Similar lots by type
-
#171Een danseres in klederdracht uit de jaren ‘20 van donkergepatineerd brons met een opklapbaar kleedje. Op voetstuk van beige marmer.
Une statue en bonze patiné représentant une danseuse des années ‘20. Sur piédestal en marbre beige.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 280 / 350 -
#979Een paar bronzen siervazen in empirestijl, versierd met een afbeelding van Cupido op een leeuw in reliëf op de buik.
2 vases style Empire, décoré d’un Cupidon sur un lion en relief.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 200 / 240 -
#1114Een Vlaamse kroon van brons met acht lichtpunten.
Lustre “couronne flamande” en bronze à huit lumières.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#198“Vrouw met windhonden”. Een groep van donkergepatineerd brons op zwart marmeren sokkel naar een werk van Chiparus.
“Femme et lévriers”. Un groupe de bronze patiné sur socle en marbre noir, d’après une oeuvre de Chiparus.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 600 / 650 -
#233“De eeuwige denker”. Een beeld van donkergepatineerd brons op een zwart marmeren sokkel.
“Le penseur éternel”. Bronze patiné sur socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 120 / 160 -
#965Een paar haardschermen van verguld brons en ajour messing, waarbij één in Lodewijk XV-stijl en één op voet in de vorm van een gevleugelde leeuw. Vouwen open als een pauwenstaart. XIXe eeuw. De eerste licht beschadigd.
Paire de pare-feu en bronze doré et laiton ajouré dont un de style Louis XV et un sur pied en forme d’un lion ailé. S’ouvrent comme une queue de paon. XIXe siècle. Petit accident au premier.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#963Een paar bronzen appliques met vijf lichtpunten in Lodewijk XV stijl.
Paire d’appliques en bronze à cinq lumières. Style Louis XV.No longer availableDim. h 64 cmEstimate: € 400 / 450 -
#961Een gestileerd bronzen olifantje op zwart marmeren sokkeltje.
Petit éléphant stylisé en bronze sur socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 9 cmEstimate: € 70 / 100 -
#985Een damesbuste van brons op een voetstuk van zwart marmer.
Un buste de femme en bronze sur base de marbre noir.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 180 / 220 -
#1107Een bronzen hanglantaarn met facetgeslepen ruitjes.
Lanterne de vestibule en bronze aux vitres taillées en facette.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 160 / 200 -
#970Een grote cassolette van oranjebruin marmer en brons, versierd met guirlandes en vrouwenhoofden en bovenaan getooid met een fruitmand.
Grande cassolette en marbre brun-orange et bronze. Décor de guirlandes et de têtes de femmes et surmontée d’une corbeille de fruits.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 200 / 300 -
#994Een paar bronzen sierkannen, versierd met een reliëfdecor van dansende en musicerende putti en druivenranken op de buik en bovenaan getooid met een zittend engeltje en een duif. XIXe eeuw.
Paire de cruches décoratives à décor en relief de putti dansant et jouant de la musique, grappes de raisin sur la panse et surmonté d’un angelot assis et un pigeon. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 100 / 180 -
#188“Romantisch koppel”. Een groep van bruingepatineerd brons op een voetstuk van arduin en bruin marmer. Naar een werk van Aug. Moreau.
“Couple romantique”. Groupe en bronze à patine brune sur socle en pierre de taille et de marbre brun. D’après un modèle d’Auguste Moreau.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 200 / 240 -
#945Een bronzen vide-poche in de vorm van een varken.
Vide-poche en bronze en forme d’un cochon.No longer availableDim. l: 19 cmEstimate: € 50 / 80 -
#840Een lot brons, bestaande uit een ketel met een reliëfdecor en een kerkbel. We voegen er een antropomorfe aquamanile aan toe met opschrift “Deus et Lumen MDLXXV”.
Ensemble de trois pièces en bronze dont un pot sur trois pieds et à décor en relief, une cloche d’église et un aquamanile anthropomorphe à l’inscription “Deus et Lumen MDLXXV”.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#636Een Thaise Boeddha van deels verguld brons.
Bouddha en bronze partiellement doré. Travail thaï.No longer availableDim. h: 113 cmEstimate: € 150 / 250 -
#1000“Thomas Jefferson”. Een groep van donkergepatineerd brons op een marmeren sokkel.
“Thomas Jefferson”. Un groupe de bronze patiné brun foncé sur pied de marbre.No longer availableDim. h: 30 cmlEstimate: € 120 / 200 -
#181Een rijkelijk versierde wandklok van verguld brons in Renaissancestijl met geëmailleerde Romeinse cijfers.
Pendule murale richement décorée en bronze doré de style Renaissance. Cadran aux chiffres romains émaillés.No longer availableDim. l: 93 cmEstimate: € 400 / 600 -
#583Een Thaise voorstelling van Visjnoe met pijl en boog van deels verguld brons. Op houten voetstuk. Pijl gebroken.
