Similar lots by type
-
#335Twee kandelaars, waarbij één tinnen en één koperen (XVIIIe en XXe eeuw).
Deux bougeoirs, un en étain et un en cuivre (XVIIIe et XXe siècle).No longer availableDim. h: 19 & 31 cmEstimate: € 20 / 40 -
#275Een rood- en geelkoperen aquamanile.
Un aquamanile rouge et laiton.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 60 / 100 -
#91Een paar driehoekige kandelaars van gedreven messing. Amsterdam, tijdperk art deco.
Paire de candélabres triangulaires en laiton repoussé. Amsterdam, période art déco.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 300 / 350 -
#437Een Antiek Aziatisch koperen theetafeltje op gesculpteerde houten voet.
Table à thé antique asiatique en cuivre sur un socle en bois sculpté.No longer availableDim. Ø: 62 cmEstimate: € 40 / 60 -
#41Een messingen tabaksdoos. Datum 1876 gegraveerd in het deksel.
Une boîte à tabac en laiton. Date 1876 gravée dans le couvercle.No longer availableDim. 13 x 7 cmEstimate: € 40 / 50 -
#346Een gehamerde rood koperen schaal op roodgepatineerde gietijzeren staander.
Un bol en cuivre rouge martelé sur un support en fonte patinée rouge.No longer availableDim. Ø: 36 cm h: 70 cmEstimate: € 60 / 80 -
#638Een lot van vijf antieke roodkoperen waterketels, waarbij één met porseleinen handvat.
Lot de cinq bouilloires anciennes en cuivre dont une avec anse en porcelaine.No longer availableDim. h: 15 - 25 cmEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#526Een handgeknoopt tapijt van wol en zijde. Verschenen. Kashmir.
Un tapis en laine et soie noué à la main. Décoloré. Cachemire.No longer availableDim. 278 x 186 cmEstimate: € 80 / 120 -
#434Hiroshige en Kunisada“Shimada Sohitsu Gojusantsugi”. Een Japanse houtsnede. Gesigneerd. Omstreeks 1854.
“Shimada Sohitsu Gojusantsugi”. Une estampe japonaise. Signée. Circa 1854.No longer availableDim. 34 x 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#206Een klein bureautje met vijf laden en twee uitschuifbare schrijfbladen. Lederen blad beschadigd.
Un petit bureau avec cinq tiroirs et deux surfaces d'écriture coulissantes. Dessus en cuir endommagé.No longer availableDim. 58 x 115 cmEstimate: € 120 / 200 -
#255Juvenia, BruxellesEen antieke paspop op gietijzeren voet.
Un mannequin antique sur un socle en fonte.No longer availableDim. h: 160 cmEstimate: € 80 / 100 -
#543Een Imari schotel met gelobde rand in messingen montuur.
Plat en imari à rebord lobé dans une monture en laiton.No longer availableDim. 14 x 40 x 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#489Guillaume CorneillePeriod: 1922 - 2010“Femmes Dans Un Jardin”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd, 117/135. Gedateerd 1977.
“Femmes Dans Un Jardin”. Une lithographie. Signée et numérotée, 117/135. Datée 1977.No longer availableDim. 50 x 64 cmEstimate: € 320 / 380 -
#686Twee handgeknoopte Oosterse wollen tapijtjes.
Deux tapis orientaux en laine noués main.No longer availableDim. 152 x 117 & 147 x 107 cmEstimate: € 30 / 50 -
#624“Stilleven met bloemen en sinaasappels”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs et oranges”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 40 / 50 -
#242M. Sannen“Koeien in de wei”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘57.
“Vaches dans le pré”. Huile sur toile. Signée et datée '57.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 100 / 150 -
#96Een mahoniehouten secretaire met zes kleine laden en kleine laatjes achter het klapblad. Diverse beschadigingen.
Un bureau en acajou avec six petits tiroirs et de petits tiroirs derrière le dessus rabattable. Divers dégâts.No longer availableDim. 110 x 120 x 55 cmEstimate: € 100 / 150 -
#420Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten, robijnen en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de brillants, de rubis et de saphirs d'un poids combiné de +- 0,40 ct.No longer availableDim. 1,55 gEstimate: € 500 / 600 -
#9Van Dort Willem Sr.Period: 1875 - 1949“Herenportret”. Een deels ingekleurde tekening op papier. Gemonogrammeerd.
“Portrait d'homme”. Un dessin partiellement colorié sur papier. Monogrammé.No longer availableDim. 22 x 15 cmEstimate: € 40 / 50

