Other lots in this auction
-
#71
“Unique Forms of Continuity in Space”. Een futuristisch bronzen kunstwerkje naar het werk van Umberto Boccioni. Met gieterijstempel en nummer.
"Unique Forms of Continuity in Space". Une œuvre d'art futuriste en bronze d'après l'œuvre d'Umberto Boccioni. Avec cachet de fondeur et numéro.No longer availableDim. h: 17,5 cmEstimate: € 180 / 240 -
#354Jos SchippersPeriod: 1868-1950
“Twee honden”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Deux chiens". Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 24 x 18 cmEstimate: € 120 / 200 -
#283Derby Star
‘Mexico’ Voetbal uit 1986. Gesigneerd door Jan Ceulemans & Edwin v.d. Bergh. Illustatieve foto van het handtekenen bijgevoegd.
Football 'Mexique' de 1986. Signé par Jan Ceulemans & Edwin vd Bergh. Photo illustrative du moment de la signature jointe.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#319Rudi PillenPeriod: 1931 - 2014
Een reeks van drie tekeningen op papier. Allen gesigneerd. “A l’ordre”. “Vrouwelijk naakt” & “Figuren”
Série de trois dessins sur papier. Tous signés. "A l'ordre". « Nu féminin » et « Figures »No longer availableDim. 24 x 18 cm & 30 x 21 cm & 29 x 20 cmEstimate: € 80 / 120 -
#130
Een 18 K geelgouden broche in de vorm van een uil bezet met twee robijntjes.
Une broche en or jaune 18 ct en forme de chouette sertie de deux rubis.No longer availableDim. 6,80 gEstimate: € 220 / 250 -
#214Sorez (?)
Een paar molenlandschappen op paneel. Gesigneerd.
Une paire de paysages de moulins à vent sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 20 cmEstimate: € 400 / 500 -
#289
Een ingekaderd vaandel van de Belgische jagers te voet. 1891.
Une bannière encadrée des chasseurs à pied belges. 1891.No longer availableDim. 66 x 34 cmEstimate: € 40 / 50 -
#267
“Romeinse figuur.” Stenen sculptuur op marmeren voet. Genummerd 1165. Draagt monogram. Enkele kleine beschadigingen.
"Personnage romain". Sculpture en pierre sur socle en marbre. Numéroté 1165. Porte monogramme. Quelques dégâts mineurs.No longer availableDim. h 53 cmEstimate: € 100 / 120 -
#673
Vijf Italiaans glazen presse-papiers met inclusies.
Cinq presse-papiers italiens en verre avec inclusions.No longer availableDim. H: 4-7 cmEstimate: € 80 / 100 -
#51
“Muisjes op een tak”. Een bronzen groepje in de stijl van de Weense bronsjes. Onderaan gesigneerd.
Souris sur une branche. Un groupe en bronze dans le goût des bronzes viennois. Signé en bas.No longer availableDim. l: 16 cmEstimate: € 100 / 140 -
#405
Een design stoel met zwarte bekleding. Naar het model Golem van Vico Magistretti (1969).
Une chaise design avec un couverture noire. D'après le modèle Golem de Vico Magistretti (1969).No longer availableDim. 110 x 51 cmEstimate: € 30 / 40 -
#65
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,46 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,46 ct.No longer availableDim. 5,23 gEstimate: € 700 / 800