Vishnou à l’arc et flèche en bronze partiellement doré. Sur socle en bois. Flèche cassée.No longer availableDim. h: 197 cmEstimate: € 600 / 800 -
#211Cormann & Cie.Een schouwpendule van zwart en rood marmer, bovenaan getooid met een beeld van groengepatineerd brons met een voorstelling van een moeder met haar dochter. XIXe eeuw.
Pendule en marbre rouge et noir surmontée d’une sculpture en bronze à patine verte représentant une mère et sa fille. XIXe siècle.No longer availableDim. 62 x 64 x 25 cmEstimate: € 400 / 600 -
#964Een driedelig schouwgarnituur van brons en kobaltblauw porselein, bestaande uit een coupe en twee kandelaars met zeven armen en versierd met leeuwenkoppen.
Garniture de cheminée trois pièces en bronze et porcelaine bleue cobalt comprenant une coupe et deux candélabres aux sept branches et décorés de têtes de lion.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 300 / 400 -
#830Drie lampen en een wandlamp van verguld brons, telkens versierd met een engeltje of een putto. Omstreeks 1900.
Trois lampes et une applique en bronze doré, chaque fois ornée d’un angelot ou d’un putto. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#989“De golfspeelster”. Een beeldje van bruingepatineerd brons.
“La golfeuse”. Statuette en bronze à patine brune.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 65 / 75 -
#601Een groep van donkergepatineerd brons op zwart marmeren sokkel in de vorm van vijf art deco danseressen.
Un groupe en bronze patiné sur socle en marbre noir, représentant cinq danseuses, style art deco.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 850 / 950
Other lots in this auction
-
#841Een vaas van kleurloos en verguld kristal. Cork, Ierland. In originele doos. We voegen er een bolle vaas van gesatineerd glas, gemerkt Zwiesel, aan toe.
Vase en cristal incolore aux bords dorés. Cork, Irlande. Dans la boîte d’origine. Nous ajoutons un vase sphérique en verre satiné de la marque Zwiesel.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#54Een kandelaar van gesculpteerd en gepolychromeerd hout in Lodewijk XVI-stijl. Gemonteerd als lamp.
Candélabre en bois sculpté et polychrome de style Louis XVI. Monté en lampe.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 50 / 80 -
#520Seiko QwartsTwee verschillende roestvrij stalen dameshorloges.
Deux montres de dame en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 80 / 150 -
#398Val St. LambertEen ijsemmertje van kleurloos geslepen kristal met een vergulde montuur.
Seau à glaçons en cristal taillé incolore avec monture dorée.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 20 / 30 -
#1071Val St. LambertEen coupe van kleurloos geslepen kristal en een tweede van grijsgroen glas. Beide gemerkt.
Coupe en cristal taillé incolore et un autre en verre gris-vert. Les deux avec marque.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 50 / 80 -
#753Vier diverse gelakte dozen. Japans werk, begin XXste eeuw. Een ronde, gemerkt Nippon. Een langwerpige gesigneerd bovenaan. Een met twee vogels op een jeneverbessenstruik en één met een rode lotus en een zwaluw.
Quatre petites boites laquées. Travail japonais, début XXième siècle. Une ronde de la marque Nippon, une allongée signée, une représentant deux oiseaux sur un genévrier et une décorée d’un lotus rouge et d’une hirondelle.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#553Een dekseldoosje van meerkleurig Chinees porselein in de vorm van een konijntje en versierd met een bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Une petite boîte en porcelaine chinoise en forme de lapin, multicolore et à la décoration fleurie. Marquée en dessous.No longer availableDim. l: 16 cmEstimate: € 50 / 80 -
#899Antoine Ceysens“Binnenkoer van een hoeve”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Basse cour d’une ferme”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 41 x 33,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#1084Een klassieke herenbuste in XVIIIe eeuwse klederdracht van gepolychromeerd aardewerk.
Buste d’homme classique dans le style du XVIIIe siècle en faïence polychrome.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 50 / 60 -
#293Een oude gobelin met een voorstelling van een meisje met vier hondjes. In recente mahoniehouten kader.
Gobelin ancien représentant une fille et quatre petits chiens. Dans un cadre en acajou récent.No longer availableDim. 81 x 65 cmEstimate: € 60 / 100 -
#151Lodewijk Van BoeckelEen smeedijzeren luchter met drie bloemvormige lichtpunten en één lichtpunt in het midden en versierd met rozenranken.
Lustre en fer forgé à trois lumières en forme de fleurs et une lumière centrale. Décor de guirlandes de roses.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#1020Een lot van drie verschillende meerkleurige borden en een blauw en witte schaal van Chinees porselein. XXe eeuw.
Un lot de trois assiettes multicolore et une coupe en porcelaine chinoise en blanc et bleu. XXième.No longer availableEstimate: € 20 / 30

