#803
#845Val Saint-Lambert
Twee groene vazen van geslepen kristal. Gemerkt
#813
#207
Een aluminium model van een oude racewagen.
#730
Een 18 karaats geel gouden ketting met gerecycleerde juwelen als hanger.
Une chaîne en or jaune 18 ct et un pendentif fait à partir de bijoux recyclés.No longer availableDim. 40,40 gEstimate: € 850/950 -
#286
Een Friese staartklok met handbeschilderde wijzerplaat.
#556Bidjar
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#62Daniël Levering
“Bank te park den Brandt te Wilrijk”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Banc au parc den Brandt à Wilrijk”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 44 x 60 cmEstimate: € 100/120 -
#498
Une paire d’assiettes lobée en porcelaine japonaise, décors polychromes de fleurs et oiseaux de paradis.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 25/35 -
#7
Een lot van 53 oude reclamespeldjes.
#812
Vier stuks roze kristal van Val Saint-Lambert en Bohemen.
#548
Een grote buikvaas van Chinees porselein met meerkleurige decors van personages in landschappen in cartouches op een roze fond, versierd met bloemen. Onderaan gemerkt. Met houten sokkel.
Un grand vase pansu en porcelaine chinoise, décors polychromes de personnages dans un paysage en cartouches sur fond rose.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 60/100