#400Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
#152Piet WillequetPeriod: 1880 - 1968“Sneeuwlandschap”. Schilderij olieverf op paneel. Gesigneerd.
#373Een lot van 7 Duits porseleinen halfpopjes. Allen op de rug genummerd, diverse hoogtes.
A lot of 7 German porcelain half dolls. All numbered on the back, various heights.No longer availableDim. 12cmEstimate: € 70 / 80 -
#652“Aartsengel Michael”. Een icoon op paneel. Signatuur onderaan. Resten van label op paneel.
"Archangel Michael." An icon on panel. Signature at the bottom. Remnants of label on panel.No longer availableDim. 30 x 25cmEstimate: € 60 / 80 -
#109Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Bloemenmarkt op de Groenplaats met de kathedraal”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#571Een blauw-wit Chinees porseleinen schotel, met florale details in het decor.
#54Deckers (?)“Zeezicht met stoomboot.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#493Een meerkleurig beeld uit resin van een voluptueuze danseres. Naar het werk van Niki de Saint Phalle.
A multicolored resin sculpture of a voluptuous dancer. After the work of Niki de Saint Phalle.No longer availableDim. 144cmEstimate: € 800 / 1000 -
#12Een houten tafelschermpje met vier oranje ruitjes met handgeschilderde bloemendecors.
A wooden table screen with four orange panels featuring hand-painted floral decorations.No longer availableDim. H: 63 cmEstimate: € 120 / 180