf de jaren ‘60.
#713Een eikenhouten buffetkast met twee deuren en drie laden.
#823Een art deco vaas van oker glas.
Un vase Art Déco en verre ocre.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 25 / 30