Other lots in this auction
-
#315Wiskeman
Een bestek bestaande uit lepels, vorken, messen, theelepels, cakevorkjes en vismessen voor twaalf personen.
Un ensemble de couverts composé de cuillères, fourchettes, couteaux, cuillères à café, fourchettes à gâteaux et couteaux à poisson pour douze personnes.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#27Val Saint Lambert
Een drageoir van geslepen en rood gedubbeld kristal. Gemerkt.
Un drageoir de cristal taillé et doublé rouge. Marqué.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 60/100 -
#477
Gotisch albasten hoogreliëf met voorstelling van de aanbidding van de wijzen.
Haut-relief gothique en albâtre représentant l'Adoration des Mages.No longer availableDim. Ø 19 cmEstimate: € 400/600 -
#662
Twee handgeschilderde mandala’s van gouache op zijde. Eén met waterschade.
Deux mandalas à la gouache peints à la main sur soie. Un avec des dégâts d'eau.No longer availableDim. 60 x 42 & 34 x 27 cmEstimate: € 60/80 -
#62L. Ellerman
“Stilleven met rozen. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux roses”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 53 x 35 cmEstimate: € 100/150 -
#130
Een 18 K geelgouden broche in de vorm van een uil bezet met twee robijntjes.
Une broche en or jaune 18 ct en forme de chouette sertie de deux rubis.No longer availableDim. 6,80 gEstimate: € 220/250 -
#166
Groot eikenhouten buffet met twee deuren en een lade. Sledepoten. Duitsland, XVIIIe eeuw.
Grand buffet en chêne à deux portes et un tiroir. Pieds de luge. Allemagne, XVIIIe siècle.No longer availableDim. 108 x 203 x 47 cmEstimate: € 200/300 -
#543
Een tuintabouret van Chinees porselein met een Canton decor van personages, bloemen en vogels in uitsparingen.
Tabouret de jardin en porcelaine de Chine à décor de Canton de personnages, fleurs et oiseaux dans des niches.No longer availableDim. H. 48 cmEstimate: € 200/300 -
#181
Een Madonna met Kind van gebeeldhouwd hout met sporen van de oorspronkelijke polychromie. Mooi patina, kleine manco’s. Vlaanderen, omstreeks 1600.
Une Vierge à l'Enfant en bois sculpté avec des traces de la polychromie d'origine. Belle patine, petits défauts. Flandre, vers 1600.No longer availableDim. H. 38 cmEstimate: € 450/700 -
#426Naïn
Een handgeknoopt Perzisch tapijtje van wol en zijde.
Un tapis persan noué à la main en laine et soie.No longer availableDim. 140 x 90 cmEstimate: € 200/300 -
#168
Twee massief zilveren schotels met gechantourneerde randen in Georgian stijl. Keuren van Sheffield, de ene door William Hutton & Sons Ltd, datumletter I voor 1926, de andere door S.B. Ltd, datumletter S voor 1935.
Deux plats en argent massif aux bords chantournés de style géorgien. Poinçons de Sheffield, l'un par William Hutton & Sons Ltd, date lettre I pour 1926, l'autre par SB Ltd, date lettre S pour 1935.No longer availableDim. Ø: 30 cm, 1805 gEstimate: € 900/1000 -
#158
Drie diverse massief zilveren schotels, twee met gechantourneerde randen in Lodewijk XV stijl. Keuren van Duitsland voor 835 en 830/1000., het derde met effen rand en met Nederlandse keuren, tweede gehalte.
Trois plats en argent massif divers dont deux aux bords noircis de style Louis XV. Poinçons d'Allemagne pour 835 et 830/1000, le troisième à tranche lisse et aux poinçons hollandais, deuxième titre.No longer availableDim. 845 gEstimate: € 400/450