Similar lots by type
-
#713
Comtoiseklok van gedreven geel koper. Wijzerplaat van wit email, gemerkt Pichard, Villedieu.
Pendule murale dite Comtoise en cuivre repoussé. Cadran en émail blanc marqué Pichard, Villedieu.No longer availableDim. l: 145 cmEstimate: € 80 / 120 -
#603
Een balustervaas in cloisonné op rood koper met een decor van ruiters. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.
Un vase balustre en cloisonné sur cuivre rouge au décor de guerriers. Marque sous la base. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 30, cmEstimate: € 100 / 120 -
#595
Een messingen kroonluchter met zes lichtpunten. Niet gemonteerd op elektriciteit.
Un lustre en laiton à six points lumineux. Pas de montage à l'électricité.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 40 / 50 -
#617
Een vaas van cloisonné op rood koper met oren in de vorm van dierenkopjes. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw. Bodem los.
Vase en cloisonné sur cuivre rouge. Anses en forme de têtes d’animaux. Marque sous la base. XIXe siècle. Fond détaché.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 200 / 300 -
#573
Een paar vazen van cloisonné op rood koper, versierd met een drakendecor. XIXe eeuw. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases en cloisonné sur cuivre rouge, décoration de dragons. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 200 / 240 -
#1
Een paar vergulde koperen fazanten.
Une paire de faisans en cuivre doré.No longer availableDim. l: 30 cmEstimate: € 30 / 40 -
#460
Een driedelig haardstel van messing met staander.
Garniture de cheminée en laiton sur support.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 25 / 35 -
#870
Een enkele en twee paar koperen kandelaars
Deux paires et un simple bougeoirs en cuivre.No longer availableDim. h: 15 & 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#418
Een paar drie-armige messingen kandelaars met albasten versieringen.
Une paire de candélabres à trois bras, décorations d’albâtre.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#883
Een wijwatervaatje met kruisbeeld en een hostieschaal van messing.
Un bénitier avec un crucifix et une coupelle à hosties en laiton.No longer availableDim. h: 32 & 10 cmEstimate: € 20 / 30
Other lots in this auction
-
#317
Twee Afrikaanse rituele beeldjes voorzien van offergaven. Dan (Ivoorkust).
Deux statues de rituels africaines et sacrifices. Dan, Côte d’Ivoire.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 80 / 100 -
#818
Twee verschillende sabels.
Deux sabres différents.No longer availableDim. l: 98 cmEstimate: € 100 / 120 -
#218
“Christophe Plantin - Imprimeur Anversois”. Max Rooses. Ed. Van Dieren. Antwerpen, 1883. In met goud afgewerkte lederen band.
”Christophe Plantin - Imprimeur Anversois”. Max Rooses. Ed. Van Dieren. Anvers, 1883. Reliure en cuir doré.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#193Eutrope BouretPeriod: 1833 - 1906
“Il pleut - Bergère”. Een beeld van verzilverd bons. Gesigneerd.
”Il pleut - Bergère”. Une statue en bronze argenté. Signé Eutrope Bouret.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 550 / 600 -
#520
Een oud houten klapladdertje. Omstreeks 1900.
Petite échelle pliante. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#608
Een wandplaat van brons met een voorstelling van drie krijgers in hoogreliëf. Afrikaans werk, Benin.
Une plaquette murale en bronze représentant trois guerriers, en haut-relief. Travail africain, Bénin.No longer availableDim. 39 x 31 cmEstimate: € 300 / 500 -
#731
Een Afrikaans houten masker in de vorm van een vrouwenhoofd.
Un masque africain en bois en forme de tête de femme.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 120 / 200 -
#262Gerard Portielje
“Schaakspel.” Tekening in potlood en krijt op papier. Gesigneerd.
”Jeu d'échecs”. Un dessin, crayon et craie sur papier. Signé.No longer availableDim. 37,5 x 48 cmEstimate: € 300 / 400 -
#147Louis Leloup
Cilindervormige vaas van glaspasta. Gesigneerd.
Un vase de forme cylindrique en verre de pâte. Signé.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 160 / 180 -
#855
Een sierkruik en een vaas van meerkleurig opaalglas en zeven schaaltjes en vaasjes van gekleurd en gesatineerd glas.
Une cruche et un vase en opaline polychrome.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 30 / 50 -
#139Henri Jozef Pauwels
“Hoevezicht met bloesems.” Olieverf op doek, gemaroufleerd. Gesigneerd.
”Vue sur fermette et floraisons”. Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableDim. 59 x 79 cmEstimate: € 60 / 100 -
#283
Een cavaleriesabel met vernikkelde schede. Omstreeks 1900.
Un sabre de cavalerie à fourreau en nickel. +- 1900.No longer availableEstimate: € 120 / 180