Similar lots by type
-
#613
Een regulateur met een leeuwenkopje in het opzet en met een geëmailleerde wijzerplaat.
Régulateur surmonté d’une tête de lion et au cadran émaillé.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 30/40 -
#400
Een regulateur van gesculpteerd hout met een geëmailleerde wijzerplaat.
Régulateur en bois sculpté à cadran émaillé.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 30/50 -
#393
Een tafelklokje in houten kast met koperen monturen en wijzerplaat.
Pendulette de table dans un corps de bois aux montures et cadran en cuivre.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 60/80 -
#340
Een staande klok met houten kast en koperen wijzerplaat.
Horloge de vestibule en bois à cadran en cuivre.No longer availableDim. h: 218 cmEstimate: € 200/240 -
#217
Een pendule van donkergepatineerd brons, gedragen door een olifant en met bovenaan een zittende figuur met parasol. XIXe eeuw.
Une pendule en bronze patiné, portée par un éléphant avec passager avec un parasol. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 2600/2800
Other lots in this auction
-
#704
Twee beeldjes van gebeeldhouwd steen. Taino, Caraïben.
Deux statuettes en pierre sculptée. Taino, Caraïbes.No longer availableDim. l: 23 cmEstimate: € 80/120 -
#691
Vier verschillende Chinese figuren van gesculpteerd hardhout. Enkele kleine beschadigingen.
Quatre figurines chinoises en bois dur sculpté. Quelques petits dégâts.No longer availableDim. h: 31 - 34 cmEstimate: € 80/100 -
#487
“De avonturen van Kuifje”: - “De geheimzinnige ster”- “Raket naar de maan”.Hard cover, zeer gelezen staat.
Deux albums de bandes dessinées: Les aventures de Tintin.- “De geheimzinnige ster”- “Raket naar de maan”.Couvertures rigides, intensivement lus.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#607
Een plaquette van steengoed op voetsuk, versierd met twee tabletten met hiërogliefen en een afneembaar sarcofaagdeksel.
Plaquette en grès sur piétement décorée de deux tablettes aux hiéroglyphes et d’un couvercle de sarcophage amovible.No longer availableDim. 144 x 75 cmEstimate: € 30/50 -
#680Felix Timmermans
Een lot van vier boeken:- “Pallieter”. 36ste druk en versierd met prenten van Anton Pieck. Ed. P.N. Van Kampen & zoon N.V. 1975.- “Pijp en toebak”. Ed. Davidsfonds. 1933.- “ Pieter Bruegel. Zoo heb ik...”. Ed. P.N. Van Kampen & zoon N.V.- “Met pen en penseel”. Catalogus naar aanleiding van een tentoonstelling over F. Timmermans.
Lot de quatre livres:- “Pallieter”. 36e édition illustrée d’estampes par Anton Pieck. Ed. P.N. Van Kampen & zoon N.V. 1975.- “Pijp en toebak”. Ed. Davidsfonds. 1933.- “ Pieter Bruegel. Zoo heb ik...”. Ed. P.N. Van Kampen & zoon N.V.- “Met pen en penseel”. Catalogue d’une exposition de F. Timmermans.No longer availableEstimate: € 60/70 -
#715
“Vissersboten”. Een olieverfschilderij, gesigneerd ‘H. Rowet’ en een zeefdruk.
“Bateaux de pêche”. Huile. Signée H. Rowet. Ainsi qu’une sérigraphie.No longer availableDim. 39 x 48 & 49 x 59 cmEstimate: € 40/60 -
#392
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 330 x 230 cmEstimate: € 60/80 -
#421
Een kruitdoosje van gedreven geel koper. XIXe eeuw.
Boîte à poudre en cuivre jaune repoussé. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#754
Twee porseleinen sierborden met een handgeschilderd bloemendecor op het plat en een verguld bloemendecor in reliëf op de vleugel. Draagt een Meissen merk.
Deux assiettes en porcelaine à décor de fleurs peint à la main dans le creux et de fleurs dorées en relief sur l’aile. Porte une marque ressemblant celle de Meissen.No longer availableDim. Ø 31 cmEstimate: € 60/100 -
#695
Een oud Engels jachtuniform met hoed, rijzweep, veldfles en hoorn. In presenteervitrine.
Uniforme de chasse anglais comprenant un chapeau, un fouet, une gourde et un cor. Dans une vitrine de présentation.No longer availableDim. 108 x 63 cmEstimate: € 100/120 -
#581
Achttien zilveren lepeltjes met Hollandse keuren en maker H.H. In originele doosjes.
Dix-huit cuillères en argent aux poinçons hollandais, orfèvre H.H. Dans les boîtes d’origine.No longer availableDim. 138,05 gEstimate: € 100/150 -
#595
Een wandkapstok van gesculpteerd eikenhout met koperen hangers.
Portemanteau mural en chêne sculpté aux crochets en cuivre.No longer availableDim. b: 115 cmEstimate: € 30/40