#220Een 18 karaats witgouden ring bezet met witte en zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,08 ct.
An 18 karat white gold ring set with white and black brilliants with a combined weight of approx. 2.08 ct.No longer availableDim. 11,95 gEstimate: € 1700 / 1800 -
#451Een Chinees porseleinen vaas met groen decor van concentrische cirkels en galopperende paarden naar Perzisch voorbeeld. Gemerkt met een artemisia blad onderaan.
A Chinese porcelain vase with a green decor of concentric circles and galloping horses after a Persian example. Marked with an artemisia leaf at the bottom.No longer availableDim. h 40 cmEstimate: € 200 / 240 -
#80Een 18 karaats wit en geelgouden ring “toi et moi” bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 10 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
An 18 karat white and yellow gold ring "toi et moi" set with brilliants with a combined weight of +- 10 ct. and sapphires with a combined weight of +- 0.20 ct.No longer availableDim. 2,57 gEstimate: € 380 / 450 -
#267Een lot van 4 messen en dolken in schede met diverse origine, vorm en afmetingen.
A lot of 4 knives and daggers in sheaths of various origins, shapes and sizes.No longer availableDim. 45cmEstimate: € 75 / 125 -
#532“Portret van een Gentleman uit Southdown House”. Olieverf op doek (herdoekt). Engelse School omstreeks 1700. (AID1731).
#228Cailar BayardEen paar verzilverde kandelaars, beide met 5 lichtpunten. Gemerkt “Cailar Bayard”.
#391Een paar rechthoekige Chinees porseleinen vazen met famille jaune decor. Met geometrisch detail.
A pair of rectangular Chinese porcelain vases with famille jaune decor. With geometric detail.No longer availableDim. h 21 & b 7,5 cmEstimate: € 70 / 100 -
#63Een koffie-en theestel met melkpot van Naams aardewerk met zilveren bekroning van een Medici-vaas. Theepotje op drie poten. Eind 18de eeuw. Deksel van de koffiepot hersteld.
A coffee and tea set with milk pot of Namur earthenware with silver crowning of a Medici vase. Teapot on three legs. Late 18th century. Lid of the coffee pot is repaired.No longer availableDim. H: 12-32 cmEstimate: € 200 / 250 -
#612Een rechthoekig hanglantaarn uit metaal en glas, met kristallen versierd en rozen ornamenten in het frame. 3 lichtpunten.
A rectangular hanging lantern made of metal and glass, decorated with crystals and rose ornaments in the frame. 3 points of light.No longer availableDim. 68 x 30 x 30 cmEstimate: € 200 / 240