Other lots in this auction
-
#397Val St. Lambert
Een lampenvoet van roze kristal.
Un pied de lampe en cristal rose.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 30 / 40 -
#763
Drie stuks blauw kristal.: twee vazen en een asbak.
Trois pièces en cristal bleu: deux vases et un cendrier.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 60 / 100 -
#197Luc Verschueren
“Gekleed in dit ego”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een zwart marmeren sokkel. Gesigneerd en gedateerd ‘89. Uniek exemplaar. Met certificaat.
“Revêtu de cet ego”. Une statue en bronze patiné brun sur un socle en marbre noir. Signée et datée ‘89. Exemplaire unique. Avec certificat.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#306
Een ovale eikenhouten gatelegtafel met getorste poten. Engeland, XIXde eeuw.
Table gateleg ovale en chêne aux pieds torsadés. Angleterre, XIXe siècle.No longer availableDim. L. 100 cmEstimate: € 120 / 200 -
#447
“L’album de la guerre 1914 - 1919. Twee delen. Parijs, 1922 & 1923.
“L’Album de la Guerre 1914-1919”. Deux volumes. Paris, 1922 & 1923.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#570
Een paar nachtkastjes van mahoniehoutfineer in Empirestijl met telkens één deurtje, geflankeerd door zuiltjes en met een lade onder het marmeren blad.
Deux tables de nuit en bois d placage acajou style Empire à une porte flanquée de colonnes et un tiroir sous la tablette en marbre.No longer availableDim. 80 x 40 cmEstimate: € 380 / 400 -
#288
“Margaretha van Oostenrijk”. Notenhouten beeld. Gesigneerd J. Kuhn.
“Marguerite d’Autriche”. Une statue en noyer sculpté. Porte la signature J. Kuhn.No longer availableDim. H. 63cmEstimate: € 40 / 60 -
#448
Verguld en gelakt paneel met personages. China, XIXde eeuw.
Un panneau argenté et doré de personnages. Chine, XIXième siècle.No longer availableDim. 13 x 44 cmEstimate: € 30 / 50 -
#82J. Smets
“Vissersboot”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Bateau de pêche”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 42 cm x 52 cmEstimate: € 40 / 60 -
#385
Een luchter met glazen coupe, versierd met romantische scènes.
Lustre avec coupe en verre décorée de scènes romantiques.No longer availableDim. Ø: 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#32
Ingelijst merklapje gedateerd 1804.
Un ouvrage encadré daté 1804.No longer availableDim. 32 x 26 cmEstimate: € 80 / 100 -
#768Royal Dux
Een paar siervazen van porselein in de vorm van een jongen met panfluit en een jonge vrouw, telkens bij een pilaar. Onderaan gemerkt met de roze driehoek. Begin XXe eeuw.
Deux vases décoratifs en porcelaine en forme de jeune homme avec une flûte à pan et une jeune femme auprès d’une colonne. Marque sous la base en forme de triangle rose. Début XXième siècle.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 200 / 240